196 Shares 7888 views

Jak wypłacić pieniądze z „WebMoney”? Pięć głównych sposobów

Od dawna wiadomo, że przyjemność masy trzymać w ręku pieniądze, niż patrzeć na mitycznych postaci faktury elektronicznej. To właśnie w tych momentach jest zdecydowana chęć wycofania środków z „WebMoney”. Człowiek przyzwyczajony do czynienia z czymś, co ma prawdziwą wartość, a nie z wirtualnego informacji. Przyjrzyjmy się, jak wypłacić pieniądze z „WebMoney”, to jest o wiele bardziej wygodne, aby pieniądze gdzieś w pobliżu w torebce lub pod poduszką niż na rachunku wirtualnego.


funkcje

Jeśli chodzi o Webmoney, chęć jak najszybszego wycofania pieniędzy z konta – to normalna reakcja, ze względu na usługę nawyk blokowanie portfele bez jakiegokolwiek powodu. Dlatego każdy użytkownik powinien wiedzieć, jak zdobyć pieniądze poprzez „WebMoney”. Prawnie WMZ lub WMR – to nie są pieniądze, lecz tylko „tytuł znaki”, które mają żadnej wartości. Oczywiście, wielu może argumentować, „rubel. – ta sama jednostka konwencjonalna, co ma jakąś wartość tylko wtedy, gdy istnienie Federacji Rosyjskiej” Jednak zastanowić kogo jesteś bardziej pewny siebie zaufanie swoich funduszy własnych: offshore firma lub rząd?

Jak wypłacić pieniądze z „WebMoney”? pięć sposobów

W celu przeniesienia środków do kieszeni, trzeba najpierw uzyskać certyfikat „WebMoney”, który pozwala na wykonywanie różnych przelewy łatwiej i szybciej. Ponadto, przed jak wypłacić pieniądze z „WebMoney”, zainstalować program na komputerze Keeper Classic, które dodatkowo ułatwiają procedurę.

  1. Pierwszy sposób – aby wypłacić pieniądze za pośrednictwem Webmoney najbliższego biura. Musimy chodzić lub jeździć. Wszystko, czego potrzebujesz – oficjalny certyfikat uzyskany na miejscu oraz paszport.

  2. usługi internetowe, świadcząc usługi dla wycofania środków. Nie każdy z nich – jakość i sumienny. Nie jest ważne, aby zapomnieć o znanych środków bezpieczeństwa, a następnie skręcić w celu uniknięcia kłopotów i wypłacić pieniądze z niewielką prowizję. Należy pamiętać, że nie zatwierdzi transfery Webmoney anonimowych kart bankowych przez wymienniki. Jest więc możliwe, że transakcja będzie musiał dostarczyć kopię paszportu oraz kserokopię karty.

  3. Innym systemem płatności. Jak wycofać Yandex.Money do „WebMoney” i vice versa? W tym celu, nie ma wiążącej kont usług na karty kredytowe lub portfele do innych systemów płatniczych. Do pracy z nim jest wymagane zaświadczenie z zweryfikowania danych nie jest niższa niż formalne.

  4. Przelewem bankowym. Transfer bankowy Webmoney występuje wypłat. Dzięki tej usłudze można wypłacić pieniądze z przelewów bankowych. Bankowy WebMoney Transfer współpracuje z WM-portmonetki R, Z, U i E. Ponadto, usługa pozwala nie tylko wypłacić pieniądze, ale również, aby uzupełnić swój transfer portfele bankowe, lub zobaczyć szczegóły przelewów bankowych oraz ich historię.

  5. WM-karty. Usługa ta jest wykorzystywana do nick WebMoney poleceń przelewów i kart serwisowych „sieć Clearing House.” Przed wypłacić pieniądze z „WebMoney”, więc trzeba zarezerwować jedną z kart płatniczych. To może nabyć dowolny uczestnik „WebMoney” osiągnął wiek 16 lat i posiadające certyfikat nie mniej niż formalne. Możesz używać tych kart płatniczych dla płatności internetowych oraz płatności offline.