146 Shares 7707 views

Wszystko, co musisz wiedzieć o podróży na rzece Moskwa

Wycieczki statkiem po rzece Moskwie – to świetna okazja do turystów i mieszkańców miasta do odkrywania długą historię stolicy.


Moskwa rzeki

Głównym śródlądowej jest stolicą rzeki Moskwy. Pochodzenie lewej Oka płynie, który jest, był to duży bagno na Smoleńsk-Moskwa Wyżyny. Rzeka jest 502 km, z czego 80 przeszły przez stolicy Rosji.

Pozwala to na wycieczki rzeczne na rzece Moskwie, podczas której można podziwiać piękne krajobrazy i zabytki architektury Moskwy.

Rzeka Moskwa płynąć 362 rzek, w tym Yauza Kolomenka, piasku, Istra, Gatehouse i setek potoków. Wiele miast i wsi położonych na brzegu rzeki: Moskwa, Zvenigorod Kołomna, Mozhaisk, Sofyino Island i innych.

Wycieczki wzdłuż rzeki Moskwa będzie otworzyć oczy klasztory wzniesione wzdłuż wybrzeża: Novodevichy, Novospassky, Nicholas Ugreshsky Daniłow, Andrzejki, Katedra Chrystusa Zbawiciela.

Moskwa rzeki może być słusznie uważane za historia życia. Wypełnianie okolic rozpoczęła się w epoce kamiennej. Neolityczne osady znaleźć tutaj w Kołomna, Serebryany Bor, Shchukin i Aleshkina.

W Tuszyno, na Sparrow Hills, niedaleko wioski Fili Đakovo znaleźć tzw wsi Dyakovo kultury, która istniała tu od ponad tysiąca lat.

Począwszy od 8 wieku nad brzegiem rzeki Moskwy, Neglinnaya Chertanovki, plemiona Yauza zaczęli osiedlać wiatycze. W tej chwili nie gminy – Brateevskaya, Neskuchnii ogród, Yauza, Golovinskoye i inni. Potem były tereny pochówku: Tsaritsinskaya, Ochakovskaya, Cheremushinskaya, Matveevskaya i inni.

wycieczki na rzece Moskwa pomoże Ci zapoznać się z historią tego wspaniałego miasta, zwiedzić miasto Moskwie z drugiej strony.

Kierunek wycieczek rzecznych

Nawigacja na rzece Moskwie trwa od kwietnia do listopada. Największy przepływ chcąc teplokhodnye wycieczki po rzece Moskwie, jest, oczywiście, w okresie letnim. W letnim upale, spacer na wodzie docenią nie tylko długo oczekiwany chłód, ale również daje niezapomniane przeżycia. Wspina się na rzecznym pokładu, jesteś kilka godzin zanurzyć mierzone i świąteczną atmosferę statku.

W Moskwie istnieje ponad 15 miejsc do cumowania i na wycieczki po rzece Moskwie łodzi, można wybrać dowolny z nich. Warstwa tramwaje morskich w odstępie 20 minut.

Jeśli masz zamiar udać się do banku po więcej szczegółów na temat zabytków, dbać o nią z góry, kupując bilet dziennie. Dzięki niemu można lądowania w żadnej łodzi przez cały dzień.

Teplokhodnye wycieczki po rzece Moskwie prowadzone są na głównych trasach:

  • od północnego dworca rzecznego w Zatoce Joy;
  • Kolomenskoye – Marino;
  • z molo Klon Boulevard w klasztorze Ugresha;
  • od dworca kolejowego Kijów Novospassky mostu.

Legendy i tajemnice rzeki Moskwy

Największe wyjazdy touroperatorów oferujących wzdłuż rzeki Moskwa, jest Capital Shipping Company, założona w 1933 roku. Wśród jej usług jest bardzo atrakcyjne i nietypowe projekty.

„Legendy i tajemnice rzeką Moskwą” – wycieczkę po rzece Moskwie na łodzi, która ujawni wiele tajemnic, które przez wieki obarczona wody. Będą powiedzieć fascynujące historie, które, między innymi, można uznato który uratował Klasztor Nowodziewiczy w 1812 roku spotkał lub gdzie duchy i syreny.

Jest to interesująca przygoda na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Z akompaniamentem muzycznym

Są też inne, równie interesujące propozycje. Na przykład, zwiedzanie rzeki Moskwy łodzią w towarzystwie swojej ulubionej muzyki. W „Singing statek” pozwala, oprócz zwykłych przyjemności zwiedzania zapraszamy na żywo skuteczność swoich ulubionych utworów muzycznych Radzieckiego, do których można dołączyć.

W „Rock the boat” można tańczyć do hitów takich grup jak „wypadek”, „Kino”, „Bravo”. Zarezerwować stolik w restauracji, rzeki, można spędzić wspaniały wieczór pełen romantyzmu – żaglowiec na rzece, piękne krajobrazy stolicy, przyjemna muzyka i usługi spełnią kochające serca niezapomniana przygoda.

wyjazdy dla dzieci

Ekscytujące, zaprojektowany specjalnie dla dzieci, wycieczki po rzece Moskwie na statku „Masterslavl” zapoznanie ich z podstawami nawigacji. Podczas podróży, dzieci nauczą się wiązać węzły na linach i powiedzieć, przez co sygnały komunikować suda.Takzhe na łodzi odbyło się szereg warsztatów tematycznych. Bilety na łódce dzieci muszą być zarezerwowane z wyprzedzeniem – którzy chcą dać swoim milusińskich niezapomnianą przygodę bardzo dużo.

Wokół złotej wyspie

Wycieczki wzdłuż rzeki Moskwy łodzią wokół wyspy Baltschug będzie okazją, aby cieszyć się najlepsze widoki zabytków stolicy ci. Tylko z tej perspektywy można zobaczyć niesamowite wspaniałe zdjęcia w domu z apartamentami pieprzem. Zgodnie z nową może spojrzeć na katedrach na Kreml Vasiliya Blazhennogo Katedra, Katedra Chrystusa Zbawiciela.

Podczas tego spaceru znajdą Państwo wiele nowego i ciekawego. Na przykład, gdy w Moskwie odbywały się publiczne egzekucje, gdzie nazwa Baltschug dlaczego pomnik Piotra znajduje się w centrum miasta.

Z tym wszystkim różnorodność propozycji pozostaje wybrać najbardziej interesującą opcję dla siebie i iść na małej przygodzie wzdłuż rzeki Moskwy.