835 Shares 4382 views

Niesamowite Grecja. Wizy dla Rosjan: Szczegóły i lista dokumentów

Grecja – cudowny kraj z pięknych zabytków architektury starożytnej, niezwykle smaczne, tradycyjne potrawy i lepszych hoteli. Jak dostać się do tego raju? Pierwszym krokiem do spełnienia marzenie staje się wiza.


pewne subtelności

obecny na wszystkich swoich gości Grecja oszałamiające wakacje. Wizy dla Rosjan oferta nie jest bardzo trudne w tego wspaniałego kraju, który jest o wiele łatwiej i szybciej niż w innych krajach, takich jak Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania.

W kraju jest częścią obszaru Schengen umowy, a zatem wiza wejść tutaj trzeba właściwe. Najprostszą metodą uzyskania dopuszczenia jest zakup pozwoleń na jego kontynentalnym lub wyspowej części – Kos, Korfu, Korynt, Rodos, Kreta (wiza taka sama wszędzie) – dużo różnych miejscach dadzą Grecji. Wizy dla Rosjan jest odbieranych jest bardziej prawdopodobne przy zakupie podróż z touroperatora lub agencji. Procent pozytywnej decyzji greckiego konsulatu będzie znacznie wyższa niż w przypadku próby z siebie jego rejestracji za pomocą zasobów internetowych.

Lista głównych dokumentów

Wykaz certyfikatów i dokumentów nie jest bardzo duża, ponieważ charakteryzuje gościnność kraju europejskim – Grecja! Wizy dla Rosjan potrzebują Schengen, więc w zasadzie się lista dokumentów jest taka sama w przypadku innych krajów, takich jak Włochy, Hiszpania czy Dania.

  1. Zwykły paszport. Ważną cechą tej książki jest szanowana swoją datę ważności – po podróży paszport musi być ważny przez co najmniej trzy miesiące.
  2. Kopia starego paszportu odwołane. Obecność wiz Schengen uzyskane wcześniej to duży plus, jeśli chcesz zorganizować przyjęcie do jakiegokolwiek kraju.
  3. Kwestionariusz-profil, który zapewnia konsulatu. podpis wnioskodawcy jest umieszczone w czterech miejscach. Drukuj musi wykorzystujących druk dvuhstronney na 2 oddzielnych arkuszach papieru.
  4. Kolor zdjęcia w dwóch egzemplarzach. Na odwrocie każdej karty należy podpisać szereg wcześniejszych wniosków homologacji i ostatniej rundzie turysty. Zdjęcia muszą ściśle spełniać wymagania: brak owale i kąty o matowej powierzchni, a powierzchnia powinna pokrywać około 70-80 procent obszaru. Osoba musi być otwarty i naturalny, czyli bez retuszu zmarszczek lub, na przykład, znamiona.
  5. Kopia każdej stronie wewnętrznej paszportem rosyjskim.
  6. Zaświadczenie o zatrudnieniu na papierze firmowym. W nagłówku dokumentu powinna zawierać wszystkie numery kontaktowe i informacje o firmie. A zawartość Pomoc należy określić rozmiar, położenie, dokładnej daty premiery, czasu pracy i wynagrodzenia gwarantuje, że wnioskodawca po zakończeniu urlopu, aby zapisać pracę.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na spełnienie wymagań podstawowych konsulatu, tym bardziej, że nie jest tak dużo. Prawie każdy może udać się do kraju jak Grecja! Rosjanie wiza dla 5 lat często otwarte w obecności wcześniej otrzymali wiz wielokrotnego wjazdu do strefy Schengen.

Cechy, dla których obywatele wizowe, którzy nie osiągnęli wieku osiemnastu

  • Dodatkowo do głównej listy milusińskich dokumenty musi dostarczyć kserokopię aktu urodzenia.
  • Notarialnie zgody obojga rodziców (w przypadku dziecka z wyjściem obcy) lub jednego z rodziców (jeśli dziecko opuszcza tylko z matką, lub odwrotnie, z Papieżem).

Oczywiście, dzieci nie są w stanie dostarczyć dowód zatrudnienia.

Niezwykłe wiza na górze Athos

Athos – jeden z trzech palców półwyspu Halkidiki. Na terenie Góry Athos jest bardzo trudne, ponieważ tutaj nie mają dostępu do zwykłych ludzi. Jest to święty część kraju takim jak Grecja. Wizy dla Rosjan dostać tutaj nie pozwoli. Dostęp do wyspy jest dozwolone tylko do nauczycieli, profesorów i studentów, którzy są zapisani w wydziałach teologii, filozofii i innych nauk, takich na okres nie dłuższy niż cztery dni.

Koszty wymaganej tolerancji

Zatem kierunek – jest intrygujący Grecji. Wizy dla Rosjan (wartość wszystkich rodzajów wiz oficjalnie ujawnione konsulatów) jest stosunkowo niedrogi. Jej cena waha się w stosunku do euro i w tej chwili jest około 2000 rubli. Centra konsularne mogą być dodatkowe koszty w ilości od 1 do 1,5 rubli. Jednak należy pamiętać, że w odniesieniu do wyspecjalizowanego miejscu – czy to organizacja o wizy lub biura podróży – ich zarządcy mogą pobierać dodatkowe opłaty.

Prawdziwy podróżnik nie zaszkodzi odwiedzić kraj jak Grecja. Wizy dla Rosjan nie są przeszkodą nie do pokonania. Ale zamiast wszystkich turystów będzie mieć nowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia!