578 Shares 8920 views

Food "Purina" dla kotów: opinie. Co karma dla kotów jest najlepszy

Przez prawie dwieście lat, a rynek produktów dla zwierząt domowych zapoznali się z marką „Purina”. W tym czasie, to było wszystko i wzloty i upadki. Jednakże, firmie udało się przezwyciężyć wszystkie trudności i ustanowić siebie jako producentów pierwszej klasy do produkcji żywności „Purina” dla kotów. Opinii wielu właścicieli zwierząt domowych, w tym kotów, potwierdzają ten fakt.

władca Purina

Ta linia produktów ma wiele znanych marek.

smakosz

Konserwy dobrej jakości. Nawet najbardziej wybredny kot będzie zachwycony z nimi.

Friskies

Krokiet suchy pokarm. Wszystkie elementy są starannie wybrane, kot otrzymał tylko najlepsze. Kompozycja jest całkowicie zrównoważony w witaminy, makro i mikroelementów białek. Jedzenie jest smaczne i zdrowe i idealne do codziennego kompletnej karmy dla zwierząt domowych.

Karma dla kotów „Purina proplan”

Natura dała koty cztery systemy bezpieczeństwa, które pomagają utrzymać ją w dobrej kondycji i nie narzekają na zdrowie – jest odporny, wydalniczy, układ pokarmowy i skóra i wełna. Najnowsze badania w dziedzinie żywienia odkryli, że wprowadzenie dodatkowego materiału paszowego pomaga te systemy działają w harmonii i aby zapewnić maksymalną ochronę dla zwierząt domowych. Dietetycy i lekarze weterynarii „Purina” pracują na specjalnej formule zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w takich kombinacjach, w celu zapewnienia optymalnego działania systemów i organów zwierzęcia, z którym właściciel nabył żywności „Purina” dla kotów. Recenzje udowodnić.

Ponadto, eksperci firmy wierzą, że smakowitość paszy są również zależne od funkcji ochronnych organizmu. Dlatego jednym z głównych składników paszy dla ryb jest używany do tego celu. Chrupiące krokietów specjalnie przetworzonych unikalny aerozolu wątrobianka zawierający wysokiej jakości tłuszcze zwierzęce.

jeden Purina

Po pracy na tym rozwoju wielu lekarzy weterynarii i dietetyków w ostatnich latach. Użyli najbardziej innowacyjny program badawczy. I w rezultacie – nie była kompletna karma Purina One, w stanie dostarczyć kota w dobrym zdrowiu i szczęśliwego życia w nadchodzących latach.

Cat Chow

Obejmuje mięsa, drobiu, ryb. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości. Jako uzupełnienie – skutecznych składników naturalnych: Nasiona cykoria, szpinak, marchew, rozmaryn, pietruszka. Działają one jako naturalne przeciwutleniacze. Wspierają układ trawienny. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Redukuje nieprzyjemny zapach z zasobnika kota.

kochanie

W pełnym wymiarze i wyważone paszy. Zawiera zrównoważoną ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dzisiaj „Purina” – jedna z największych firm produkujących wyroby z PET. Jego credo nie zmieniła się od czasu jego powstania, a brzmi następująco: aby poświęcić swoje życie zwierząt. Z tego celu firma radzi sobie całkiem dobrze i przyczynia się do poprawy warunków życia zwierząt, aby jej szczęśliwy i radosny.

Istnieje karma dla zwierząt „Purina”, które były znane na więcej niż jedno pokolenie. I pojawiają się nowe produkty – wynik lat ciężkiej pracy nad wartości odżywczej, jakości i smaku. Zaprojektowany asortyment tak, aby każdy ulubione, bez względu na to jaki był wybredny, dostał suchej karmy Purina „i” maksymalną przyjemność z korzyścią.

Cechy Purina

Szczególną cechą jest bilans karmy dla psów i kotów o dowolnej rasy, wielkości, wieku. Najwyższa wartość odżywcza i pozytywne skutki wywierane na zdrowie i dobre samopoczucie ulubionych, co jest potwierdzone przez lata badań.

Właściciel dbanie o swojego małego przyjaciela pojawia się w prawej piersi. Właściciel musi wziąć pod uwagę wiek, waga, płeć i stylu życia przy wyborze żywności. Wszystko to spowodowało utworzenie spółki „Purina” kilku marek, które są zjednoczeni przez jednego sloganu – Jakość ponad wszystko!

Należy pamiętać, że prawdziwy i jakość paszy dla zwierząt „Purina” marki sprzedawane tylko w specjalistycznych klinikach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych. Taka różnorodność marek pozwala wybrać właściciela najlepszym rozwiązaniem dla Twojego kota, a nawet próbować nowych rzeczy. Pakowanie żywności waha się od małych toreb i słoików 80, 200 gr. Do dużych pakietów i puszkach 240 g, 10 kg. „Purina” – jedzenie, którego cena jest dostępna dla niemal każdego.

Co karma dla kotów jest najlepszy

Nie każdy rolnik jest karmienie kota naturalną dietę. Wiele osób zakupić specjalną żywność, które są sprzedawane w sklepach zoologicznych, włączając ich w pełni zbilansowana dla zwierząt. Na niebezpieczeństw suchej karmy mówi dużo, ale właściciele kotów nie są w pośpiechu, aby zrezygnować. I to jest uzasadnione tylko wtedy, gdy zwierzę jest podejmowany na naprawdę dobre jedzenie.

Tanie rodzaje karmy dla kotów

Klasa ekonomiczna wydaje się doskonałą paszę dla kupującego, ponieważ jego ceny. Ale odzwierciedla poważne wady. Pierwszy z nich – jako część zboża paszowego jest obecny i mączkę kostną. Te szkodliwe składniki mają negatywny wpływ na nerki, a kot jest jednym z czynników przyczyniających się do powstawania kamieni nerkowych i zapalenie pęcherza. I zanim zdecydować się na paszę tej klasy, należy sprawdzić, czy to nie jest szkodliwe?

Drugą wadą jest krótki czas trwania „akcji”. Kot gasi głód takiej żywności w bardzo krótkim czasie. Zwierzę zaczyna ładować tak „w rezerwie”, pochłania większą ilość pożywienia niż potrzebuje. I w rezultacie – nieuniknionej niestrawności i otyłości.

Trzecia wada – żywność klasy ekonomicznej są wyposażone przez „przewozu” suplementów diety. Są zwierzę przyzwyczaja się bardzo szybko, a inni „są” niesmaczne jedzenie dla niego. Następnie odstawić zwierzę z taka karma jest niemożliwe.

Określić, jaki rodzaj żywności w tej klasie sprzedawanego w sklepie też jest trudne. Są one sprzedawane na wagę. I kompozycja może jedynie zwrócić się do sprzedawcy i nadzieję na prawdziwych odpowiedzi. Biorąc pod uwagę to wszystko, to lepiej, aby zatrzymać się na puszkach. Tak więc szansa na przyzwoity posiłek za zwierzę jest znacznie wyższa i to jest zawsze możliwe, aby znaleźć część opakowania.

Kanał klasy średniej

Ta klasa powyżej gospodarki, ale nie dłużej niż do średniej ceny. Kanały te są wielka różnorodność smaków konkretny cel (wypadania włosów, w zapobieganiu kamieniom nerkowym, na sterylizowane), obecność w kompozycji witaminami.

Tego typu jest wykonany z podrobów: nerki, płuca, wątroby. A jeśli wybór jest zatrzymany w takiej paszy, konieczne jest, aby karmić kotu pokarmów zawierających tłuszcz naturalny ryb i mleka.

Sekret drogiej paszy

koty klasy premium są trudne do znalezienia. to nie jest sprzedawany w sklepach detalicznych. Można dowiedzieć się o niej od professionalov- „właściciel kota”, a od hodowców recenzji. Skład paszy jest z cienkiej równowagi, a naukowcy nie znaleźli jeszcze skutki uboczne wynikające ze stosowania produktu, takie jak żywność „Purina” dla kotów. Recenzje właścicieli kotów emitować pozytywne. Podstawą paszy – mięso i zboża (często indyka lub wołowiny z ryżu) oraz witaminy kompleks, w przypadku środków smakowo-zapachowych. Ponadto szereg paszy ma działanie lecznicze, dlatego weterynarze wyznaczają go. To jedzenie jest istotne z tego powodu, że można odebrać dietę dla zwierząt domowych na każdą okazję.

Wybór jedzenia

Najbardziej popularny rodzaj – sucha karma. Jest łatwo obsługiwane i konserwowane. I gospodyni nawet nie mają do mycia naczyń, jak suche krokiety Untraceable. Jednak nawet jeśli kot zjada premię paszy, należy zróżnicować dietę kawałków naturalnego gotowanej wołowiny.

Każdy suchej paszy swoje własne cechy. Inna forma krokietów, inny skład, obecność tych lub innych korzystnych składników. Może to być biotyna lub antyutleniacze, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu i poprawa wyglądu warstwy.

Skład karmy dla zwierząt domowych mogą być dodatki i witaminy dla kotów różnych ras i typów (dla Wielkiej Brytanii, perski, długowłosy kot jedzenie „purynowa”). Jednak jest to praktykowane przez producentów drogich produktów. Na przykład, obejmować żywność „Purina” dla kotów. Recenzje właścicieli kotów wskazują preferencję dla danej klasy.

Oddzielne półki w sklepach zoologicznych wziąć sucha karma Healing effektom.V Należą pasz „Purina” terapeutyczny. Jest to specjalistyczna żywność, a jej celem jest pozbycie się zwierzaka od wszelkich chorób, takich jak kamienie nerkowe, na przykład. Ale przypisane takie pasza powinna być tylko lekarz weterynarii, a podjęte pod jego nadzorem

Ponadto w celu wysuszenia, to jest „mokre” kotów. Zachowuje w pierwszej kolejności. Są one sprzedawane w puszkach ciśnieniowych lub saszetkach z odmierzaną dawką. Ich główną zaletą – różnorodność smaków. Istnieją różnego rodzaju konserwy z ryb, wołowiny, królika, indyka, kurczaka.

Puszki mogą być również wyspecjalizowane. Istnieje szereg produktów dla kociąt i kotów w ciąży.

Ponadto, wybierając dietę, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiek zwierzęcia. Wszystkie oferty z rynku można podzielić na trzy grupy: pokarm dla kociąt (płynny pokarm, lekkostrawne i zawiera wiele cennych substancji), dla dorosłych kotów (istnieją różne specjalizacje, w zależności od wagi i stanu zwierzęcia), dla starszych kotów (żywność w puszkach lub suchy przystosowane dla kruchych zębów).