584 Shares 3999 views

Żarówki H7 – jasne rozwiązanie dla każdego samochodu

Statystyki pokazują, że większość wypadków (około 80%) występuje w warunkach słabej widoczności (mgła, deszcz, śnieg), z czego około 60% – w ciemności. A powodem tego jest brak informacji wizualnej, która nie pozwala kierowcom podjąć prawidłową i terminową decyzję. Ponieważ nie jest to ostatnie miejsce w zapewnieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest podana żarowych głową światła.

Jednym z najbardziej powszechnych urządzeń, które zapewniają jasny i jednocześnie spełniają wszelkie wymogi świetle podwozia samochodu są żarówki H7. Z reguły są one stosowane w reflektory światła głowy z oddzielnych odblaskowych dla światła i belki głównej. Pomimo tego, że mają one tylko jeden żarnik, które są w stanie utworzyć strumień świetlny 1500 lumenów (LM). Jednocześnie mają one moc 55 W i mogą być wykorzystane jako źródło światła do przodu w prawie każdym pojeździe, ponieważ nie jest to sprzeczne z prawem rosyjskim.

Jeśli chodzi o niskiej wiązki światła gniazda H7, stały się najbardziej nowoczesne i najczęściej standardu. Mijania H7 mogą być standardowe i zwiększoną wydajność świetlną. Bardzo często są one wstawiane do świateł przeciwmgielnych, tym bardziej proces instalacji nie różni się od instalacji lamp H4 i zajmuje tylko kilka minut.

Żarówki H7 początkowo wytwarzane jako halogen, tj wypełniona parami jodu lub bromu, pozostają popularne do dziś. Wraz z nich są powszechnie stosowane i ksenonowe lampy łukowe. Realną alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła, lampy LED stać. Coraz więcej kierowców wolą one przyjazne dla środowiska i jednocześnie niezawodność produktu.

Zalety lamp LED 7H

LED żarówka H7 nie jest gorsza od tradycyjnego oświetlenia żarowego, a zarazem przewyższyć ich żywotność. Innym powodem, że kierowcy wolą lampy LED – ich niskim zużyciem energii, które w czasach odgrywa ważną rolę, zwłaszcza jeśli bateria nie jest nowa. Niski wybór ciepła pozwala im być stosowany nawet w reflektorach z tworzyw sztucznych.

Główni producenci lamp samochodowych

stała przeprowadzona konkurencja wśród producentów źródeł światła. Wśród wielu światowych liderów są następujące główne producenci:

  • Osram. Lampy z niemieckiego producenta, o standardowej mocy, zdolne do przenoszenia bardzo jasnym świetle. Na przykład lampy Osram noc wyłącznika Plus H7 stanie zapewnić grzybka światło 35 m długości, niż analogów, dając światło o 90% więcej.
  • Bosch. Ta niemiecka firma istnieje od ponad wieku, jest uznanym liderem w produkcji szerokiej gamy produktów, w tym lamp. Produkty firmy Bosch są tradycyjnie charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niską ceną.
  • Philips. żarówka H7 pojazd to holenderski producent różnią się także ich niezawodności i mają najwyższą wydajność.
  • Koito. Zasięg lampy tego japońskiego producenta jest dość szeroki. Lampy Koito są wystarczająco długie, tak też stało się bardzo popularne wśród rosyjskich kierowców.

Jeśli chodzi o koszty, w tej kategorii cenowej dyspersji towar jest dość duży. Najtańsze żarówki H7 można kupić za 150 rubli, a najdroższe są więcej niż tysiąc, to wszystko zależy od typu i producenta. Aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów lamp samochodowych można znaleźć w sklepach, które sprzedają części samochodowych.