824 Shares 9108 views

Co jest najbardziej sprytna gra?

Rozwój każdej ludzkiej zatkania kiedy przestaje się rozwijać swój umysł. Ale po prostu nauczyć zbyt nudne dla większości. Na treningu umysłu, pamięci, logika może dostosować grę, wymyśloną w różnych etapach ludzkiej egzystencji.


Pierwsze gry

Najbardziej inteligentna gra, która istnieje od najdawniejszych czasów, to szachy. Ale nawet to się zmienia. Ostatnie kilka kroków szachy Przemiany niewątpliwie zajmują pierwsze miejsce w top 10. „Najbardziej gier.” Boisko, w podziale na 64 kwadratów, żołnierzy, z których każdy ma kształt, ma swoje właściwości. Wszystko to pozwala na wielokrotnie przeprowadzić nową partię z zupełnie nieprzewidywalnych ruchów.

Kolejny starożytny gry – th. Na boisku (gobane), która jest wyłożona 19 x 19 linii kolei gracze umieścić kamienie tego samego koloru. Celem gry jest zdobycie jak najwięcej pola. Osobliwością jest, że źle kamienie mogą być przechwytywane, więc, mimo prostych zasad, gra zamienia się w pojedynku sprytu i strategii.

gry „na żywo”

Ten gatunek pojawił się niedawno. Jej pionierem była gra „Night Watch”. Ludzie zjednoczeni w podróży zespołu po mieście, szukając wskazówek i rozwiązywanie zagadek prowadzić. Nie znaczy, że to jest bardzo trudne, ale trochę wysiłku umysłu do rozszyfrowania kodu, osoba będzie potrzebować.

„Mafia” była następna gra. Słyszałeś o tym, chyba wszystko. Kilka osób (im więcej, tym lepiej), losowanie. Zgodnie z wynikami wszyscy są podzielone na dwa obozy – cywilów i mafii. A ludzie nie nic, a mafię znajomy ze sobą wiedzą. Zadaniem graczy pokojowych – aby obliczyć wszystkie mafię, dopóki nie „zabity” wszystko. Ponadto, istnieją dwie wersje gry. Online i offline.

 • Oflayn- „mafia” jest interesujący, ponieważ ludzie komunikują się na żywo. Widać emocje swoich przeciwników. Jednak tylko z właściwego pana ta gra nie staje się wysypiskiem, w którym zamiast wiercić mózgi przetrwa op i DIN, a wybór mafia będzie przypadkowy.
 • Internetowy „mafia” jest podzielony na dwa podgatunki. Pierwszym z nich jest podobny do prawdziwego. Ta szybka gra, w której jeden krzyczy głośniej, on ma rację. Żadna praca umysłu i logiki.
 • Ta druga opcja jest o wiele bardziej przekonujące niż poprzednie. Tzw fora „Mafia”. W nich gra „dzień” może trwać tyle, ile rzeczywistych. Gracze mogą dyskutować wszystko, nie są na czasie. Prowadzony możliwe opcje układu. Dla miłośników egzotycznych gier anturazhnye przechowywane i meczów z dziwacznych reguł. W nim warto grać.

Ale chyba najbardziej sprytna gra wśród „żywych” – żywego questów. Obecnie są one przechowywane w wielu miastach. Można odtwarzać je ze swoimi przyjaciółmi lub zarejestrować samej partii. Najważniejsze jest to, że czołowi gracze rozdziela role, niektóre elementy, Historia / script i wyzwania specyficzne dla każdego. Celem każdego gracza jest inna. Poprzez manipulację, rozmów, dialogów, komunikacji z innymi ludźmi, trzeba wykonać zadanie przed wami. Każda gra jest nieprzewidywalne i ekscytujące zwroty akcji. Jest to prawdopodobnie najbardziej gra intelektualnej w przemyśle rozrywkowym. Pamiętaj, aby spróbować grać z przyjaciółmi.

wiedza

Jeśli mówić o inteligencji jako wiedzy i słowniki, który zgromadził osoby, kryteriami, z których najbardziej inteligentna gra, trochę inaczej. Osoba może wybrać jedną z dwóch prawdziwych grach, i przystosowany do komputera.

 • „Wisielec”, „Field of Dreams” – to gra, w której trzeba odgadnąć przeliterować słowa.
 • Bardziej skomplikowane wersji – „! O szczęściarzem”. Jest już trochę bardziej skomplikowana, jeśli chcesz sprawdzić swoją erudycję, można grać i to jest zabawne.
 • Pamiętaj, aby spróbować rozwiązać kilka krzyżówek, może właśnie to – twój kryterium „inteligentnych” gry.
 • Różne łamigłówki i zagadki są już bliżej do koncepcji inteligentnych gier.
 • Niektórzy ludzie mogą zadzwonić najmądrzejszy gier karcianych, takich jak poker. Wątpliwe jest, biorąc pod uwagę, że tutaj trzeba szczęścia (w większości) i zdolność do Bluff.

komputery

Ale rozwój technologii informatycznych nie stoi, i do ery cyfrowej, gdy dana osoba wypowiada słowo „gra”, w większości przypadków polega na grę komputerową. Muszę powiedzieć, że pomimo opinii rodziców, że gry komputerowe dulls dzieci, nie wszystko jest takie proste. Istnieje wiele gier, które pomagają rozwijać wyobraźnię, logikę i po prostu przedłużyć perspektywy swoich dzieci. Więc co jest najmądrzejszym wśród gier komputerowych?

 • Najtrudniejsza gra wszech czasów – "Robot Odyssey" (Robot Odyssey). Utworzony w latach 80. ubiegłego wieku, opiera się na podstawowej wiedzy o programowaniu i Boolean algebra logiki. Do roku 2002, to może całkowicie przejść wszystkie 34 osoby. Najważniejsze jest to, że są podane cztery robota, z którym trzeba „Program” i rozwiązywania zagadek logicznych. Pamiętaj, aby spróbować grać, jeśli można znaleźć.
 • Ciekawe deweloperzy kurs dokonały kolejnej aplikacji flash. Nazwali go – „Najbardziej inteligentna gra.” Sprawa jest prosta – kilka poziomów, można kontrolować czerwony kwadrat, zbierać żółte kręgi i uniknąć niebieski. Szybkość reakcji są wymagane i uwagą.
 • Jeśli mówimy o nowszych projektów, a następnie do każdego jego własne. Przemysł rozrywkowy oferuje graczom wiele questów w pierwszej osobie, która może ograniczyć prostych przedmiotów wyszukiwania i może prowadzić do prawdziwej zagadki, nad którymi będzie można usiąść na kilka godzin.