217 Shares 4618 views

Mała Diana Kazakevich – duża wskazówka dorosły świat

W słynnej ukraińskiej show „Got Talent” Ukraina wyglądem małego sześć-letniej dziewczynki na początku było wielkie wydarzenie. Spektakl przypomina program Rosyjskiej „minuta Fame”. Casting odbywa się na Ukrainie od 2009 roku. Wybór odbywa się w 24 miastach, tylko 50 pokoje dla dalszych prezentacji wybranych spośród tysięcy uczestników. Zaskakujące było zachowanie dziewczyny o imieniu Diana Kazakevich. Po prostu naiwne słowa przyjaźni, marzenie o zostaniu archeologiem, dinozaury miłosne, o chłopców. Myśli ich strony, niektóre zapożyczone ze świata dorosłych.


wiersz babka

Zgodnie z zasadami projektu, Diana Kazakevich zaczął czytać poezję. dotyka ona i pewnie, jak rozmowa z rodziną. Temat tylko była niezwykła babcia. A pokój zaczął cicho płakać. Czego płaczesz? Co jest ważne, aby powiedzieć Diana Kazakevich niż dotknęła dusze publiczności, nawet surowe jury?

Człowiek żyje w świecie, który wybiera. Ma wszystko: wojna, polityka, terror, seks i narkotyki. I nie zauważył mężczyznę, który bardziej niż ktokolwiek inny go kocha. Żyją obok siebie, współczuć, oglądać, chętny do pomocy. Stać spokojnie. Dziewczynka była w stanie dostać się do zobaczyć, że prawdziwe życie – to miłość ukochanej.

rodzina Kazakevich

Rodzina była i ma ogromne znaczenie dla takiej dziewczyny jak Diana Kazakevich. Biografia jej małe. W 2011 roku na wystawie miała sześć lat. Zwykła dziewczyna z Dniepropietrowska szkoły.
Mała rodzina: matka Katarzyna i jego młodszy brat Arthur. Tata w pobliżu, ale pozostaje w cieniu. Mama przywiązuje ogromną wagę do jej córki. Z jednym i pół roku, zaczęła mówić. Najdroższe człowiek zawsze wspierała zainteresowanie córki w Reading, powtarzając niektóre fragmenty z niego. Sekretem sukcesu takie dziecko Katarzyny widzi w swoim zachowaniu. Jej zdaniem, konieczne jest, aby stale brać czynny udział w życiu dziecka, przyjść na ratunek, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zwłaszcza tak długo jak mały człowiek nie osiągnie wieku siedmiu lat.

Kreatywność jest teraz

Pojawienie się takiego otwartego świata utalentowanych dziewcząt nie mogła przejść niezauważona. Brała czynny udział w różnych projektach, wizyt z przyjemnością szkoły teatralnej, jest jednym z porannych programów telewizyjnych. Diana Kazakevich jest zaangażowana w działania mające na celu ochronę świata. Występował w rosyjskich programów telewizyjnych.

Jaki jest sekret jej sukcesu? Dlaczego nie wytrzymuje dziewczyna była w stanie stać się ośrodkiem świata dorosłych? Udało mi się dotknąć duszy dojrzały – wiem, że ma duszę. Po prostu to jest ukryta gdzieś głęboko, że nikt w zgiełku życia codziennego nie są zauważane. A teraz, gdy nagle stać się najlepszym popularne, okazało się, że świat może być dobre i piękne.