261 Shares 5655 views

Głębokie mięśnie pleców

Powrót mięśnie są jednym z głównych w ludzkiej gorset. Ale często ludzie całkowicie zapomnieć o rozwoju tej części ciała, jak wielką wagę do pompowania naciśnij piersi, nogi, ramiona. Nie zapominaj, że siła mięśni z tyłu zależy od postawy. Ponadto, gdy pompowanie naciśnij i biodra konieczne jest włączenie i do tyłu. W przeciwnym razie system mięśniowy jest nierównomiernie rozwinięty. Może to prowadzić do zachwiania równowagi w organizmie do kontuzji.

Mięśnie pleców są dość liczne. Poniżej rozważymy główne z nich. Zbadać bardziej szczegółowo struktura z tyłu może być w atlasie anatomicznym.

czworoboczny mięśnie znajdują się w górnej części pleców i szyi z tyłu obudowy. Każdy mięsień jest podobny do trójkąta. Razem tworzą kształt trapezu. Ze względu na wygląd i ma swoją nazwę. Są one odpowiedzialne za działanie ostrzy. czworoboczny mięśni przy jednoczesnej redukcji ostrzy widłowych, obniżone lub przeniesione na stronach kręgosłupa. Praca górne belki podnoszące przyczynia ostrza. Dolna obniżono je. Jeśli oba są zaangażowane w pracę i górnych i dolnych belek, to nie jest pilne łopatki w kierunku kręgosłupa. Wierzchołek trójkąta jest włączony do bocznego końca łopaty. Podstawa jest wciągany w kierunku grzbietu. Trenować mięsień czworoboczny jest to konieczne ze względu na ruch ramion w górę iw dół. Wszelkie ćwiczenia, dzianiny z realizacji tych działań, mających na celu rozwój. Szczególnie dobrze wyszkolonych mięśnie czworoboczny sztangę.

Najszerszego grzbietu znajdują się na dole. Górna część z nich znajduje się bezpośrednio pod trapezu. Pomagają skręcić dłonie do wewnątrz i przenieść ramiona w tej samej płaszczyźnie z ciałem. Pompować tę grupę mięśni, będzie pasować niemal każdy zestaw ćwiczeń dla pleców. Stosowanie w treningu różne wagi i muszli: sztangi, hantle, itp Również dobry efekt będzie ciągnąć na pasku.

Mięsień równoległoboczny człowieka z powrotem na podstawie trapezu. Jego imię otrzymała od postaci, które przypominają, to znaczy, że wygląda jak diament. Znajduje się między łopatkami. Mięsień równoległoboczny podzielone są na duże i małe. Pierwszy znajduje się pomiędzy łopatkami, a drugi – nieco wyższa. Duża pomoc w zmniejszaniu obracać łopatki i unieś je. Małe ostrza bliżej kręgosłupa. Rhomboid pompa mięśniowa może być dowolne ćwiczenia na górną część pleców.

Głównym mięśnie potrzebne do wyprostuj kręgosłup. Jest on zbliżony do powierzchni w porównaniu do innych głębokich mięśni pleców. Jest to najdłuższy i potężne mięśnie pleców. Ponieważ należy uznać całą grupę małych, które tworzą skomplikowany system. Głównym mięśni ze zmniejszeniem dwustronnego pomaga wyprostować kręgosłup i trzymać go w stanie na żywo. Jeżeli osoba pochyla się w danym kierunku, to nie jest jednostronny skurcz mięśni. Górnej belki główne mięśnie trzymać głowę jak pociągnąć ją do siebie. Ten mięsień odgrywa ważną rolę w oddychaniu. Poprzez wzrost w „most”, a kiedy występuje odchylanie pompowania i rozwój grupy mięśni.

Skośne mięśnie pleców są przedstawiane transversospinales. Składa się on z kilku wiązek mięśniowych. Każda z tych form oddzielne mięśni: rotatorów, semispinal i rozdzielono.

Powrót mięśnie odgrywają ważną rolę w pracy całego organizmu. Rozwijać je w siłę, a wtedy nie będą występować nieprzyjemny ból w plecach iw pasie. Nie należy zapominać również, że prawidłowa postawa zależy od pracy wielu narządów. Po tym wszystkim, każda krzywizna kręgosłupa wpływa na organizm jako całość, a to może działać prawidłowo tylko ze względu na mięśnie. Używaj różnych ćwiczeń, aby je wzmocnić, a następnie rozwój tyłu będzie jednolita.