760 Shares 7660 views

Billi Houp: The Biography charakter, osiągnięcia, rodzina

Jeśli masz cel w życiu, możemy znaleźć siłę do walki. Być może jest to podstawowa idea dramatycznego obrazu „Lefty”, który został opublikowany w 2015 roku na ekranach. Fabuła obraca się wokół bokser Billi Houp, który nie jest na próżno jest nazwą, co tłumaczy się jako nadziei. Billy bardzo źle się stało, a migiem. Jedynym sposobem, aby ożywić z popiołów pozostaje zawód, z którym chciał się pożegnać. Co zrobić niefortunne bokser, którzy lubią ozlilis nieba? Obraz daje odpowiedź.

płótno

Dosyć już opowiedział historię świata, w jaki sposób powstanie z kolan boli ludzkiego życia. Za każdym razem, te historie są podawane pod sosem romans, łez, ofiarnych wystąpień i imponującą ścieżką dźwiękową. W 2015 roku został wydany film do konkurowania, „Million Dollar Baby”. Jest to dramat „Lefty” przez amerykańskiego reżysera Antuana Fukua podstawie scenariusza Kurt Sutter, z udziałem Jake Gyllenhaal i FORES Whitaker. Krytycy witany bardzo niejednoznaczny film. Tak, absolutna większość podziwiał grę Jake Gyllenhaal, ale historia i aktorów grających drugi oceniana negatywnie. Oczywiście, rola odgrywana przez nadmiar sentymentalnych cen jasno wylicza ostateczną i oklepany temat. W tym przypadku, historia jest wciąż dość dobre. Może za mało pisarzy fantasy, czy aktorzy sami zrobić gafę?

W historii

W centrum narracji – Billi Houp, który jeszcze mu przydomek Wielki. On – mistrzem świata boksu w wadze półciężkiej. To jest szczyt sportowej chwały. Ponadto Billi Houp ma wszystko, czego można sobie życzyć. Ma imponującą karierę, dużo pieniędzy, piękną i kochającą żonę, a jeszcze uroczą córkę imieniem Leila. Home strasznie brakuje Billy, bo spędzał cały swój czas w pracy. Często żona Billi Houpa prosi go, aby wycofać się ze sportu. Tak postanowił. Na jego emeryturę do reszty, oświadcza na imprezie. Ale w tym przypadku, pierwszy i najbardziej straszny kłopot: małżonek umiera podczas kłótni z innym bokserem. Mam nadzieję, że świat się rozpada, a sens życia idzie. Po jego opuszczeniu kierownik i bliski przyjaciel Dzhordan Mayns. Nawiasem mówiąc, jego rola Kertis Dzhekson. Billi Houp stacza pochyłą, a jego zachowanie prowadzi do nowej katastrofy – serwis dla ochrony dzieci bierze córkę. W jaki sposób osoba dostać swoje życie wróciło do normy? Ścieżka jest tylko jeden – aby powrócić do świata boksu z Titus Tika Wills, były bokser, trener dorabiał w lokalnej siłowni. Jednak musiał walczyć bardzo mocno, ale wysokie, a celem – powrót zaufania do tych, których kocha.

Jak trwały przygotowania

Początkowo projekt miał zupełnie inny. Kiedy w grudniu 2010 roku, Sen Works Company rozpoczęła film sportowy, potem Billi Houp może być skierowana Eminem. Przynajmniej, scenarzysta Kurt Sutter obraz, jasno wyraził serii „Synowie Anarchii”, powiedział, że siedem lat nie spotkał się z przedstawicielami środowiska Eminem, a on pomyślany projekt, inspirowany osobistej historii piosenkarza i jego walki w swoim życiu. Ten obraz może być kontynuacją filmu „Eight Mile”, ale metamorficznych narracji drugim rozdziale losu okres pięciu lat. „Lefty” może być biały raper hip hop zainteresowany w boksie, niebezpieczne i zupełnie niekonwencjonalny. W czerwcu 2011 roku, po długich negocjacjach, okazało się, że dyrektor ma miejsce Antuan Fukua. Jednak w sierpniu tego samego roku w filmie Sen Works odmówił. Jednocześnie poinformował, że została ona zaproponowana obraz budżet przekracza 30 mln $. Produkcja przejął firmę Metro-Goldwyn-Mayer i był odpowiedzialny za wynajem Columbia Pictures. I już w 2012 roku, przedstawiciele Eminem stwierdził, że piosenkarka zawiesiła prace nad obrazem, aby dać pełną uwagę do muzyki. To wydaje się zwinąć? Ale dyrektor podpisał kontrakt do podjęcia Jake Gyllenhaal. Jednocześnie niemal całkowicie zastąpiła obsady.

O roli głównej

Billi Houp – bokser z dobrym rekordem toru i ucieleśnieniem jego obraz jest dość problematyczne dla aktora. Dlatego Dzheyk Dzhillenhol rozpoczął intensywne treningi. Ćwiczył codziennie w siłowni, a nawet udział w sparingu na ringu! To zwiększa złożoność i fakt, że przed nim Gyllenhaal zagrała w filmie „Stringer”, dla której stracił 30 funtów, o masie 180 funtów. Aktor wyglądał po prostu wyczerpany. Na początku kręcenia zdobył swoją dawną wagę w ciągu zaledwie 6 miesięcy, a nawet dodać na dodatkowe 15 funtów beztłuszczowej masy mięśniowej. Jego kształt został manipulowane dla profesjonalnego boksera. Z tego powodu zaczął porównać z charakterem Rocky Balboa, ucieleśnionego Silvestrom Stallone. Wielokrotnie Antuan Fukua powiedział, że ze względu na zwiększoną szkolenia Gyllenhaal rzeczywiście zerwała z Alice Miller.

filmowanie

Biografia Billi Houpa w praktyce na terytorium Rzeczypospolitej Pensylwanii, zatrzymując się w Pittsburghu i Indiana, jak również do wielu stanie Nowy Jork. Potem wiele przeszkadzało lokalnych artystów, którzy malowane graffiti na kartonach, aby drogach Pittsburgh na ulicach Nowego Jorku Bronx.

Prace na planie był ostatni kompozytor James Horner, który, nawiasem mówiąc, pracował nad ścieżką dźwiękową do „Titanic” i „Avatar”. Horner zginął w wypadku samochodowym w czerwcu w Kalifornii. Nawiasem mówiąc, producentem wykonawczym na soundtracku stał sam Eminem, który napisał do filmu dwa single.

Prapremiera odbyła się w dniu 15 czerwca 2015 r.

Co mówią krytycy

Biografia bokser Billi Houpa otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Pozytywnie Gyllenhaal został wyróżniony grę, ale sam obraz jest wyświetlany wyłącznie w obrębie jednego gatunku. Tylko takie „typowe” i był śmiertelny dla filmu. Reguły gatunku są nienaruszalne, ale historia utrzymuje się na powierzchni tylko imponującą obsadę. Według krytyków, film przyciągnie głównie męską publiczność z wysokim poziomem testosteronu. Skupić się na silnej połowy ludzkości wydaje się zbędne, tak że tłumy fanów na wystawach spodziewać się bezcelowe. Cała historia jest dość powolny, ale Dzheyk Dzhillenhol pojawił się tutaj w nieoczekiwanej roli krytyków. Jednak zbyt dużo uwagi poświęcono materiału maski z mistrzem boksu, który jest zmuszony przejść przez próby pomyślnego wyniku nazwy. Film został nazwany ociężały rozmowa odwetu, a dyrektor do pracy, pokazał swoją pasję do męskiej agresji i przemocy. Oto prawie wszystkie znane klisze, w tym trenera siwego, dając szansę na lepszą przyszłość, bokser, którzy powrócili do swoich rodzimych ulicach, mistrz, wymawiając je prostym językiem.

pro boks

Co ciekawe Billi Houp? Zdjęcie jego jedność wydaje wszystkich znanych bokserów. On ma wieku, po czterdziestce. On nie jest dużo dalekowzroczne. Kocha swoją żonę, ale dopiero w ostatniej chwili i pielęgnować ją. Większość kibiców była mocno rozczarowana, że to scena rozstania z ukochaną żoną. Ale boks w filmie jest mnóstwo. Od samego początku niepokonany Billi Houpa pobitego dziewięć rund w walce o pas. Co pomaga bohater nie zrezygnować? Oczywiście, kochająca żona spojrzenie, po czym wyciąć kilka ataków wroga.

Historia prowadzi widzów przez życie Billy, ale przewidywalny, wraca na ring, gdzie Billy spotyka się z mężczyzną, częściowo zamieszany w śmierć żony. Bitwa po córkę bohatera, który zarządza, aby powrócić. I w ostatniej rundzie Nadziei udaje się ugasić lewy ukłucie przeciwnika.

Streszczenie filmu

Wielu widzów w końcowym powstaje pytanie, kto jest Billi Houp w życiu? Jest to trudne do zrozumienia w filmie. W rzeczywistości, film ma wyraźnego moralność. Nadzieję, że nie nauczyć się kontrolować siebie. On naraża córkę niebezpieczeństwo. Filozofia w filmie tak mało jak trener rozgłasza zbyt oczywiste. W ogóle, to jest konieczne, aby obejrzeć film raz i tylko przez wzgląd na bohatera. Nie czekaj zbyt mocne wrażenia, ale w ogólnym ładnym widokiem!