294 Shares 8604 views

Jak zrobić pompon: Walkthrough

Jak zrobić bob z rękami? Każdy fachowiec raz zadawałem sobie to pytanie. I nic dziwnego! Pompony, ze względu na łatwość wytwarzania i niezrównane właściwości dekoracyjnych nigdy nie wychodzi z mody. Oni zdobić nie tylko ubrania dla dzieci – to klasyczny, ale także dorosłych rzeczy, torebki, akcesoria, a nawet wnętrze. Z dużej liczby tych futrzanych kulek są maty, szaliki, zabawki i obejmuje meble.


Istnieje kilka sposobów wytwarzania pomponów. Opowiem ci o każdym z nich.

Jak zrobić pompon za pomocą koła Tektura (najlepszy znany sposób)

Przygotować 2 wysadzanej krąg średnicy chcą uzyskać produkt, plus 1 cm. W środku kręgu, wyciąć otwór. Jeśli się to większa pompom uzyskać grubsze i puszyste, jeśli mniej – będzie miękkie. Jeśli chodzi o imponująca liczba, to jest możliwe, że druga opcja jest lepsza, ponieważ zużywa mniej przędzy.

Align 2 otrzymały pusty ze sobą, nici końca gwintu do igły z dużą oka i rozpoczęcie nawijania przędzy równomiernie pierścień. W zasadzie, nie ma różnicy w jakim celu narzucenia wiersze futra na tekturze – albo w lewo, albo w ogóle, jak to konieczne. Pompon dostać w każdym razie. Ale jeśli połączyć je z produkcji kilku kolorach, to lepiej umieścić szwów w rzędzie pokolorować granica została wyrażona jaśniej.

Jeśli wątek jest skończona, odetnij ją końcówkę igły i kontynuować nową. Brak guzki nie trzeba naprawić wszystkie strony będą jednocześnie na końcu pracy.

Kiedy igła jest już zamocowane w pierścieniu, wraz uzwojenia. Wziąć nożyczki z ostrymi końcówkami i Kugu jednocześnie przeniknąć wszystkie warstwy wełny. Dla wygody stopniowo rozszerzać przedmiotu obrabianego podczas operacji. Po tym, odłącz wewnątrz pierścienia, aby uzyskać dostęp do centrum przyszłego pomponem. Segment ten sam ciąg znaków, który został użyty w pracy, szczelnie owinąć go i związać kilka węzłów. Wszystkie kartony mogą zostać usunięte. Jeśli nie możesz – wyciąć je, przygotować nowy produkt jest wciąż sam. Fan piłka i obciąć palec, aby uzyskać gładką kulę. Długi ciąg znaków, który przechodzi od centrum, nie cięte – jest przydatny do zabezpieczania pracy gdzieś.

Jak zrobić bob przy pomocy specjalnego narzędzia

W sklepach sprzedawane sprzętowe typu dziwne urządzenie podobny do litery „H” jako „urządzenia do produkcji pomponów.” Wykonywana jest najczęściej wykonany z tworzywa sztucznego i ma 2 strony – coraz mniej, w zależności od wielkości przyszłych kulek.

E działają tego rodzaju rzeczy jest bardzo prosta: Wybierz swój rozmiar, a następnie kawałek nici (do mocowania w środku) jest osadzony wewnątrz (na średnim szczeblu) i rozpocząć nawijanie pół adaptacje włosy. Gdy okaże się, że wątek o wielkość jest wystarczająca, skok segment mocujący kilka razy wokół rany i zawiązać węzeł. Następnie strzelać półfabrykatu od urządzenia, wyciąć jedną i drugą pętlę i uzyskać pełną pom-pom.

Dzięki czemu jeszcze łatwiej niż mówienie, tak, próbowałem kiedyś, że nie będziesz mieć problemu powtórzyć tę procedurę tyle razy, ile wymagane przez swojego pomysłu.

Jak zrobić pomponem

W przypadku wszelkich urządzeń nie pod ręką, i dążenie do prostoty – nie, starają się na podobieństwo gadżet na własną rękę. To nie jest trudne! Równą przyszłego średnicy kulki, a następnie cięte wzdłuż ich połowy, ale nie całkowicie, i około 1,5-2 wystarczy wyciąć parę szerokich pasmach z tektury 15-20 cm długości i szerokości szerokości.

Oprócz tego obrabianego robi tę samą manipulację, jak opisano w poprzednim akapicie: gwint blokowania umieścić w gnieździe – i owinięte wełną kartonowym. Następnie związać wstępnej cięcie na krawędzi. To jest to!

Często mistrzowie twierdzą, jak ułatwić pomponem i piękniejsze, poglądy wyrażane są różne, ale istota jest taka sama: jeśli potrzebujesz produktów, które należy często i czyste umyte, lepiej użyć klasyczny sposób – takie pompony mocno utrzymują swój kształt po umyciu należy wstrząsnąć – i oni jak nowy. Do dekoracji wnętrz i akcesoria odpowiednie dorosłych 2 i 3 przykładach wykonania, jak bardziej ekonomiczne z punktu widzenia wykorzystania materiału.

Teraz masz wybór, w jaki sposób, aby pomponem kapelusze ozdobić dziecko lub w przypadku większych projektów. W każdym razie, śmieszne, puszyste kulki nie pozostawi nikogo obojętnym, zwłaszcza jeśli wykonane z miłością.