429 Shares 3263 views

Selezneva Natalia: Biografia słynnego rosyjskiego aktorki

Bohaterka dzisiejszym artykule – genialny i nieporównywalne aktorka Selezneva Natalia. Jej biografia interesy tysięcy ludzi w naszym kraju. Będziesz także chcą poznać biografię artysty, poznać historię swojego sukcesu? Teraz powiemy wszystko.


Selezneva Natalia: biografia, rodzina

Urodził się 19 czerwca 1945 w Moskwie. Aspirującego aktorka została wychowana w rodzinie artystycznej. ojciec Nataszy, Igor Polinkovsky, był zawodowym fotografem. A matka była znana jako utalentowanego artysty. Skąd wzięła się nazwa Selezneva? Teraz powiemy wszystko. Elena Selezneva – był nazwą matka aktorki. Nagrała córkę na jego nazwę.

Od najmłodszych lat, nasza bohaterka być twórczy. Lubiła śpiewać i przytrzymaj koncerty domu rodziców. I jak tylko dziecko nauczył się pisać, od razu zaczął pisać wiersze. Rodzice byli dumni ze swojej małej córki.

pierwszą rolę

Jeden dzień trochę Natasha spacerował w pobliżu murów Teatru Armii Radzieckiej. Zupełnie przez przypadek dziewczyna z warkoczykami przyszedł do wiadomości aktor Michaił Majorow. Ujął ją za rękę i poprowadził ją na przesłuchanie. W rezultacie, Natasha zostali zaproszeni do udziału w spektaklu „trzydzieści srebrników.” Rodzice dziewczynki zatwierdziła propozycję. Na scenie teatru, ona wykonywana przez prawie 3 lata.

W życiu Natasha była kolejna ciekawa historia. We wczesnych latach 50-tych do jednego z występów Seleznev zauważył znany pisarz Agniya Barto. Następnie upierała, że to była nasza bohaterka jest zaangażowany w filmowej adaptacji książki „Alosza jej Ptitsyn produkuje charakter.” Reżyser filmu udał się z nią spotkać.

Znajomość z filmem

Kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie Selezneva Natalya? Biografia wskazuje, że stało się to w 1953 roku. Sasha zagrała w filmie, stworzonym przez książce A. Barto. To, co już wspomniano powyżej. Pomimo braku kształcenia specjalnego oraz działając doświadczenia wynika, że dziewczynka jest w 100% sprostać zadaniu.

W 1956 roku pojawił się drugi obraz z Nataszą. Nazwano to „Dziewczyna i krokodyl”. I po 5 latach Selezneva Jr. zagrała w filmie „Alenka”.

student

Nasza bohaterka podjęła już decyzję o zawodzie momencie ukończenia liceum. Chciała zbudować błyskotliwą karierę w filmach. Po otrzymaniu certyfikatu, Natasha zaczął realizować swoje plany. Ona złożyła dokumenty w im WTU. Shchukin. Ładna i utalentowana dziewczyna zdołała pozyskać członków komisji selekcyjnej. Zapisała się na kurs Borisa Zahavy.

W 1966 roku Natalia Selezneva zaprezentował długo oczekiwany dyplom. Absolwent „Pike” natychmiast podjął pracę w firmie Teatru Akademickiego Satyry. Na scenie instytucji zagrała dziesiątki żywych i ciekawych ról. Na przykład, w sztuce „gniazdo głuszców” Natalia powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu Ariadny Koromyslovoy. Oraz w produkcji „Neapol – miasto milionerów” Grałem Assunta.

Ciąg dalszy kariera filmowa

Jako student, Selezneva zaczął współpracować z legendarnym reżyserem Leonidom Gaydaem. W 1965 roku zagrała w komedii „Operacja” Y „i innych przygodach Shurik”. Jedna część jest nazywana „Obsession”. Wielu z nas pamięta słodka dziewczyna z kucykiem – Lida. Do niej, jak magnes, przyciąga Shura (Alexander Demyanenko).

W latach od 1965 do 1975 roku. Wyszło kilka zdjęć z udziałem Natali Seleznevoy. Jakie zdjęcia nie tylko przymierzyć aktorki! Była też księżniczką, a miejscowy lekarz i artysta i nauczyciel przedszkola.

W trakcie swojej kariery ponad 45 filmach wystąpił Natalya Selezneva. Filmy, w których zagrała, są wymienione poniżej:

  • "Sasza Sasza" (1996);
  • "złodzieje i prostytutki" (2003);
  • „W kraju jest dość dzieciaków” (2013);
  • „Nowy Rok na służbie” (2014).

W okresie od 1966 do 1980 roku. Nasza bohaterka jest zaangażowany w humorystycznym programie „cukinia” 13 krzeseł”. Widzowie była znana jako Pani Katarina.

Natalya Selezneva: miłość życia

Od młodego wieku dla naszej bohaterki opieką chłopców. Ona, podobnie jak wszyscy inni, była pierwsza miłość, uścisk nieśmiała i spacer w świetle księżyca.

Jako student, Natasza nie myśleć o poważnych relacji. Na pierwszym miejscu stawia ona studia i karierę. Jednak w pewnym momencie było dużo miłości w swoim życiu.

Jej przyszły mąż, aktor Vladimir Andreev, Natalia spotkali się w 1968 roku. Stało się to podczas kręcenia obrazu „Kalif-Bocian”. Seleznev odlano Sowa księżniczkę. Vladimir Andreev grał Chalifa. Zaczęli wicher romans. Wkrótce aktorzy byli małżeństwem. Nasza bohaterka wziął imię męża, ale nadal działać jako Selezneva Natalya. Biografia aktorki w 1969 roku wzbogacony o radosnym wydarzeniu. Ona urodziła pierwsze dziecko – uroczej syna. Chłopiec o imieniu Jegor.

Aktorka Natalia Selezneva i Andreev Vladimir są małżeństwem od ponad 45 lat. Nadal czuję żywe uczucia wobec siebie. Syn Jegor od dawna uprawiana. Dostał swoją rodzinę. Natalia i Władimir dawna dziadkowie. Mają dwoje wnucząt – Alex (1995) i Mikołaja (2011).

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, gdzie urodził się i studiował Natalya Selezneva. Jej filmy były również nazwany w artykule. Życzymy tego wspaniałego sukcesu aktorka, długowieczność i rodzinnego szczęścia!