137 Shares 7495 views

Hałdy dla dziecka – ratunek dla matek trochę niespokojne!

Dorastania dziecka, jego pierwsze kroki nie tylko dać niezapomnianą przyjemność. Czy rodzice mają nowe zmartwienie – Jak zrobić wygodne chodzenie i dziecko i siebie. Znacząco przyczynić się do tego Heaps dla dziecka. Co to jest i jak go wybrać?


Co jest HIPS?

Podczas gwałtownego skoku popularności zawiesi, ergo, plecaki i inne podobne perenosok wielu matek narzekali tylko jedną wadę. To jest bardzo trudne, aby konsekwentnie uzyskać i umieścić dziecko z powrotem podczas chodzenia. A jeśli matka korzysta z procy, a następnie wykonać krętą ulicę, więc nawet z zakupów w ręce, wydaje się niemożliwe.

Potem coś na arenie i nowa Carry – Mnóstwo. Jest to szeroki pas, po stronie, która jest wygodne siedzisko dla dziecka. Zawarte są specjalne pasy bezpieczeństwa, które dają pełną swobodę rąk rodzica.

Dla dziecka pasuje Stosy?

Aby zdecydować się na zakup „transport”, trzeba najpierw rozważyć wady i zalety nabycia. Hałdy dla dziecka po prostu potrzebuje, jeżeli:

– dziecko lubi biegać, ale czasami staje na rękach;

– rodzice często podróżują z dzieckiem na duże odległości z dużą ilością przeszczepów;

– Rodzice często długie spacery.

Wyraźną przewagę nad temblaku i plecak – to proste w użyciu. Przewaga nad wózkiem, który jest łatwy do hipsitom spacer po galeriach handlowych, podróżować transportem publicznym.

Jeśli dziecko jest pracowity, to w zasadzie nie ma znaczenia, co wolisz. Ale gdy dziecko – badacz i lubi biegać, niosą ze sobą wózek nie ma sensu. Mama będzie musiała być rozdarty między windą a spiesząc do przygodami dziecka. A to dziecko Chusta nie jest bardzo wygodne, ponieważ nogi męczą się od czasu do czasu, a następnie co 10-20 minut, moja matka będzie musiała odpocząć / bandażowanie procy tkaniny.

Jak wybrać Stosy?

Po pierwsze, należy określić typ hipsita.

 1. Hałdy backless. To oznacza resztę taśmy. Matka musi trzymać dziecko za rękę.
 2. Hałdy dla dziecka z tyłu. Pozwala dziecku trochę bardziej przyjemna w dotyku, ale zachować jego matka musiałaby tak.
 3. Hałdy z pasów bezpieczeństwa. Tutaj będzie można zapiąć dziecko i nie trzeba się martwić o jego bezpieczeństwo.

Następujące kryterium – materiał. Zasadniczo producenci stosują denim, bawełny lub poliestru. Od dżinsy i poliestru są Stosy Pognae. Produkty te są uważane za jeden z najwyższej jakości.

I wreszcie cena. Tutaj każdy wybiera to, co jest do zaakceptowania.

Jak mogę używać Stosy?

Kiedy dziecko z powrotem coraz silniej i potrafi siedzieć, rodzice mogą łatwo nabyć przenośność. W pracy hipsita absolutnie żadnych trudności.

Pas po prostu mocowana w talii rodzica. Siedzisko może być umieszczony jak chcesz – z boku, przodu lub z tyłu. Dziecko może również być sadzone jako back-to-rodzica i osoby. I absolutnie nie martw się dla wygody dziecka. Będzie jeszcze lepiej, niż kiedy moja mama trzyma ręce. Szacowany czas pracy – od 6 miesięcy do 2 lat.

Koszt przeniesienia

Proponujemy zapoznanie się z przeciętnych cen na rynku rosyjskim hipsity koreańskiej i produkcji krajowej.

hałdy Pognae

siedzący

4000 RUB

Nie pakietowa

N5

10000 RUB

Powrót z dwoma paskami

Orga

8200 RUB

Dwustronna reszta z 2 paskami

Orga Plus

9500 RUB

Ergo plecak + Stosy

mądry

7500 RUB

Pasek C / O + jedna reszta na ramie 2 z pasami

MiniBaby

siedzący

2700 RUB

transformator

3700 RUB

SligMe

siedzący

2800 RUB

transformator

3300 RUB

Recenzje przenoszenia

Przez liczbę pozytywnych opinii prowadzić pryzmach Pognae ( „Pone”). Marka ta posiada najszerszą paletę, posiada 12 bogatych odcieniach, wykorzystuje wysokiej jakości materiały do produkcji wyrobów. Dodatkowo, jest to jedyna bilansowa może wytrzymać do 20 kg. Inne marki pozwalają nosić dziecko w wieku do maksymalnie 13 kg.

Pone polecam biorąc dla dzieci, które są bardzo „obsługi”, jak również do dużych dzieci. Są hipsity mają najwyższy rating dla wygody, a zatem idealny do noszenia długo. Również marka produkuje najwyższej jakości stert. Sugerują, że „Pone” najdłuższej operacji.

Jeśli niosąca potrzebne na krótki czas. Na przykład, na morzu, aby być mobilny z dzieckiem i spokojnie udać się do wycieczki, a następnie można użyć dowolnego stert. Ale lepiej jest kupić kompletny zestaw – z pasów bezpieczeństwa. Spowoduje to, że obie ręce wolne, a dziecko może nawet zdrzemnąć, jeśli to konieczne.

Hipsitov właściciel zauważyć, że oni przestali ból pleców, co nie jest zaskakujące, ponieważ przyczynia się do prowadzenia prawidłowej pozycji kręgosłupa i rozłożenie obciążenia.

Jeśli zdecydowałeś się kupić stogi, opinie w tym odegrać znaczącą rolę. pozwolą zobaczyć wady, które produkują zwykłych konsumentów.

wady hipsita

Jak każdy produkt, te perenosok ma również wady.

 1. Wygląd. Wielu wierzy, że Stosy wygląda unpresentable dla dziecka. I to psuje wygląd rodziców. W tym przypadku, pytanie brzmi, jak ważne jest, aby Cię pocieszyć.
 2. Koszt dobrej Heaps. Cena jakości produktu jest wystarczająco wysoka.
 3. Bezpieczeństwo. Tani bilansowa może mieć niski poziom bezpieczeństwa i, na przykład, odłączyć podczas jazdy. Więc nie skąpić.
 4. Rozmiar. Hałdy zajmuje dużo miejsca w walizce i plecaku.

korzyści hipsita

 1. Niosąc pomaga utrzymać proste plecy. Kręgosłup nie jest zakrzywiona tak, gdy niosąc dziecko na biodrze.
 2. Specjalna torba do przechowywania pomaga bezpiecznie usunąć Stosy na ulicy, gdy nie jest potrzebny.
 3. Łatwy w użyciu. Jest to bardzo łatwe do zakładania, nie ma trudności w posiedzeniu dziecka.
 4. Dziecko nie odmawia siedzieć na wysypiska, jak dzieje się zawiesi i plecaków. Wynika to z faktu, że postawa „na rękę” nie różni się od tego, który oferuje możliwość przenoszenia.
 5. Chodzenie z niespokojnego dziecka, staje się o wiele łatwiejsze i bardziej przyjemne.
 6. Dziecko będzie łatwo poruszać się komunikacją miejską, stać w kolejkach, etc.

Najważniejszą rzeczą – zwrócić uwagę na nośność. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że będziesz w stanie korzystać z zakupu bardzo krótkim czasie. A poza tym, to może być niebezpieczne dla dziecka jest zbyt ciężki w pryzmach, który nie jest przeznaczony.