268 Shares 7064 views

Ciśnienie 140 do 80? Nie ma powodu, by sądzić.

Mówi się często: nadciśnienie tętnicze, borderline kryzys nadciśnienie. Wiele terminów, a także o znaczeniu czasami trzeba zgadywać. Dlatego konieczne jest, w celu wyjaśnienia , że takie ciśnienie 140 przez 80. Ponieważ wpływa na narządy i układy.


Ciśnienie krwi jest ciśnienie, które działa na ściankę krążącej krwi tętniczej. Ciśnienie 140 80 – – stan nadciśnienia granicznego, zwiększyć powyżej tych wartości wskazuje nieodwracalnych zmian w naczyniach i systemów, odpowiednio, na podstawie którego rozpoznaje się i nadciśnienie stopnia. Pierwszym z nich jest miarą liczbową znachenie– ciśnienie skurczowe, czyli w momencie maksymalnego obciążenia, gdy krew wyrzucana przez mięsień sercowy w naczyniach krwionośnych. Druga wartość liczbowa jest miarą ciśnienia rozkurczowego, czyli w czasie przerwy mięśnia serca (między skurczami). Jeżeli stopy są wyższe niż ciśnienie 140 na 80, konieczne jest podjęcie pilnych działań w celu uniknięcia komplikacji zagrażających intensywniejszej. Powinna ona odzwierciedlać, nie cierpieć, jeśli masz nadwagę, bo to jest tak często towarzysz nadciśnienia tętniczego, należy zwrócić uwagę na ilość przyjmowanych płynów i ilości pożywienia spożywanego w soli, może być konieczne, aby ograniczyć ich już. Pozbądź się złych nawyków, takich jak palenie tytoniu i spożywania alkoholu, które negatywnie wpłynąć na napięcie naczyń, a tym samym również na ciśnienie krwi. W pełnej zgodności ze stosunkiem czasu pracy i odpoczynku, unikać stresu i negatywnych emocji. Są to małe, ale bardzo ważne czynniki, które wpływają na ciśnienie krwi, ale można organizować się i tym samym znormalizować swoje świadectwo. Po tym wszystkim, nawet nacisku 140 70 pozwala lepiej odczuć i zauważyć te zmiany samopoczucia, które zostały dokonane. Niech to będzie twój mały zwycięstwo nad swoimi słabościami. Oczywiście, nie można twierdzić, ze wzrostem jednostkowej ciśnienia, które rozwinęły się choroby, nie panikuj, ale jeśli to się stało, sprawiają, że zasady w ciągu 2-3 dni 4-5 razy dziennie, aby zmierzyć swoje świadectwo. Po tym wszystkim, to często skacze może być odpowiedzią na stres fizyczny, stresującej sytuacji, zmian warunków klimatycznych. Jeśli coraz więcej powtarzane, to nie zwlekaj wizyty u lekarza i zdać egzaminy. Poza tym wspólne badania krwi i moczu powinny być wykonane EKG, a także sprawdzeniu naczyń dna oka, które pokaże, jak długo pacjent cierpi na nadciśnienie, ponieważ wyraźnie widać zmiany.

Jeśli umieścisz rozpoznanie nadciśnienia, to znaczy, że dość często ciśnienie wynosi 140 do 110, konieczne jest, aby rozpocząć i otrzymywać leki. Oczywiście, pierwszy mianowany „słabe” leki przeciwnadciśnieniowe, takie Papazol i raunatin, przy doborze dawki dla Ciebie, począwszy od 1 tabletka 2-3 razy dziennie do regulacji ciśnienia krwi. Jeśli to nie wystarczy, a następnie podłączyć Berlipril lub równoważny enalopril (enam). Dobry efekt uspokajające wnieść oskarżenie, i nalewki z głogu, Motherwort, waleriany. Nie wolno nam zapominać, spacery na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej, nawet jeśli jest to mały ciężar do ciebie, ale stała. Najlepszy sport trenować napięcie naczyń dla ludzi, którzy mają ciśnienie 140 na 80 i więcej – pływanie i Kneipp jak okrągły prysznic, prysznic, akupunkturze, elektrycznych, elektroforezy w strefie kołnierz z bromem. Jeżeli ciśnienie już dramatycznie wzrosła, a wraz z nimi nie było żadnych pigułek, nie zaniedbywać tych prostych czynności, aby go usunąć, ponieważ banki w strefie medycznej kołnierz lub musztarda, co powoduje redystrybucję krwi. Można dokonać lokalnych gorących kąpieli dla rąk i nóg i gorące okłady. Pić gorącą kofeinę płyn zawierający – wszystko odruch rozszerzać naczynia krwionośne i zapewniają odpływ z mózgu. Konieczne jest, aby ściśle przestrzegać diety, ograniczenie spożycia tłuszczów zwierzęcych i węglowodanów, do maksimum, aby pozbyć się z kawy i czarnej herbaty, unikać pikantnych potraw pobudza apetyt i orzeźwiający napoje.