692 Shares 3493 views

pokój Rack gruntu: pomysłów

Prawie co druga osoba przynajmniej raz w życiu do czynienia z koniecznością oddzielenia mieszkania lub pokoju na kilka stref. Powody takiej decyzji mogą być różne. Jeśli mieszkanie jest duży z dużą ilością okien, możliwe jest budowanie ścian, dzięki czemu dostanie osobne pokoje. Jednak możliwość ta nie jest w ogóle. Jak być ludzie, którzy mieszkają w małych mieszkaniach? Optymalnym rozwiązaniem staje pokój rack zagospodarowania przestrzennego. On, w przeciwieństwie do stacjonarnych partycji, ma wiele zalet, które omówimy nieco później. A teraz zobaczmy, co podział na strefy.


Przeznaczenie – wydzielenie pomieszczenia lub kawalerkę na strefy funkcjonalne. Otrzymuje się je w części izolowanej i mają pewne ograniczenia. Metoda ta konstrukcja może być wykonywane na kilka sposobów: – najpierw stacjonarnym, drugie – komórkowego. To jest, aby te zawierają stojaków.

Rack Przeznaczenie pokój: Korzyści

Jaki jest półka? Ta struktura składająca się z szyn i ścian, które służą jako półki. W tego typu mebli ma drzwi i ścianka tylna, więc okazuje niemal przezroczysty. szerokość budowa zwykle nie więcej niż 40 cm. W przeciwieństwie do slajdów lub szafki, półki nie zaśmiecać przestrzeń pokoju, to pozostaje wolne i łatwe. Oprócz tych punktów, można wybrać szereg zalet:

 • montaż i łatwość dostępu. Kiedy złożone mechanizmy, przy czym koszty wytwarzania są otrzymywane niskie stojaki nie są używane. Zespół również nie wymaga dużych nakładów, wszystko, co jest wymagane – instrukcja śrubokręta. Po tym, stojak może być zainstalowany w dowolnym miejscu.
 • Dodatkowe przechowywanie systemu. Projekt jest wygodne i wielofunkcyjne. W małych mieszkaniach ustawione stojaki z zamkniętym dnem. To może być złożona pościel, ubrania zimowe, zabawki i tak dalej. Na górnych półkach trzymać naczynia, kwiaty, książki i różne drobne przedmioty. Ten projekt jest bardzo wygodne, ponieważ nie jest rozpatrywana z dwóch stron.
 • Praktyczność. W większości przypadków, półki wykonane z drewna lub metalu. Takie materiały nie wymagają szczególnej opieki. Brak kompleksowych mechanizmów czyni ten mebel jest trwały.
 • Przezroczystość. Nieobecność tylnej ściany pozwala światło łatwo przenikać do pomieszczenia wyznaczonego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można zaoszczędzić na energii elektrycznej. Jeśli to konieczne, dekoracja zaleca się stosowanie listew LED. Są dobrym źródłem dodatkowego oświetlenia jednocześnie jest bardzo ekonomiczny.
 • Wszechstronność. Przeznaczenie pomieszczenia za pomocą stojaków jest dozwolone w niemal każdym stylu. Na przykład, dla danego kraju wybrany prostokątny drewnianą konstrukcję, której powierzchnia jest pomalowana farbą oleju. Uprzywilejowanie wysokiej teke daje się przejrzysty, matowy lub barwnego szkła (półki) oraz metalu (ramka). W celu nie zaprojektować wyglądał nieporęczne, lepiej jest wybrać ze stali nierdzewnej lub aluminium. Warto zauważyć, że we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym i imperium, nie zaleca się instalowania półek.
 • Mobilność. Ten typ partycji, w przeciwieństwie do stałej, zawsze można zmienić na inną lokalizację.

Rack partycji: gdzie w użyciu?

zagospodarowania Rack Room jest stosowana w różnych przypadkach. Spójrzmy na najbardziej powszechne.

 • apartamenty z jedną sypialnią. W przypadku, gdy chodzi o dorosłych i dzieci tłoczą się w jednym pomieszczeniu, istnieje potrzeba, aby oddzielić przestrzeń na strefy. W takiej sytuacji lepiej jest użyć poprzez szafie. Ten projekt nie narusza harmonię przestrzeni, nie zapobiega przenikaniu światła naturalnego, nie zajmują dużo miejsca, a także działać jako dodatkowej pamięci masowej. Jeśli używasz dwustronnego zębatkę, to będzie w stanie zorganizować swoje rzeczy, zarówno dzieci jak i dorosłych. Pozwoli to na utrzymanie porządku w małym pomieszczeniu.
 • Regały w salonie. Decyzja ta jest często traktowana jako konieczność przydzielenia pokoju pracy biblioteki lub narożnik strefę sportową. przegroda konstrukcja jest wybrany z dużą liczbą półek, aby zagiąć książki, czasopisma, płyty, fine techniki (modem, drukarka, głośniki).
 • Rogu łóżko. W razie potrzeby, stworzyć intymną atmosferę, można wybrać obszar, sypialnia, odgrodzonej swój stojak. Takie posunięcie będzie izolować pewną część przestrzeni, a nie jej ważenia.
 • Przeznaczenie kuchni. Te apartamenty są czasami właściciele wolą przeznaczyć salon, jadalnię i kuchnię. Biorąc pod uwagę, że cały pokój powinien być bardzo jasne i przestronne, można ustawić małą zębatkę. Lepiej dać pierwszeństwo modeli wykonanych ze szkła i drewna.
 • pokój dla dzieci. Apartamenty są dzieci, zwykle przydzielane tylko jeden pokój. Tam spać, bawić się i uczyć. Dlatego ważne jest, aby oddzielić te obszary.

Rack-transformator

Przekształcenie rack-partycja o pokój stref jest stosowany w większości przypadków w studio. Przedstawia ona struktury kilku części (dwie, trzy lub więcej). Półki są montowane na szynach, na których, w razie potrzeby, mogą być one rozmieszczone w różnych kierunkach. Decyzja ta pozwoli każdemu członkowi rodziny, aby mieć swoją własną przestrzeń.

Rack-cylindrowy

Stojaki na przestrzeni w pomieszczeniu podział na strefy obecnie dość popularne. Oryginalny wybór staje się cylindryczny kształt. Konstrukcja taka obrotowych szaf. Mogą być używane do przechowywania kolekcji nagród i innych przedmiotów, które mają znaczenie dla właścicieli.

Regał mobilny

Bardzo wygodna jest stojak do pomieszczeń zagospodarowania przestrzennego na kołach. W każdej chwili można toczyć w innym miejscu. Konstrukcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, w których, na przykład, tylko w dniu konieczne jest ogrodzenie off sypialni. Koła mają specjalny zacisk mocno trzymać zębatki w jednym miejscu.

Model „siatka”

Półki dla stref pokojowej, zdjęcia, które można znaleźć w artykule, są w różnych formach. Najbardziej popularne i oryginalny model jest „siatka”. Struktura jest zbiorem przeplotem lady i półki. W takich modelach nie jest równoległe i prostopadłe linie, ale również po przekątnej. Mocuje się je zarówno do podłogi i ścian.