898 Shares 3940 views

Panna Panna kobieta mężczyzna – silny sojusz

Cisza i spokój spadkowe dziewice, oni szukają samotności, społeczeństwo uciska je, a nie relaks. Samica virgin, virgin mężczyzna nie jest romans, nie marzycielami i nie mieszkają ze złudzeń. Szczerość i lojalność kieruje działaniami dziewice, chociaż oni też mogą udawać. Z reguły dziewicą fizycznie zdrowe i wytrzymałe, mają silne nawyki, które pozostają na całe życie. Zewnętrznie panieńskie miły, uprzejmy, uprzejmy i pomocny. Przez naturę – to krytycy, którzy nie widzą swoje wady i słabości, ale dobrze widzieć go w innych. Siedząc na jednym dziewic mete nie mogą, muszą zawsze coś do zrobienia, lub w skrajnych przypadkach, zmiana z miejsca na miejsce.


Samica virgin, virgin mężczyzna hojny natury, łatwo rozpowszechniać swoją miłość i pieniądze. Oni są zawsze gotowi do pomocy swoich przyjaciół w kłopoty, ale nie zauważają biednych dookoła. Otrzymuj usług od innych, nie podoba mi się sposób rozważy się wówczas zobowiązany do kogoś. Pragnienie, aby być niezależnym naciska dziewice z pragnieniem, aby zaoszczędzić pieniądze. Dziewicze zwierzęta miłość i nienawiść brud. U ludzi cenią punktualność, dokładność, rzetelność i pomysłowość. Praktyczność i indywidualizm dziewice uniknąć niepotrzebnych pokus i łatwo zbudować swoje własne przeznaczenie.

Samica virgin, virgin mężczyzna w swoim sojuszu panuje praktyczność i ciężkiej pracy, na podstawie trzeźwej kalkulacji i logiki. Romantyczna noc w świetle księżyca z westchnień i rosnących w chmurach całkowicie dla dziewic. Wolą solidne podstawy i zaufanie, spraw i stosunków. Pokojówki domu są prawie zawsze zdominowane przez porządek i pewności. Związek dwóch panien, co do zasady, silne i trwałe. Virgos są niekłopotliwy ze sobą, ich temperament jest zrównoważony i jest praktycznie identyczny. Ich spokojne życie zmierzyć, bez nadmiernej dynamiki i nerwowości.

Samica virgin, virgin mężczyzna zawsze wybierać starannie i skrupulatnie partnerów. Ich działania prowadzą inteligencję i samodyscypliny. Stosunki między tymi dwoma dziewic przypominają lustrzane odbicie jednego znaku w absolutnej zgodności. Intuicyjnie one wzajemnie się uzupełniają i tworzą silny sojusz partnerstwa. Mariaż dwóch dziewic zawsze będzie udany i szczęśliwy.

Samica dziewicą. Horoskop kompatybilność do 30 lat, jest najbardziej korzystna dla znaków ziemi Koziorożca i Byka. W tym czasie, Virgin dość pasywny i stabilny. Po 30 latach od Virgin stopniowo sobie sprawę, że dobre życie przekazać je i zmniejszyć rygor w związku, są teraz zadowoleni z sojuszu z skorpionów i lwy. W wieku dorosłym panien rysuje cnotę i ogrom relacji z Strzelca.

Kobieta Pokojówka zwolenniczką monogamii, uwielbia seks, jest gotowy do każdej ekstrawagancji w związkach intymnych i nie stracić z umysłu. Virgin łatwo obrażony, ottorgnuv jego bliskości i uczucia, nawet jeśli jest to z powodu zmęczenia. Virgin piękna żona, kochanka, matka i kochanka w jednym.

W swój dziewiczy pasji miłości przewyższa wszystkie inne znaki. Czasami miłość jest napędzany przez długi czas, ale to nie trzyma. Panna można łatwo rzucić męża dla dobra ukochanej. Ona ma wystarczającą determinację, aby śledzić swoje szczęście, a nawet koniec świata. Jednocześnie, jej miłość jest czysta i wzniosłe.

Co dziewczyny lubią męskie dziewic? Mężczyźni wolą dziewice wyjątkowe, pomysłowe dziewczyny z wzniosłych uczuć i dziewiczej czystości czynów. Bardzo rzadko dziewice schodzić do zwykłych ziemskich namiętności. Więc dużo czasu spędza w poszukiwaniu swojego ideału. Naturalna intuicja pomaga ludziom przejrzeć, więc nie powinny leżeć na Maiden. Virgin irytujące jasne stroje, zmysłowość i wulgarność. Dlatego, aby być człowiekiem jak dziewica skromnie, ale gustownie ubrany i zawsze być uczciwym.