589 Shares 2152 views

„Logos ZSRR” – zasady gry

Jeśli jesteś właścicielem urządzenia mobilnego z systemem OS „Android”, to na pewno więcej niż raz został załadowany na szerokiej gamy aplikacji, w tym gier. Dzisiaj zdecydowaliśmy się wprowadzić do ekscytującej rozrywki pod nazwą – „Logosu ZSRR” Obecnie gra jest mała, a jej celem jest obudzenie wspomnienia z ZSRR, różne symbole, znaki towarowe. Być może, ta aplikacja nie będzie odwoływać się do wszystkich użytkowników, ale nadal musi istnieć i tych, do których jest to niezbędne do smaku.


reguły

W tej grze można poczuć niesamowitą tęsknotę, nie ma prawie wszystko jest przesiąknięte tym, w szczególności, jest oprawa muzyczna, projektowanie i oczywiście oznak, że projekt będzie widać dużo. Nie będą również dostarczane do Ciebie i innych różnych elementów, co jest, niestety, rzadko spotykane w nowoczesnych domach.

Radziecki kino: logo i kreskówki

Więc, niech nam teraz przejść bezpośrednio do samej gry. W „Logos ZSRR” jest podzielona na dwa poziomy. Każda strona będzie stanowić dużą ilość plakatów. Wcześniej tylko cztery logo zostało zaprezentowane w pierwszej wersji gry. Jednak po aktualizacji dodaje jeszcze dwie komórki do innych opcji. Również obecny w głównej aplikacji i wspaniały mini-gry, na pewno to będzie pamiętany tylko przez osoby dorosłe. W nim można kontrolować Wolf, który zbiera jaja od kur.

Sądząc po komentarzach użytkowników, którzy płacą dużo czasu tej grze, możemy powiedzieć, że gdy tysiące punktów w tej mini-gry imprezie pojawi się oszałamiający Radziecki kreskówek. Projekt będzie również pokazać problemy z różnymi podmiotami, który wystąpił w wielu filmach w tych latach.

wyróżnieniem

Zagraj w tę grę logiczną zaleca się razem z firmą, jak tylko początek będzie można natknąć się na proste pytania, które z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na każde. Następnie, w trakcie gry może pojawić się trudne, ale jeśli sprostać tym wyzwaniom, wraz z przyjaciółmi, a następnie być w stanie przejść znacznie dalej.

Gra „Logos ZSRR” to nie tylko zabawa, ale także interesujące. Jeśli udało się żyć w Związku Radzieckim, a potem po prostu nie można umieścić go w dół. Każdy odgadnąć nazwę logo trzeba wprowadzić specjalny ciąg za pomocą wirtualnej klawiatury. Również ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, że w tej układanki pod warunkiem, kilka wskazówek i jeśli będzie się poruszać we właściwym kierunku, a następnie sam projekt będzie poinformować o najlepszy trop, więc w pewnym sensie nawet uda się odgadnąć.

Załącznik „Logos ZSRR”, oprócz podstawowych wskazówek, można również przestrzegać wskazówek, które są ustawione w samych emblematów, jednak nie wszyscy użytkownicy są w stanie ich zauważyć, więc wskazane jest, aby zachować ostrożność podczas przechodzenia poziomów. Pozytywnym aspektem jest również fakt, że deweloperzy są stale pracuje nad nowymi poziomami i w każdy możliwy sposób, aby poprawić projekt. W grze „ZSRR Logos 2” Kino ZSRR jest głównym tematem, więc jeśli są dobrze zorientowani w nim, można sprawdzić swoje siły.