827 Shares 4329 views

Aleksey Sukhanov: biografia, rodzinnego i prywatnego (foto)

Ten artykuł omówi temat Alexei Sukhanov – człowieka, który dziś jest znany rosyjski prezenter TV, radio osobowości i prawdziwie profesjonalny dziennikarz. Proponujemy zajrzeć do jego biografii i dowiedzieć się o osobistej (małżeńskiej) życia.


Aleksey Sukhanov. Biografia i pierwsze kroki na drodze do sukcesu

Alex urodził się 4 stycznia 1974 roku w małym rosyjskim mieście Iwanowo. Alex przyniósł małą rodzinę inżynierów. Po ukończeniu studiów w 1992 roku, przyszły kanał pracownik TRK „Ukraina” wybrał się zapisać w szkole wyższej – Moskiewskim Instytucie Handlu w kierunku „Zarządzanie”. Po ukończeniu studiów, w 1997 roku zdecydował się na powrót do rodzinnego miasta, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił jako gospodarz radiowego. Następnie znalezienie pewności siebie, przyszłości wiodącym społecznej telewizyjny „Mówi Ukraina” zdecyduje się pójść trochę odlew dla regionalnego kanału telewizyjnego, który skutecznie ją stanowisko prezentera telewizyjnego. Pracował trochę w telewizji, został wysłany do Moskwy na kursach szkoleniowych. Tutaj Aleksey Sukhanov utwierdza się i akceptuje ofertę od dyrektora stacji radiowej „Mayak”, aby stać ich informacji korespondenta.

Pierwsze lata swojego życia w Moskwie i pierwsze doświadczenie telewizji

Mieszka w Moskwie Aleksiej skutecznie toruje sobie drogę do show-biznesu. Początkowo pracował w radiu, a później przeniósł się do połaci telewizyjnych. Tak więc w 2001 roku, Aleksey Sukhanov stał się wiodącym znany w całej Rosji programie „Today”, który był transmitowany na kanale telewizyjnym NTV dwa razy dziennie – rano i po południu, co zachwyca widzów i już w tym czasie dotychczasowych fanów. W ciągu pięciu lat od ładnej niejakiego Alex był pracownikiem stacji nadawczej. Po upadku 2006 roku ukazał się w „Channel Five”. Teraz dojrzał i zdobyte doświadczenie Sukhanov prowadził program wiadomościach telewizyjnych „teraz”, który wyemitowany w godzinach wieczornych. Nieco później, Alex na tym samym kanale jest zaufany do przeprowadzenia analizy i w tym samym czasie transferu informacji, o nazwie „Główny”. Poza tym, on akceptuje ofertę udziału w show-projektu „Big Country”.

doświadczenie TV Sukhanov w okresie od 2008 do 2011

Począwszy od listopada 2008 roku, a kończąc na 2011 rok, jest kierowany przez Aleksey Sukhanov programie informacyjnym „tu i teraz” w słynnym rosyjskim kanale telewizyjnym „Rain”. Uwalnia regularnie publikowane w ciągu dnia. Kolejnym krokiem Sukhanov kręciliśmy program „Rano na” Rain „” after – Udział w programie «Technologia Przyszłości» na małym rosyjskim kanale telewizyjnym «TIZ». Ponadto, w 2011 roku, Alex stał się wiodącą program telewizyjny "News-24" na kanale "REN TV". Należy również zauważyć, jego doświadczenie w programu telewizyjnego „Dialog z City”, gdzie regularnie rozmawiał z gubernatorem Petersburga – Matvienko Valentinoy. Równie ważne w jego biografii jest uważana za udział w „Petersburg godzina” projektu.

Niż obecnie zaręczony Aleksey Sukhanov?

Do tej pory Sukhanov zmuszony wędrować między dwoma krajami – Ukraina i Rosja. Na Ukrainie, Aleksiej jest jedyną wiodącą telewizję społecznej „Mówi Ukraina”, który wychodzi na kanale telewizyjnym „Ukraina”. Z kolei rosyjska telewizja to codziennie litsezryat miliony widzów, którzy wolą, aby wypełnić swoją wiedzę z informacjami z wiadomością „REN TV”.

praca Sukhanov w radiu

Alex jest w stanie z powodzeniem połączyć robota na ekranie telewizora z codziennej pracy w radiu. W tym czasie przyszła kariera telewizyjna prezenterka rozpoczyna próby do wyrażania swoich opinii na temat „Mayak” lokalnych fal radiowych. Jego doświadczenie nadawcy może być bezpiecznie nadana pracy „City-FM». Początkowo, w 2006 roku, Sukhanov wraz z Olgoy Volkovoy omówione na świeżym powietrzu z aktualnościami miejskim i regionalnym. Kiedyś, gdy był już znanym wiodący rosyjski Aleksiej prowadząc poranną audycję w rubryce „Przegląd prasy” w 2011 roku.

Aleksey Sukhanov. Biografia Życie osobiste

Wiele prawdziwi fani twórczości Sukhanov jest nadal zainteresowany żadnych informacji o życiu osobistym idola. Często można natknąć się na artykułach o prezenterów telewizyjnych z różnych tytułów, takich jak „rodziny i pracy Aleksey Sukhanov”, które, o dziwo, często opisywany żonę. Ponadto, nie rosną na pytania dotyczące orientacji męskiej. Niektórzy ludzie nawet pozwolę sobie powiedzieć, że Aleksey Suhanov – gejem. Do orientacji głupie przypuszczenia zostały obalone, proponuję skupić się na tych kwestiach w sposób bardziej szczegółowy.

Tak więc, przede wszystkim, w 100% naturalny, przystojny i wiernym rodzinnej mężczyzna jest w związku małżeńskim ma na długie i szczęśliwe trzynastu lat. Jego żona Olga – wspaniały, uroczy kobieta, która znajdzie siłę, aby wytrzymać częste loty Alexey z Rosji na Ukrainę. Spotkała przyszłego męża i żonę na pierwszej poważnej pracy Sukhanov – wspomnianej stacji radiowej w małej miejscowości Iwanowo. Początkowo młodzi ludzie po prostu wymieniając spojrzenia i poprowadził relacji biznesowych, ale po kilku miesiącach pierwszego pocałunku. Ich miłość była widoczna nie tylko dyrektorem stacji radiowej, ale także stałą publiczność. Po pobycie w relacji do roku, młodzi ludzie postanowili się pobrać, co nie żałuję do dziś.

Relacje i miłość do życia pierwszy wyemitowany w telewizji

Aleksey Sukhanov praktycznie nierozłączne z żoną na jej temat można znaleźć w każdej rozmowie. Bardzo często wspomina o relacji z ukochaną i pięknej Olgi. poznali, jak wspomniano powyżej, w małej miejscowości Iwanowo, a następnie poślubił. Sukhanov, życząc dalszego rozwoju, udał się do Moskwy, gdzie z powodzeniem rozpoczęła się po drabinie kariery. Wkrótce dołączył do męża.

Oczywiście, że było pierwotnie w kieszeniach młodego prezentera telewizyjnego gwizdanie wiatr, więc kilka dni mieli szczególnie trudne. Olga wspomina nawet, że ich dom nie było mebli, a zwłaszcza lodówki, ponieważ używali go zamiast szafy. W rzeczywistości, nawet małe rzeczy para doświadczonych z łatwością, ponieważ miłość jest najważniejsza. Pokonanie wszystkich przeszkód, możemy z całą pewnością powiedzieć, że życie jest nie żył na próżno. Alex jest dziś rozpoznawalną telewizyjnych i radiowych osobowości, a jego żona niedawno obroniła rozprawę w amerykańskich ziem. Krótko mówiąc, są w porządku. Sukhanov dzięki Bogu za ten dar życia jako ukochanej Olga.

Odpowiedzi na owe pytania

Wiele z nich zauważył, że Sukhanov z pulchną miły człowiek zamienił się smukłą Apollo. Oczywiście, gdy płynęła wokół plotek, że diety nie były daremne. Alex sam śmieje się z tych plotek, całkowicie obala ich, mówiąc, że diety nie może tolerować. Jedynym trwałym i wykonalne zasada dla niego – nie jest smażone i słodkie i nie obeżreć się po godzinie 19:00. Wiele wydarzeń w czołówce zapytać: „Aleksey Sukhanov, zwiększyć, co masz,” Legenda trudno odpowiedzieć, i woli pozostawić jakieś intrygi i tajemnicy.

Innym problemem z widzów Sukhanov jest bezpośrednio związana z jego twórczości. Wiele osób nie może zrozumieć, gdzie Alexis zostanie podjęta tak dużo siły i cierpliwości, aby wziąć dzień dla sześciu lub siedmiu wydaniach telewizyjnych jednocześnie nie zapominać o profesjonalnym, a potem jeszcze na lot do innego kraju do kobiety, którą kocha. Tajemnica energii życiowej i ludzkiej pasji do Aleksego polega przede wszystkim na tym, że od wielu lat był naprawdę ulubiona praca, która przynosi mu niesamowitą przyjemność, więc nawet piętnaście godzin pracy nie jest czymś nierealne i niemożliwe do niego. Jednak należy zauważyć, że profesjonalizm Sukhanov zauważył, ile ukraińskich i rosyjskich gwiazd show biznesu.