729 Shares 6633 views

Chińskich restauracji w Moskwie – bogactwo China Kitchen.

Stolica Rosji w ogólnej liczbie chińskich restauracji zauważalnie odstaje w porównaniu z innymi: tylko w Moskwie około 20, a dla metropolii jest bardzo mała. Dlaczego? Na niej można znaleźć wiele powodów. Najważniejszym z nich – brak Chinatown. Ale nawet te, które są albo tania knajpka, które są znane z ich niehigienicznych, lub zbyt drogich miejscach, często mieszając wszystkie azjatyckie gusta i style.


funkcje

Chińskich restauracji w Moskwie zyskały popularność ze względu na fakt, że związany z jakością fast food. Nie ma potrzeby, aby zarezerwować stolik z wyprzedzeniem lub umieścić na swoim najlepszym garniturze, ponieważ każdy może przyjść i złożyć zamówienie. Zgodnie z tradycją, liczba posiłków powinna być równa liczbie osób plus 1 dodatkowej porcji.

Mały trick

Wizyta chińskich restauracji w Moskwie wolał dużych firm, będzie taniej. Posiłki serwowane są na dużym talerzu, a każda osoba może wybrać swój ulubiony kawałek. Jeśli nie pokona takie duże porcje, będziesz mieć pewność, aby spakować je ze sobą, jak w Chinach, aby zostawić jedzenie na talerzu jest uważane za nieprzyzwoite. Ta tradycja jest przestrzegane przez wszystkich chińskich restauracji w Moskwie.

menu

Jakoś poruszać się szeroki wybór potraw trzeba trochę zrozumieć kulinarne preferencje głównych prowincjach:

– kuchnia południowa preferuje ostrość;

– Northern inny pikantny smak;

– Wschód jest oparta na słodkości;

– Zachodnia uwielbia mięso.

Chińskich restauracji w Moskwie na bankiecie zawsze służy zupy żółwia lub płetwy rekina, ale nie sądzę, że jest główną ozdobą China Kitchen. Jak miejscowi mówią: każde danie tego kraju mogą być wykonane w dowolnym punkcie globu, najważniejsze, aby strony była patelnia, nóż i dość wysoki ogień.

Może wkrótce będzie wyprzedzać kuchni japońskiej, ale aż tak się stanie, twoja uwaga jest zaproszony do chińskiej restauracji w Moskwie, który nie zawiedzie Cię swoją kuchnię i obsługę.

"Tan"

To jest chińska restauracja w centrum Moskwy w Arms Lane, 13/1, i jest uważana za jedną z najlepszych. Znając wiele tajemnic gotowania tradycyjnych potraw Chiny, kucharze instytucje nie tylko powtórzyć oryginalny smak, ale również z powodzeniem dodawać swoje poprawki do niego.

Czym różni się od innych, to restauracja chińskie jedzenie? Moskwa nie lubi monotonii i nudy, więc przestrzeń obejmuje spa i karaoke. Motyw „Tan” restauracja łączy tradycyjne motywy i nowoczesne rozwiązania. Każdy mebel jest zgodne z naukami Feng Shui. Okna ozdobione są kurtyny świetlne, niespodzianek sufitowych z jej niebieskich kolorach, a ściany są malowane z abstrakcyjnych wzorów.

Kuchnia w restauracji zachwyca tajemniczości i wyjątkowości. Tutaj można spróbować i porównać każde danie prowincji Chin. Można także zamówić herbatę show, który jest w procesie toczenia w spektakularny pokaz akrobatyczny. I ostatni fakt, który zadowoli nowych użytkowników: cały kompleks „Tan” (restauracja, karaoke i spa) pracuje przez całą dobę.

„Chiny Sen”

Co można powiedzieć o tym Chińska restauracja? Moskwa słynie Rublevskoe, to na skrzyżowaniu Kutuzovsky Prospect znajduje się restauracja „China Dream”. Jest to miejsce dla tych, którzy kochają kuchnię Chinach, ale nie chce, aby cieszyć się nim w zwykłym knajpek. Tutaj wolą wydawać „specjalne wydarzenia” są jednymi z najbardziej zamożnych gości ze stolicy Chin.

Wnętrze restauracji – dziełem pekińskiej agencji „Haimon” na tle podobnych instytucji jest uważany za model minimalistycznym luksusu.

Na pierwszych pięciu stronach menu pokazuje dań bankietowych, które należy zamówić co najmniej 2 dni. Dumą kuchni chińskiej – zupy, są podawane w małych dań, takich piala. Przeciętny rachunek za kolację z lampką wina jest około 2000 rubli.

Najczęściej odwiedzanych i najbardziej

Jest to restauracja „Chinese puzzle” w Moskwie na ulicy Sretenka instytucji 1. Menu założonego w kuchni kantońskiej, jest popularny poza granicami Chin, ale nie jest znana mieszkańcom Moskwy. Cechą jest minimalne sosy i czas obróbki cieplnej w ruchu.

Często ludzie stają się zakładnikami wzorców i stereotypów. Nie każdy zna różnice pomiędzy konwencjonalnym i wysokiej jakości chińskiej restauracji, i upewnij się, że nowy obiekt nie stał się drugorzędny w gastronomii – sztuki.

Mieszkańcy stolicy w tym zakresie są bardzo szczęśliwy, bo wiedzą, rzeczywistej jakości dania kuchni chińskiej, bez wychodzenia z Moskwy. Jeśli nie są zaznajomieni z metropolii i często zwracają się do korzystania z mapy, to najprawdopodobniej, po prostu przejść przez restaurację „chińskiej układanki”, jak to jest bardzo dobrze ukryty od zgiełku wielkiego miasta. Ale nawet jeśli go znaleźć, wątpliwości spowoduje wyrazy „Bar and food” pod nazwą instytucji. Natychmiast nasuwa się pytanie, w jaki sposób odnoszą się bar i kuchnia Chin?

Przekroczyć próg „chińskiej układanki”, od razu zapomnieć główny cel wizyty i chciałbym rozważyć bardziej szczegółowo niezwykłe wnętrza każdego pomieszczenia.

Menu restauracji, oprócz kaczkę po pekińsku, wielu innych potraw. Miejsca Chef – prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie, a on był w stanie dokonać tradycyjnej chińskiej żywności nowoczesny styl i dostawy. I dla dim sum tutaj spełnia odrębną kucharza, który przygotowuje ich nie tylko smaczne, ale także oferuje różne opcje dodatkami.

Tak więc, droga, jeśli chcesz dostać prawdziwą przyjemność z wysokiego poziomu usług i harmonijną mieszanką nieznanych produktów z popularnych sosów, to pilnie potrzebne, aby odwiedzić każdy z zakładów proponowane powyżej.