419 Shares 980 views

Jeśli zacząłeś się wesz. Leczenie pozbyć się pasożytów

Wesz jest bloodsucking pasożytem. Ona mieszka u ssaków. Wesz żywi się krwią gospodarza. W tym przypadku, w przeciwieństwie do pcheł nie jest w stanie skakać daleko. Jednakże, wysysające krew pasożyt działa szybko, pozwalając, aby przejść z jednego miejsca do drugiego z dużą prędkością. Tak więc, nawet najmniejszy kontakt z włosami wszy zakażonych osoby może spowodować pojawienie się pasożytów na głowie.


Którzy cierpią z powodu wszy?

Najbardziej powszechna opinia jest taka, że pasożyty żyją tylko włóczęgów i niechlujny. Jednak nie jest to prawdą. Pasożyty mogą osiadać i tych, którzy są stale je oglądać. Czysta skóra jest atrakcyjna nawet dla wszy. Istotnie, nieobecność zanieczyszczeń i gruczoły wydzielania pozwalają na swobodne wysysają krew gospodarza.

Mówi się, że wiele szkód człowiek gryzie pasożyt nie jest stosowana. Wyjątkiem może być przypadki, w których specyficzne typy wszy, które rozprzestrzeniają się w całym różnych chorób. Jednak nawet nieprzyjemne uczucie, że włosy są pasożyty, które ssać krew. Przy pierwszych oznakach wszy (wszawicy) należy szybko rozpocząć podjąć wszelkie niezbędne środki, aby pozbyć się krwiopijne. W przeciwnym razie, mogą rozmnażać się wiele. Z tego powodu, całe ciało zaczyna cierpieć z ich ukąszenia.

terapia

Tak więc, jeśli znajdziesz się leczenie wszy można zrobić z lekami i narzędzi, które są sprzedawane w sieci aptek. Oni pomogą rozwiązać problem. Jednak często zdarza się, że bardzo dobrze się do zmieniających się warunków może dostosować wszy. Leczenie, leki, dla których zostały zakupione w aptece musi być w tym przypadku nadal z nowych funduszy.

Wszy teraz zalecają takich funduszy:

– specjalny szampon (używać go do mycia włosów, który dostał wszy);
– stosowanie specjalnych leków (są to leki „Medifoks” i „Nittifor”);
– borowy maść, propolis i fenylobutazon.

medycyna alternatywna

W takim przypadku, jeśli zaczęło się wesz, leczenie może odbywać się tradycyjnymi metodami. Najczęstszym sposobem jest użycie octu lub naftę. Płyn ten nakłada się na głowicy, które jest następnie powlekana na opakowaniu półgodzinnym polietylenu. Warto pamiętać o wadach tej metody. Jak nafta i ocet, mają nieprzyjemny zapach. Ponadto środki te osłabiają włosy, czyniąc je nudny i cienkie.

Bardziej łagodny sposób jest stosowanie olejków eterycznych. Jeśli włosy mam wszy, leczenie może polegać na wykorzystaniu naturalnych środków. Ich lista zawiera olejek lawendowy i drzewa herbacianego. Pozbyć się pasożytów ssące krew będzie smołą lub Dustov mydło i sok żurawinowy.

W przypadku, gdy została dostał wszy, leczenie nie może przeprowadzić. Skutecznie po prostu przycięte fryzury. Pomaga pozbyć się pasożytów zdolny i farbowania włosów. Wszy nie, takiego jak nadtlenek wodoru.

W takim przypadku, jeśli znajdziesz się cootie, natychmiast perestirat ubrania, wysuszyć na słońcu i prasować gorącego żelazka. Wszy umiera na działanie wysokiej temperatury. Jeśli sprawa jest myte i wyprasowane z jakichś powodów to niemożliwe, zaleca się umieścić go na noc w zamrażarce.