141 Shares 8789 views

praca Rezhiserskie i filmografia Kirill Pletnev

Ulubieniec wielu kobiet, właściciel ostrym spojrzeniem – to Pletnev Cyryl Romanow. Aktor filmografia obejmuje dziesiątki interesujących i płonących zdjęć.


Coraz częściej zapraszani do strzelaniny, ale interesujący jest inny fakt: Kirill Pletnev – dyrektor i bardzo utalentowany. Jego prace są obecnie uznawane za publiczności i cenzurę.

Dzieciństwo w obozach lub jako postać hartowane

30 grudnia 1979, Cyryl urodził. Miejsce urodzenia aktora w Charkowie (Ukraina), ale niemal natychmiast po urodzeniu, jego rodzice przenieśli się do Leningradu. Kirill ukończył szkołę w Leningradzie z pewnymi trudnościami. Faktem jest, że od najmłodszych lat zafascynowany gry Bruce Lee Cyril różniły specjalną przebojowość. Jest to w pewnym stopniu odegrał kluczową rolę w jego przyszłości. Ojciec syn napisał do sekcji Taekwondo i matka, dziecko nie stać się „nieczuły pała”, każdego lata zabrał go do obozu dziecięcego, gdzie pracowała jako nauczycielka tańca. Obóz życie Kirill jak więcej Taekwondo, więc w wieku dorosłym przyszłego aktora poszedł, aby przejść do obozu już własnym jako nauczyciel tańca. Tam zorganizował pracownię teatralną i niepełnym wymiarze czasu pracy w asystenta szefa kuchni. Nawiasem mówiąc, w Petersburgu, Kirill pracował jako asystent w kuchni na rok.

Nawiasem mówiąc, w szkole, w której uczył Cyryla, było z klubu sportowego „Zenith”, ale gra w piłkę nożną nigdy nie przyciągnęło aktora, więc jest stale sabotowane i prowadzi zajęcia, aby przejść do połowy zespołu. Innym hobby Kirill wspinał się w latach licealnych. Ale największą gorliwość objawił się w teatralnej okręgu. Kirill dzieciństwo dużo czytania we wczesnym wieku był zaznajomiony z pracy wielu czcigodnych pisarzy i poetów.

Czas Studentów, lub jak Pletnev na Wydziale Reżyserii nie brać

Kirill ukończył szkołę w 1996 roku. O jego przyszłość szkolenie wiedział z góry – Chciałbym wprowadzić wydział Reżyserii Akademii Teatralnej w Petersburgu. Jednak do 16-letniego chłopca nie mają – nie przechodzą na wiek, i poradzono, aby przejść przez zajęcia aktorskie. Kirill posłuchał rady, a na 3 oczywiście udział w przedstawieniach teatralnych na podstawie prac Ivana Bunina „przypadek kornet Elagina” i „Przypadek kornet Orlov.” W tym czasie do niego i zrozumieją swoje powołanie. Pletnev sobie sprawę, że jako aktor, można również realizować swoją wizję, zrozumienie roli na scenie, jak również filmowcem. W związku z tym, wszystkie filmy z Kirill Pletnev różnią się niezwykły, romans i tajemnica.

Znalezienie pracy

Po ukończeniu Akademii Cyryla zacząłem szukać pracy, ale lokalne teatry młodych aktorów nie potrzebują. Tak więc, podobnie jak wielu innych młodych mężczyzn, Cyryl udał się do zdobycia kapitału matka – Moskwa. Pletnev był trupa Armena Dzhigarhanyana, gdzie pracował przez 3 lata. Podczas swego czasu z Armen Borisovichem Cyryla grał w następujących spektaklach: „Dzielny kot naukowiec”, „Generalny Inspektor” i innych. Cyril opuścił teatr nie z wyboru – został wyrzucony. Chodzi o to, że Pletnev nie mógł się zmusić do roli on nie podoba, to jest inny z pojęciem żądanego prawdziwym życiu teatralnym. Zmusić się ćwiczyć na własną rękę była męka do Pletnev. Więc podziękowałem Dzhigarkhanyan częściowo dlatego postanowił przyspieszyć nieuniknione.

Inne twórcze Kirill Pletnev

Współpracujemy z Iriną Keruchenko zaczął w 2003 roku. Z nią to wygodne do pracy, były podobne w naturze, są równie widoczne te lub inne obrazy, znaki określone znaki, tłumacząc swoje działania. Po dwóch latach wspólnej pracy Keruchenko i Pletnev otrzymał nagrodę na festiwalu „Nowa Drama”. A w przyszłym roku Pletnev grał w sztuce „Hedda Gabler”. Spektakl wygrał festiwal „Norwegian grać na scenie w Moskwie.” W 2008 roku, Kirill Pletnev zasłużenie nagrodę gazety „Moskowskij Komsomolec” do pracy w projekcie „I – maszyna strzelca” Teatralne role Cyril za trochę, ale aktor nie rozpaczaj. W jednym z wywiadów powiedział, że Pletnev chce grać na scenie Othello, Caligula, Generalny Inspektor oraz Rogozhina Treplev.

Filmografia Kirill Pletnev

W filmie, Kirill Pletnev przybył w 2001 roku. Debiut Rola udał się do aktora w popularnym serialu „Zabójcze siły”. Nawiasem mówiąc, filmografia Kirill Pletnev obejmuje szereg udanych filmów poświęconych tematyce wojskowej, gdzie Cyril dostaje rolę wojska, pomimo faktu, że aktor nie służył w wojsku, i nie ma nic wspólnego z siłami wojskowymi.

Filmy z Kirill Pletnev zawsze zadziwieni widzów. Pierwszym zadaniem, które przyniosły mu uznanie, że grał w filmie „sabotażysta”. Po roli sierżanta Nelipa w „Tropic” tylko wzmocniły rosnące zainteresowanie aktora. Filmografia Kirill Pletnev przyznano rolę Chorąży Frolov w sensacyjnym filmie „Admiral”. Kirill również doskonale poradził sobie z porucznikiem Kudinov rolę w filmie „zmusza” do lądowania, a rola Aleksieja w filmie „Taiga. Survival Course”.

Dziś popularność aktora ciągle rośnie. Tak, melodramat Kirill Pletnev zasługują na szczególną uwagę. Według aktora, jest on zainteresowany w praktyce transformacji, kompletnego przeprogramowania fizycznej. Dlatego też, w celu zwiększenia roli i wykraczają poza „role wojskowych” Kirill często zgadzają się na role w seriali, melodramatów. Pletnev zainteresowany w procesie tworzenia nowego obrazu, zupełnie inaczej niż poprzednie, odegrały swoje postacie. Jego inspiracją, młody aktor mówi Robert De Niro w filmie Scorsese „Wściekły byk”.

kierowanie próbki

Oczywiście seria Kirill Pletnev dowolny wszystko, ale nie pozostawia nadzieję na powrót w kierunku i zrób swój film. Aby to zrobić, aktor w 2014 roku pomyślnie ukończył wydział reżyserii i scenopisarstwa na VGIK. Nawiasem mówiąc, jego ostateczna praca „Nastia” otrzymał Grand Prix na „Kinotavr-2015” w kategorii „Najlepszy film krótkometrażowy”.

Dziś to nie tylko nagroda aktor reżysera. Filmografia Kirill Pletnev został uzupełniony własne filmy „Pies i serca” i „6,23”. Filmy te były naznaczone wieloma nagrodami.

Plany na przyszłość

Cyril nigdy nie myślał o sobie jako popularny aktor, nazywając sam ujmuje się w szerszych kręgach. Ale filmy z Kirill Pletnev są szalenie popularne. Wiele dziewcząt i kobiet wyglądać ich tylko dlatego, że głównym lub wtórnym rolę odgrywa ich ulubionego aktora.

Pletnev nie zamierza na tym poprzestać. Według aktora, jego twórcze życie dopiero się zaczyna. Plany Kirill Pletnev – współpraca z Danila Kozłowskiego w „Viking”, gdzie Pletnev odgrywa Olega – brat książę Władimir (rola księcia Włodzimierza wykonuje Danila Kozlovsky). Z grubsza obraz ukaże się w 2017 roku. I filmografia Kirill Pletnev dodał inny obraz idealny.