242 Shares 6383 views

Kamienne lwy kobiety. Dekorowanie dla królowej

Kamienne lwy kobiety. Dekorowanie dla królowej

Piękna kobieta, gospodyni, namiętny przyjaciel, opiekuńczy matka, wierna żona – tak, wszędzie i we wszystkich samica lwa chce być pierwszy. Ołów w jej krwi. Urodziła się z koroną na głowie, jej dom – pełny kubek, tron należący do niego przez prawo. Urodzony w mocy ognia w późnym latem, kiedy słońce jest bardziej miękki i już tak bezlitośnie bije w dół, a na początku lipca, odpowiednie kamienie ciepłe żółte odcienie, jasnoczerwony, półprzezroczysty, złoto, brąz. Garnitur i kolor zielony, ale nie tak jasne jak w maju. Kamienne lwy kobiety powinny wzmocnić swoje umiejętności organizacyjne i mówienia na drobny lwica mogła uspokoić rządy na całym jego życiu. Składniki mineralne of Fire powinien zachować znakiem wybuchów złości, przez pochlebstwa, od niepotrzebnych wydatków.

kamienne lwy

Maskotki dla danego znaku są onyks, oliwinu, bursztyn, beryl i topaz. Jeśli zmienić beryl w złocie i nosić, uważa się, że przyczyni się ona do odkrycia daru przewidywania. Oliwin – chryzolitowy różnorodność przyciąga szczęście i sympatię innych. Topaz przynieść właścicielom bogactwa, powodzenia w biznesie. Zwłaszcza, jeśli praca jest związana z działaniami społecznymi i dyplomacji. Pomóc w identyfikacji wroga, jak odróżnić prawdę od fałszu. Amber jest potężny talizman i amulet dla właściciela. Ten kamień Lwow samica jest w stanie dać miłość swojego życia, a ci, którzy stracili kogoś bliskiego, pomaga przetrwać ból straty. Słynie z cudownego kamienia także ze swoich właściwości leczniczych, leczy różne dolegliwości, w tym psychicznego. Onyx pomaga zdobyć władzę nad ludźmi, zarządzać swoją świadomość przeniknąć tajne myśli. Mineralny zrobić uważny jego właściciela, ale także hamuje wybuchy gniewu i wściekłości nieodłączne w konstelacji Lwa.

kamienne lwy

Z listy składników mineralnych, które są odpowiednie podane tutaj konstelacji Lwa, należy wybrać około dziesięciu kamieni, najbardziej sympatyczny. Będzie to „wasze” kamienie. Tak więc, oprócz tych, które są napisane powyżej, jest to diament, rubin, Heliodor, szafir, malachit, kwarc-hair-robak, opal, beryl, karneol, cytryn, szmaragd, agat, karneol, koral, piryt, pirop, kryształ górski, jadeit, lapis lazuli, obsydian, Jasper.

Carskie dekoracji

Kamienne lwy kobiety – jest przede wszystkim dekoracja, który ma imponować z ich świetności i bogactwa. Pożądana kryształ, a nawet kilka, oprawie złota najwyższej próby – to, co jest wymagane. Nie mylić z wyborem kamienia pomoże naszej listy powyżej. Kobiety Lionesses uwielbiam dawać prezenty i otrzymywać prezenty i powinny one być „skala królewski”. Jeśli trzeba wybrać prezent dla pań królewskich, biżuteria złota z szmaragd, rubin, diament i bursztynu będzie bardzo przydatna. Nawiasem mówiąc, odbieranie kamień prezent powinien być świadomy, że biorąc taki prezent może być tylko od osoby, której ufasz, w przeciwnym razie może być przedmiotem ataku minerału energii. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że kamień – to sprawa życia, który nie znosi gniew i tyranii. Ludzie, których myśli i działania są nieczyste, powinien być ostrożny z „zemsty” kryształów. Kamienie nie powinny być nabyte w drodze karnych, w przeciwnym razie nic dobrego to nie wróży.