369 Shares 9839 views

Umi Żelazo – recenzja telefonu

Ten artykuł będzie rozważyć telefon Umi żelaza, które jest teraz popularne na całym świecie. Będziemy starać się doprowadzić wszystkie pozytywne i negatywne aspekty w tym materiale. Również mówić o cechach technicznych tego urządzenia, projektowania, unikalnych możliwości nowego gadżetu.

Rozmieszczenie

Firma UMI nie był tak popularny producent telefonów komórkowych, aż światło nie jest nowy smartfon żelaza. W rzeczywistości, urządzenie to należy oczekiwać, jak nasi rodacy i użytkowników z całego świata. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że spółka UMI stworzył wielki i niezapomniany kampanii reklamowej, który rozprzestrzenił się na całym świecie i jest pamiętany przez wielu. Zasadność gadżetu sporo.

projekt

Przede wszystkim omówimy wygląd Umi żelaza. Przegląd powinien zacząć od projektu. Po pierwsze, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na parametry zewnętrzne urządzenia, w tym przypadku, są unikatowe. Obudowa jest wystarczająco cienki, jego tylna część jest wykonana z metalu. Po drugie, urządzenie jest doskonały farsz, oto twórcy zwracali uwagę na wszystkie małe niuanse i stworzył smartphone jest niemal doskonały.

Działa na robaki

Z różnych powodów Umi żelaza pojawiły się w Rosji nie jest tak szybki jak on czekał na potencjalnych nabywców. Przez Dużym plusem jest fakt, że producenci i menadżerowie badań są nadal w stanie zauważyć podatności oprogramowania, po czym szybko i skutecznie usunięte, a teraz każdy kupujący może zauważyć podobne urządzenie na sklepowych półkach.

funkcje

Przyjrzeć Zdaniem właścicieli Umi żelaza. Odpowiedzi wskazują, że urządzenie nie jest tylko wielofunkcyjny, ale ma również wysoką wydajność i niezawodność. Na cenowej gadżet naprawdę przewyższają koszty, a to można zrobić już teraz. Należy mówić o funkcji Umi żelaza. Przegląd kontynuować wymieniając kilka ciekawych funkcji. Pierwszy z nich – uznanie oka, jego deweloper nazywa Eyeprint ID. Interesująca jest funkcja monitora pracy serca, które po prostu nie można zobaczyć w żadnym z najnowszym smartfonie. W rzeczywistości, te cechy są unikalne, ale zastanawiam się, jak dokładne są. producent UMI powiedział również, że nowy smartfon jest poziom dźwięku Hi-Fi. W rzeczywistości, to jest tak.

Można zauważyć, supernowoczesny aparat, ponieważ w tym przypadku, twórcy nie stinted i znalazł czujniki zawodowe od producentów Omnivision i Sony. Z jednej strony, to smartfon nie może być żadnych skarg, ale nie tak dobre, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wady tego gadżetu jest nadal istnieje, a my o nich mówić trochę później. Teraz porozmawiajmy o właściwościach Umi żelaza. Przegląd techniczny jednostki dać dalej jako parametrów zewnętrznych, a także dodatkowe funkcje już opisanych. Po zakupie tego gadżetu można dostać pudełko kartonowe kwadratowy. Devaysa opakowania składa się z dwóch części. Pierwszy znajduje się w górnej części oraz zawiera urządzenie bezpośrednio sama. Pchnął go na boki. Ten skrzynkowy srebra, który może symulować metalu. Wewnętrzna część pudełka jest całkowicie czarny, można zauważyć na Rootjoy logo.

wniosek

Następnie należy dowiedzieć się, co jest zawarte w tym urządzeniu. Więc pierwszą rzeczą – jest sama w sobie smartfon, złącze do ładowania i umierać dla gniazd w bieżącym 1A. Również w opakowaniu zawiera zastrzeżoną kabla USB i OTG. Obecny tu i klips do wyodrębnienia kartę SIM z urządzenia, oczywiście, jest również i dyspozycja z telefonu komórkowego. Natychmiast warto zwrócić uwagę na lewym boku urządzenia mobilnego, jak to jest prawie całkowicie pokryta szkłem. Najprawdopodobniej Dragontrail, ale założenia te mogą nie być dokładne. Wszystko jedno urządzenie wygląda reprezentacyjny wygląd, ale najważniejsze jest to, że są one bardzo wygodne i łatwe do opanowania. Na spodzie urządzenia można zauważyć małe światło, które jest odpowiedzialne za nieodebranych zdarzeń przez użytkownika.

Podsumowując. Przed nami to smartfon z systemem Android 5.1 system operacyjny w klasycznym przypadku. Zarządzanie urządzeniem odbywa się za pomocą przycisków na ekranie. Obsługuje dwie karty nano SIM. Rozmiar urządzenia 76.5×152.3×7.9 mm i waży 148 g ekran dotykowy ustawić się na technologii IPS. Obsługuje funkcję multi-touch.

Rozmiar ekranu – 5,5 cala w rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Dostępne automatyczną zmianę orientacji ekranu. Jest to aparat na 13 megapikseli, uzupełnione lampą błyskową LED i autofokusem. Dostępny również nagrywanie filmów. Przedni aparat 8 megapikseli. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o telefonie Umi żelaza. Przegląd My doprowadziły najbardziej szczegółowe.