315 Shares 6051 views

Cooler torba z mocą od zapalniczki – niezbędny towarzysz podróży

Życie nie stoi w miejscu, a ludzie z różnych powodów, jest przeprowadzany w swoim samochodzie przez długi czas. praca czyjaś wiąże długie podróże. Ktoś, kto lubi zrezygnować na weekend za miastem. Wielu rodziców wolą podróżować z małymi dziećmi na swoich samochodach: jest to wygodne, nie jest konieczne do przeprowadzenia żmudnych godzin w poczekalni na lotnisku lub trząść w dusznym wagonie. To także pozwala odwiedzić obszary, w których występują problemy z komunikacją miejską. W takich przypadkach nie ma potrzeby konserwowania żywności w pojeździe. Cooler torba z mocą od zapalniczki – to świetnym rozwiązaniem w przypadku braku standardowych gniazd.


Lodówki samochodowe: Rodzaje

W zależności od częstotliwości aplikacji i systemu operacyjnego, możliwe jest, aby wybrać odpowiednie urządzenie. Producenci, biorąc pod uwagę preferencje różnych grup właścicieli samochodów, dopuszczonych do stosowania w różnych lodówek samochodowych: Przenośne zamrażarek, przestronne, małych pojemnikach stolitrovye Thermos wygodne, a nawet pracować z zapalniczki urządzeń z wbudowanym radiem. Uważa, że ich podstawowe typy:

  1. Miękkie Termos – najprostsze urządzenia chłodzącego. Są wytwarzane w różnych kształtach i rozmiarach, przy czym ilości takiego urządzenia – od 5 do 80 litrów. Jeśli lodówce worka napędem zdolnym do chłodzenia zawartości zapalniczki, ich odpowiednich wsporników początkową temperaturę produkty z powodu warstwy izolacyjnej. Nadaje się do transportu żywności i napojów, do ataków na naturze.
  2. Termiczne pojemniki: duże Termosy w polu formularza. Oni nie potrzebują energii elektrycznej, są łatwe i wygodne do przenoszenia. Nie schłodzić zawartość, ale po prostu zachować pierwotną temperaturę. Dostępna objętość 5 do 150 litrów.
  3. Termoelektryczny chłodnica torba z mocą od zapalniczki: chłodzenie jest oparty na tzw „efektu Peltiera”, nazwany na cześć francuskiego naukowca, który odkrył ją. Ciepło z produktów prezentowanych na zewnątrz i rozpraszane przez chłodnicę. Stopień chłodzenia w zależności od środowiska. Różnica temperatur w komorze chłodniczej i na zewnątrz nie przekracza 20 0 C. Jeśli jest to konieczne, aby ochłodzić zawartość trzech stopni, dodatkowo wprowadzane do komory zimnego akumulatora.
  4. Kompresor Autorefrigerator. To nie jest tylko worek chłodzenia. Lodówka zasilany z zapalniczki lub akumulator samochodowy zdolnych zamrożonych produktów -18 0 C najmniejsza z tej rodziny są przeznaczone do 10 litrów. Dla dużej objętości 100-110 litrów, będzie musiał mieć puste miejsce w kabinie lub bagażniku. Minusem jest wysoka cena oraz możliwość w krótkim czasie umieścić baterię.

Optymalnym rozwiązaniem

Na podstawie charakterystyki produkowanych modeli – ich cena, rozmiar, wpływ na baterii i wydajności chłodniczej – okazuje się, że chłodnica torba, zapalniczka działa bez przerwy, jest to najlepszy wybór. Wiele modeli może działać na chłodzenie i ogrzewanie. Są one produkowane w objętości od 5 do 50 litrów, i może być stosowany jako rodzin i osób podróżujących samotnie.