326 Shares 1484 views

Porady: ile gotować różne rodzaje grzybów

Mięso i ryby czasami nudzą i chcą ugotować coś smacznego i niezwykłego. Zaskoczyć swoich gości wiele gospodyń domowych zdecydować się na dania grzybowe. Szczególnie ważne jest, aby uwzględnić je w świątecznym menu. Ale przed rozpoczęciem pracy, zawsze są zainteresowani, „A ile gotować grzyby: kurki, Biały, osika lub grzyby?” Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju żywności i dostaw wysokiej jakości produktów używanych.


Ile gotować pieczarki?

Bogactwo lasów może być nie tylko główny składnik, ale także działać jako dodatkowy produkt w oryginalnym cięć. Po tym wszystkim, smak grzybów z powodzeniem łączyć z dowolnym mięsa lub warzyw. Jakie są odmiany wspólnej ogromną różnorodność najczęściej używany? Być może jest to uniwersalne grzyby. Mogą być pieczony w postaci wypełniających gulaszu lub ragout być składnikiem ostre sałaty. Jak i ile gotować pieczarki? W konwencjonalnej technologii w ich przygotowanie wymaga zwykle 20-25 minut. Sygnalizować gotowość jest to, że grzyby zanurzone we wrzącej rozwiązanie na dole. Czasami może pominąć ten krok, przejdź od razu do innych produktów przetworzonych – smażenia lub pieczenia. Wyjątek stanowi przepis zupa. Ale na niezwykłe, pikantnym smaku, oferujemy kilka różnych produktów przytrzymaj zakładkę. The Secret – w ampułko-smażenia grzybów. I ile jest to konieczne, aby gotować grzyby po tego rodzaju obróbki cieplnej, opisanego poniżej.

Oryginalny przepis na zupa grzybowa

  1. Pierwszy składnik, aby wlać wrzącej wody plasterki ziemniaków, kostek i gotować zebraną pianę.
  2. Czyste grzyby z cienkiej górnej skóry i pokroić na pół, natomiast nie oddziela się od łodygi cap. Każda część Czop poprzecznie do równa grubości od 0,5-0,7 cm.
  3. Posiekane cebule i marchew zacząć brązowy na niesolone lub dowolny olej roślinny. Wagowych, dodać grzyby i doprowadzić mieszaninę na średnim ogniu do miękkości. Nadmiar wilgoci musi wyparować.
  4. Następnie ułożyć dużo smażone na patelni z wrzącą ziemniaków. Ile gotować grzyby po podłączeniu wszystkich elementów? 5-10 minut wystarczy.
  5. Przed łatwo sól zupy smak, sezon aromatycznych ziół, przypraw i pociętych. Po moczeniu go na 15-20 minut, podajemy z chrupiącymi grzankami. Można spróbować w każde danie położyć łyżkę niskotłuszczowego kwaśną śmietaną.

Jak i ile gotować białe grzyby i inne gatunki? etapy przetwarzania

Biały grzyb przed gotowaniem należy czyścić starannie usuwając resztki ziemi i uszkodzonych obszarów. Następnie konieczne jest, aby przekształcić w masę jednorodnej mieszaniny, składającej się z identycznych elementów. Wlej grzybów we wrzącej wodzie i po upływie 1-2 minut dwukrotnie w cedzidło. Ma to na celu usunięcie substancji szkodliwych i zanieczyszczenia, które mogą pozostać między czapki i żył na nogach. Gotować następnie borowiki na 30-35 minut. Suche potrzeba preform przed gotowaniem namoczyć w wodzie przez 2-3 godziny.

Dla kurkami wystarczą na 15-20 minut gotowania. Szczególnie smaczne są uzyskiwane po krótkim „marynowanie” w mleku. Kilka różnych Obróbkę cieplną prowadzi się, na przykład, grzyby podberozovikov mleka, masło lub osiki grzybów. Konserwy i przetwory grzybowe na zimę są na ogół bardzo ścisłe i precyzyjne przepisy kulinarne. Ale to już temat na inny artykuł.