446 Shares 5468 views

Jak zrobić ptaka z papieru? szczęście Crane

Żuraw – symbol szczęścia w tajemniczej Japonii. Na papierze dźwigi połączony bardzo smutną legendę o dziewczynie, która zachorowała po wybuchu bomby atomowej w japońskim mieście Hiroshima promieniowania choroby. Leżąc w szpitalu, zrobiła ptaki papieru, wierząc, że jeśli masz czas, aby 1000 dźwigi, poważna choroba odejdzie. Niestety, dziecko zmarło, zanim mógł spełnić swoje marzenie. Od tego czasu, zajęło 70 lat, ale do tej pory dzieci z całego świata, wysłać do Japonii żurawie papieru jako symbol szczęścia i spokoju.


Jak zrobić ptaka z papieru?

1. Do produkcji latającego dźwigu trzeba kwadratowy arkusz zwykłego lub kolorowego papieru. Należy zgiąć przekątnej. Otrzymany trójkąt krotnie na pół.

2. Następnie wyprostuj plecy małego trójkąta, dzięki czemu krotnie okazał się być w środku. Teraz wyciągnąć nad Podnieść i wygładza podstawy wynikające kwadratowy. Przewrócenie model do góry nogami i zrobić to samo z drugą połowę.

3. Wprowadzenie do następnego etapu nauki jak zrobić ptaka z papieru. Dysponujemy naszego projektu, tak aby pojawiła się na górnej części podstawy. Teraz dolny bok kwadratu zginać w kierunku planowania centrum linii zagięcia. Przewrócenie model i zrobić to samo z drugiej strony. Wracamy do oryginalnej postaci, co było w tym etapie. Ważne jest, aby dokładnie wyprasować wszystkie kąty Hack okazały się czyste.

4. Teraz fałdy zapyta nas, jak zrobić ptaka z papieru. Dolny bok kwadratu tych fałd muszą odmieniają się do wewnątrz na wszystkich czterech bokach. Teraz trzeba mieć diament. Liczba ta jest podstawowym obwodu dla wielu modeli wykonanych w technice origami. Jeśli nie wiesz jak zrobić przed rzemiosła z papieru (kwiaty, ryby, motyla lub anioła), to jest teraz łatwo skonstruiruete każdy woli.

5. Ale wracając do naszych żurawi. Teraz musimy zrobić ogon. Aby to zrobić, zginać dolny trójkąt, zarysowując linię składania. Teraz wyprostuj go zginać, jak również, ale w środku zamierzonej linii.

6. Teraz zrobić głowę. Dla tego drugiego trójkąta owinąć w środku, składany na pół, a następnie skręcić w dół mały trójkąt, naśladując dziób. Oto nasz ptak i gotowe. Aby zrozumieć, jak zrobić ptaka z papieru, uważnie patrzeć na obraz.

7. Teraz można ozdobić nasze rzemiosła. Weź gwasz i stworzyć swój własny niepowtarzalny wizerunek żurawia szczęścia. Zakręt skrzydła, i można by pomyśleć, że zabawka jest żywa i do startu, aby spełnić marzenie chorej japońskiej Sadoka.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić żurawia. Po przeanalizowaniu technologii origami, łatwo zrozumieć produkcji obwodów innych oryginalnych artefaktów, takich jak jak zrobić żabę z papieru, słonia, a nawet wielbłąda. Modele zwierząt i ptaków, wykonane w technice origami, jak dzieci. Spróbuj wymyślić ciekawe historie i opowieści, projektowanie piękne rzemiosła. I wtedy gra będzie wypełniona specjalnym znaczeniu. Można zrobić całą kolekcję kolorowych zabawek, powiesić je w domu, dekorowanie domu. Zabawna zwierzęta będą Ciebie i Twoich gości zachwyci.