704 Shares 4352 views

Opinie o pieluchach "Libero". Diapery Libero: ceny, rozmiary

"Libero" (artykuły dla pieluch), recenzje, które znajdziesz w tym artykule, są wykonane z wysokiej jakości materiału chłonnego, nie zawierają niebezpiecznych substancji i alergenów. Są one zauważane przez zarząd Nordycki Ecolabel, który zatwierdził towary po dokładnym sprawdzeniu. Ułatwiają życie rodzicom i zapewniają pociechę swoim dzieciom.


"Libero" (pieluchy): recenzje

Istnieją różne opinie na temat korzystania z jednorazowych pieluszek. Ktoś wierzy, że nie tylko ułatwia życie rodzicom, ale także gwarantuje spokojny sen i dobry humor dla dzieci. I ktoś uważa, że używać tanich taczek, tak drogich i w ogóle nie warto. Ale nadal je kupują, ponieważ są one po prostu niezbędne do spaceru lub podczas snu. Więc jakie pieluchy wybrać? Wiele matek twierdzi, że "Libero" jest idealnym połączeniem ceny i jakości. Chronią przed wyciekami, więc suchość i komfort są dostarczane dziecku. Mają wygodne łączniki, które pomagają dostosować rozmiar. Wśród zalet należy zauważyć, że w tych produktach nie ma absolutnie żadnych zapachów. Nie poślizgają się nawet podczas najbardziej aktywnych ruchów dziecka. Niektóre matki twierdzą, że to były "Liberos" (pieluchy), które uratowały dzieci przed alergiami. Wśród niedoskonałości, nabywcy wskazują, że są trochę grube i nie bardzo elastyczne. Ogólnie pieluchy są warte uwagi. Ogólny entuzjazm w opiniach rodziców absolutnie nie odczuwany. Ale niska cena "Libero" przyciąga dużą liczbę konsumentów, którzy są bardzo zadowoleni z zakupionych towarów.

Informacje o produkcji

Kiedy producent produkuje "Libero" (pieluchy), komfort i jakość są dla niego najważniejsze i podstawowe. Głównym celem twórców jest sprawienie, aby mogły je nosić, a momy – łatwo zmienić. Ponadto producent dbał o środowisko, czyniąc pieluchy zupełnie nieszkodliwymi. Materiał jest zawsze starannie dobrany, różne sposoby transportu są przemyślane.

Producent ma na celu uczynienie z nich najlepszych. Szczególną uwagę zwracamy na jakość i niezawodność. Deweloperzy obawiają się, że dzieci w każdym wieku będą w nich komfortowe. Dlatego też współpracują z dermatologami, położnymi, nannami i rodzicami. Biorą pod uwagę i słuchają ich opinii i życzeń. Wielu pracowników Libero ma własne dzieci, przy czym uwzględnia się porady każdego z nich.

Kto wynalazł jednorazową pieluchę?

W XIX wieku rodzice używali produktów pielęgnacyjnych i pościelowych jako pieluch. Materiał chłonny był warstwą dowolnej miękkiej wełny. "Libero" (pieluchy) pojawił się w 1955 roku. W 1956 r. Pieluchy powstały na bazie trocin z drewna.

Dystrybucja masowa, którą otrzymali od 1961 roku. Głównym twórcą pieluch jest słusznie uznany Victor Mills.

To on wymyślił ideę jednorazowych pieluch. Teraz moms nie muszą ich stale myć. Wystarczy wyrzucić zużytą pieluchę i założyć nową.

We współczesnym społeczeństwie niemal każda matka je kupuje. Wielu nie wyobraża sobie życia bez pieluch. I to nie jest zaskakujące. Przecież ich konieczność jest niezaprzeczalna.

Do tej pory marki, które wytwarzają takie niezastąpione rzeczy, niezwykłe odmiany. "Libero" (pieluchy) znajdują się na liście najpopularniejszych.

Jak i kiedy pojawiły się pieluchy?

Pielucha została wydana około 40 lat temu – 27 kwietnia 1965 roku. To wydarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Wnuki dziadka Mills zaczęły nosić je znacznie wcześniej. Jak wspomniano powyżej, to Victor Mills, który jest głównym twórcą tego doskonałego wynalazku. Główny chemik-technik w wolnym czasie pomógł swojej córce. Kiedy stawiał czoła wielokrotnemu wymianiu pieluch i pieluszek, zdał sobie sprawę, że o wiele łatwiej jest ich wyrzucić. To nie tylko oszczędza czas, ale także zapewnia długie spanie dla dzieci. Początkowo miał na celu utworzenie wyłożenia fałdowego i chłonnego i umieścić go w plastikowych majteczkach. Pierwsze modele cieszył się z wielką przyjemnością u swoich ukochanych wnuków. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwszy przypadek jego testów na członków rodziny. Więc jego żona i córka wielokrotnie wspominały, jak szczotkowały zęby ciekłą pastą, podczas gdy wszyscy ludzie używali proszku do zęba.

Pierwsze doświadczenia z pieluszkami

Testy domowe jednorazowych pieluch były doskonałe. Jednak pierwsza partia ludności nie powiodła się. Eksperyment przeprowadzono latem w Dallas, w temperaturze powietrza +30 stopni Celsjusza. Ciekawostka wywołała nieufność wśród rodziców. Ponadto pojawiły się niemal natychmiastowo podrażnienia u niemowląt. Dlatego uzgodnione dzielne dusze przestały eksperymentować.

Ale deweloperzy nie poddali się. Zaczęli poprawiać pieluchy. W marcu 1959 r. W Rochester w Nowym Jorku podjęto kolejną próbę. Tym razem plastik został zastąpiony miękkim produktem, a łączniki miały dwie opcje – na rzepach i guzikach. Rodziny były zadowolone z wyniku. Zanotowano wiele zaleceń i pozytywnych odpowiedzi. Pielęgniarki nazwały Pampers ("pampers"), co w języku angielskim oznacza "rozpieszczać", "pielęgnować". Stworzenie sprzętu do produkcji produktów, jak się okazało, nie było łatwe. Niemniej jednak, technologowie mogli to zrobić, ucieleśniając w ten sposób pomysł genialny Victor Mills.

Zahamował wszystkie promocje wysokiej ceny produktu. Ale kiedy wielkość produkcji wzrosła znacząco, stało się możliwe sprzedawanie taniej pieluchy. Ustalona cena jest dostosowana zarówno do producentów, jak i nabywców. I popyt na nich rośnie co roku.

Pielucha i środowisko

Duża absorpcja wysokiej jakości pieluszki pozwala na znacznie niższe rzadziej. W związku z tym, w celu utrzymania dziecka w stanie suchym i czystym, potrzeba mniej materiału i jest mniej zanieczyszczeń.

"Libero" (pieluchy) są wyborem ekologicznym! Firma dbają o środowisko naturalne. Kontrola wpływu surowców na nią, całego procesu produkcyjnego, transportu, aż do zastosowania i utylizacji. Praktyka pokazuje, że najważniejszą rzeczą jest stworzenie przemyślanego produktu z najlepszych materiałów. Deweloperzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że oddziaływanie na środowisko jest minimalne i bezpieczne.

Utylizacja pieluchy

Wykonane wyroby z wodoodpornego i chłonnego materiału. Zasadniczo używane pieluchy są palone. Składają się tylko na małą część ogromnej ilości odpadów wyrzuconych. Podczas wypalania pieluch, uwalnia się nieznaczny ułamek dwutlenku węgla. Pieluchy "Libero" nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Nowoczesne przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem i przetwarzaniem takich materiałów wytwarzają energię dla systemów oszczędzania energii i ogrzewania. Podczas recyklingu specjalne przetwarzanie nie jest wymagane. Mogą zostać zniszczone w zwykłych zakładach przetwarzania odpadów.

Nordycka etykieta środowiskowa

Taka etykieta otrzymuje pieluchę, która odpowiada liczbie nominowanych wymagań. Surowce "Libero" i sam proces produkcyjny zostały dokładnie przetestowane. W wyniku kontroli Nordic Ecolabel Council zatwierdziła pieluchy "Libero". Dlatego na wszystkich pieluchach tej marki jest oznaczona etykieta ekologiczna Nordic. Nie wpłynęło to na dobre dopasowanie i bardzo chłonne właściwości.

W pieluchach, które mają etykietę ekologiczną Nordic, znajdują się:

  • Balsamy;
  • Aromatyzowanie;
  • Krem na skórę;
  • Znane alergeny;
  • Niebezpieczne substancje.

Zasady Libero

Głównymi zasadami "Libero" są troski o człowieka i naturę. Począwszy od tego programiści nieustannie starają się poprawiać pieluchy. Pieluchy nie używają zapachów, lotionów i innych bezużytecznych dodatków. Technologowie chcą zapewnić szczęśliwą przyszłość dzieciom. Dlatego są bardzo zaniepokojeni problemami środowiskowymi. W związku z tym nastąpiły pewne zmiany w pieluchach dotyczących pakowania, wagi i emisji dwutlenku węgla. To czyni je jeszcze bezpieczniejsze. Ponadto, stały się one znacznie miększe, mogą pozostawać suche przez długi czas. Dlatego dziecko potrzebuje ich mniej. Zmniejsza to ilość odpadów domowych wytwarzanych i oszczędza budżet rodzinny. Nordycka etykieta środowiskowa wskazuje, że pieluszki i majtki "Libero" są stale monitorowane i mają minimalny wpływ na środowisko.

Otwórz pieluchy lub majteczki? Co wybrać?

Do tej pory jest wiele marek jednorazowych pieluch. Pampers stały się tak popularne, że żaden współczesny rodzic, który ma małe dzieci, nie wyobraża sobie życia bez nich. Oczywiście, możesz zrobić bez pieluch. W końcu 40 lat temu nawet nie istniały, a ludzie wychowywali niemowlęta pięknie. Ale teraz wielu rozumie, że jednorazowe pieluchy nie tylko oszczędzają czas i ilość poplamionych rzeczy. Dzięki pampersom dziecko może zostać na ulicy przez długi czas, jeździć na wózku inwalidzkim lub aktywnie grać. Dostarcza się również dla dziecka niemowlę. Dla większości matek najważniejszy jest zdrowy sen i spokój dziecka.

Pozostaje pytanie, na które pieluchy wybrać. Otwarte lub majteczki?

Otwórz pieluchy "Libero" dla noworodków – jest to idealna opcja. Dziecko stale leży na plecach w spokojnym stanie, więc ich wymiana nie powoduje żadnych trudności. Aby je założyć, potrzebujesz:

  • Odkręcić pieluszkę i umieścić na stole zmieniającym się lub na innej płaskiej powierzchni. Umieść dziecko na pieluszce, a elastyczna taśma powinna być w pasie.
  • Umieść przednią pieluchę na żołądku dziecka. Zapięcia boczne, wykonane w postaci rzepów, zapinane na kolorowy pasek.
  • Pociągnij i lekko rozsunąć krawędzie pieluchy oraz ochronne gumki wewnętrzne. Może to zapobiegać wyciekom.
  • Upewnij się, że dziecko jest w nim wygodne, a pieluszka nie naciska na brzuch.

Diabetyczne majtki "Libero" idealnie pasują do dzieci od dziesięciu miesięcy. To z tego wieku, że dziecko zaczyna już dużo rozumieć, może odczołgać się od matki, być kapryśnym, gdy wymienia pieluchy. Wielu rodziców zauważa, że rok założenia otwartych pieluch dla dzieci, szczególnie bardzo aktywnych, staje się dużo trudniejszy. Niektórzy mówią, że prawie nie można nosić normalnej pieluszki. Procedura banalna zmienia się w histerię i zepsuty nastrój wszystkich członków rodziny. Aby pomóc nabyć nabytych majtek "Libero". Mogą być szybko i łatwo wprowadzane, a także usuwane. Są noszone jak zwykłe majtki dla niemowląt. Tylna strona zostanie znaleziona bez problemu. Znajdziesz tam mały, lepki pas. Aby uniknąć ryzyka przecieku, należy wyprostować majtki. Aby je usunąć, nie wymaga też żadnego wysiłku.

Wystarczy oderwać je od boków i usunąć je jak normalną otwartą pieluchę. Mogą być zmieniane w pozycji leżącej i stojącej dziecka.

Wnioski

Tak więc pieluchy "Libero" są w dużym stopniu potrzebne wśród kupujących. Rodzice są przyciągani przez jakość produktu, brak alergenów, substancje szkodliwe i niebezpieczne. Obecność etykiety Nordic potwierdza, że produkty zostały poddane dokładnej kontroli różnych wskaźników. Rodzice podkreślają, że komfort i suchość dziecka są dla nich niezwykle ważne. Cieszy się, że wybrali "Libero" (pieluchy). Cena ich zależy od ilości w opakowaniu i od wielkości. Tak więc na przykład Libero Up & Go (6, 13-20 kg, 44 szt.) Kosztuje 749-869 rubli; Libero Dry Pants (7, 16-26 kg, 42 szt.) – 749 rubli; Libero Comfort (5, 10-16 kg, 72 szt.) – 1049 rubli; Libero NewBorn (2, 3-6 kg, 94 sztuki) – 1049 rubli; Libero Baby Soft (1, 2-5 kg, 30 szt.) – 299 rubli i tak dalej.