607 Shares 8741 views

Igor Wysocki – Boxer: biografia, zdjęcia, walki

Vysotskiy Igor nigdy w ringu nie osiągnął takiego sukcesu, jak np Ionas Chepulis Lev Mukhin, który wziął srebrne medale olimpijskie w wadze ciężkiej. On nie został jeszcze uwielbiony, Nikolai Korolev Andrei Abramov. Ale w tym samym dźwięk jego imienia serca fanów boksu krajowy zaczęło bić nieregularnie. Za granicą samo Wysocki był dobrze znany i ceniony.

Kto jest Igor Yakovlevich Wysocki i sławny?

Jest to dobrze znany bojownik od lat siedemdziesiątych, mistrz Związku Radzieckiego w 1978 roku. Co on tak sławny? Niestety, Igor nigdy nie zdobył złoty medal w mistrzostwach Europy, świata i mistrz olimpijski, ale jest znacznie bardziej popularny niż niektórzy z jego współczesnych-bokserów, którzy osiągnęli więcej pomyślnych wyników w ringu.

A jego nazwa została wykonana dwa zwycięstwa głośnych przez legendarnego kubańskiego bokser Teofilo Stevenson. Kubańczyk był wcześniej niepokonany w ringu, był mistrz świata i trzykrotny Olimpiada. Te dwa zwycięstwa Wysocki na tyle, by stać się sławny na całe życie.

dzieciństwo

Bokser Igor Wysocki, biografia jest opisany w tym artykule, urodził się dziesiątego września 1953 n. Berry regionu Magadan. Jego ojciec był mistrzem krawędzi w boksie. On zainspirował syna, aby rozpocząć karierę. Jako dziecko, Igor nie jest szczególnie zadowolony z tego sportu, i próbował w każdy sposób, aby uniknąć ćwiczeń. Jednak ojciec dowiedział się o tym i zaczął ściśle kontrolować syna.

Igor posłuszny woli ojca i zaczął trenować poważnie. Nie zauważył, że szkolenie zaczęło lubi i pojawił się smaki. Jadąc do domu, chłopiec kontynuował pracę nad sobą z pomocą ojca. Ostatnio Sledgehammer zmusił syna do kierowania kikuty drzew w ziemi. W ten sposób został spełniony siłę uderzenia przyszłych bojowników.

debiut

Vysotskiy Igor debiucie na dużym pierścieniem, kiedy miał osiemnaście lat. Brał udział w mistrzostwach juniorów, która odbyła się w Ałma-Acie w siedemdziesięciu pierwszym roku. Debiut był udany, Wysocki był w stanie pokonać na punkty Vladimira Volkova, który był mistrzem aktorstwo kraju. Po tym zwycięstwie, Igor został zaproszony do obozu treningowego.

trener

Igor Wysocki jego kariery sportowej ma obowiązek nie tylko ojca, ale także trenera Evgeny Zhiltsova. kariera boksera rozpoczął bardzo pomyślnie. W 1971 roku zajął trzecie miejsce w klasyfikacji młodzieżowej Związku Radzieckiego w 1972 roku – drugi, aw 1973 roku został odznaczony złotym medalem. Walcząc jego wrażliwe przygotowanych i doświadczonych Najemców Mentor, Igor wiele się nauczyłem.

Mistrzostwa w Hawanie

Przez czas kubański Stevenson stał się nową gwiazdą światowego boksu. W lecie 1973 roku w stolicy Kuby odbyło się pierwsze spotkanie Wysockiego z tego boksera. Ten turniej był poświęcony pamięci kubańskiego rewolucjonisty zgrzebnej Cardin. Brał udział w najsilniejszych bokserów na świecie i wszystkich kubańskiej reprezentacji.

Teófilo Stevenson w tym czasie był czołowym sportowcem. Na igrzyskach olimpijskich w 1972 roku był w stanie podjąć złoto i wszystkie zwycięstw wygrał przez nokaut. On również otrzymał kubek Val Barekra (przyznawanego najbardziej technicznie bokser). Stephenson pierwszy wagi ciężkiej w historii igrzysk olimpijskich, zdobył puchar.

finał

W ostatnim turnieju poznaliśmy Vysotskiy Igor Teófilo. Mecz miał być ekscytujące. Igor nie atakuje w pierwszej rundzie. I postanowiłem patrzeć na przeciwnika. Wysocki w preferowanym drodze do pracy organizmu, tworząc złudne ruch. Jego główną zaletą była taka sama technika bije obie ręce na wystarczająco niskim (dla boksera wagi ciężkiej) wzrostu – sto osiemdziesiąt trzy centymetry.

Stevenson jest lepszy od swojego przeciwnika zarówno wagi i wzrostu. On, podobnie jak wszystkich Kubańczyków, z powodzeniem łączy techniki radzieckiej szkoły boksu z agresywnością i stylu amerykańskim strajków.

Stevenson nie oczekiwać, że radziecki sportowiec, po „inteligencji”, będzie spieszyć się najtrudniejszych walki. Kubański Uważa się, że Wysocki nie zmusi rzeczy, przeżywa lęk przed takim znakomitym przeciwnikiem. Igor przeprowadził również szybkich przebiegów, zanurkował pod ciele wroga i czytelnie serie ciosów. Spotkanie zakończyło się Igor Wysockiego, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, wygrał na punkty.

Później przypomniał, że kubańska publiczność ucieszył o tej walce. Przynieśli mu palce na ustach i uderzyła głośno, ukazując go jako oni pod wrażeniem spektaklu. Igor po walka była „skąpane” w ciepłym oklaski miejscowej publiczności.

drugie zwycięstwo

Druga walka pomiędzy zawodnikami odbyła się w międzynarodowym turnieju w Mińsku w ciągu trzech lat. Tym razem Igor był w stanie pokonać kubańskiej już w trzeciej rundzie, po oddanie jego nokaut na ziemi. Przed tym Wysockiego dwukrotnie posłał przeciwnika na płótnie. Współcześni Igor powiedzieć, że po tym zwycięstwie stał się sensacją i wielki koszmar dla wszystkich Kubańczyków. Był to pierwszy i jedyny w życiu nokaut Stevensona. I został zmiażdżony go było z sowieckim sportowca.

dalsza kariera

W 1975 roku inny tradycyjny spotkanie bokserów w Związku Radzieckim i Stanami Zjednoczonymi był w stanie pokonać rywali lider Wysocki – Dzhimmi klarka. Ostatni liczyć na łatwe zwycięstwo, ale radziecki bokser złapał go w zderzeniu bocznym i protivohode amerykański wisiał na linach. Igor spotkał wielu zagranicznych zawodników, a nie mogli wytrzymać atak radzieckiej sportowca.

W późnych latach siedemdziesiątych kierownictwo jednej z amerykańskich Boxing Federation Igor zaoferował milion dolarów, jeśli idzie do specjalistów i będą działać w Stanach Zjednoczonych. Eksperci przewidywali mu wielu sukcesów na ringu zawodowym. Ale Państwowy Komitet nie pozwolił mu wyjechać za granicę. Mimo to nadal „zimnej” wojny.

Niestety, Vysotskiy Igor został ranny kilka razy. To dosłownie straszy cięcia brwi. Na przykład w 1974 roku na mistrzostwach domu stracił do Evgeny Gorstkovym właśnie z powodu tej kontuzji.

przejście na emeryturę

1978 miał być najbardziej udany dla boksera. Udało mu się wygrać mistrzostwo ZSRR, wygrywając końcowego Mihaila Subbotina. Wysocki przewidział zwycięstwo w Mistrzostwach Świata, ale niespodziewanie stracił do francuskiego sportowca. Na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 roku, nie mógł uczestniczyć. A w domu mistrzostwo w tym roku, stracił do Evgeny Gorstkovym.

Dwadzieścia siedem lat Wysocki Igor zdecydował się opuścić karierę. Był zmęczony, miał wpływ regularnych walk i urazów, dziesięć lat w zespole Unii – nie za mało.

Jednak pole dla tego wybitnego sportowca stał się sprawą życia. W Mytishchi w 1999 roku nazwa klubu został stworzony Wysocki. Są to szkolenia osób w każdym wieku, a dla dzieci i młodzieży są wolne wszystkie klasy. Sam Igor Wysocki, walki, która przeszła do historii, jest obecnie wiceprezesem Boxing Federation Moskwy regionie.

Igor często wspomina jego „walki” o przeszłości i zawsze mówi, że najważniejsze w ringu – nie tylko technicznie poprawne zorganizowanie spotkania, ale także nastawienie psychiczne. Silny duch walki i pragnienie zwycięstwa – główne cechy charakteru są dumni Igor Wysocki. Boxer obawiał nikt w ringu, a to zdobył wielki szacunek ze strony fanów. Więc on jest człowiekiem głęboko religijnym.

Teraz pracuje w klubie Igor Wysockiego, bokser jest zaangażowany w edukację młodych ludzi. Według niego, przyszłość tego kraju jest ważniejsze niż zysk finansowy. Dlatego dzieci i pociągi za darmo.

Uczniowie klubu odbywa boksera do pola Kulikowo relikwie Sergiya Radonezhskogo. Tam zaprzyjaźnił się z chłopakami z wojskowo-patriotycznego klubu „Relight”. Teraz oba kluby spotykają się regularnie i zorganizować sparing. Wysocki zaangażowany głównie dzieci z rodzin w trudnej sytuacji i niskich dochodach. On nie jest nieśmiały, aby kupić dla swoich uczniów rękawice, Jersey i innych urządzeń do treningu. Działania te, zdobył wielki szacunek od każdego, kto kiedykolwiek spotkał go i jest zaznajomiony z jego bieżącej działalności.

Jest klub Wysocki oddział w Lunev, gdzie dzieci jako darmowe pociągi Master of Sports Andrei Akajew. Wysocki był w stanie wbić komisję sportową wynagrodzenia dla niego, że był zaangażowany w biednych dzieci, przynosząc ich przyszłych sportowców. W Lunevo połowa populacji nie może znaleźć pracy, a młodzi ludzie od najmłodszych lat pić alkoholu i narkotyków. Boxing Club – praktycznie jedyna okazja dla tych dzieci, aby wydostać się z negatywnej atmosfery i stać się godnymi ludźmi. Może ktoś z nich w przyszłości będzie wybitnym mistrzem.