879 Shares 2779 views

Jak usunąć Webmoney portfel?


Na swojej osobistej stronie na stronie przez użytkownika wmId WebMoney portmonetki nieograniczona liczba różnych typów mogą być tworzone, które są podejmowane w tym systemie płatności. Wyjątkiem może być tylko KeeperMini, gdzie można utworzyć tylko jedną torebkę każdego typu i dwa rodzaje portfeli kredytowych. Same torebki na jeden wmId użyteczne tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby zaakceptować płatność różnych towarów i usług lub przeprowadzania transakcji, które
związany z różnymi projektami internetowymi. W tym przypadku, wpływy gotówkowe i płatności są rozłożone, a znacznie łatwiej wykonywać swoje rachunki.

Jak usunąć WebMoney torebkę, jeśli nie jest on potrzebny?

Wyobraź sobie, że wyeliminowało potrzebę stosowania wielu torebek, i chcesz się ich pozbyć, żeby nie przeszkadzać. Kilka lat temu na każdy hodowca będzie żadnego problemu – po prostu strzelać wszystkie pieniądze z kasy, a następnie nacisnąć przycisk Usuń. Ale jesienią 2008 roku, zarządzanie zablokował tę opcję. WM-portmonetka Teraz można nie tylko usunąć nową wersję KeeperClassic. Dokładniej, klauzula ta może być używana tylko po zakończeniu programu będzie łączyć się z centrum certyfikacji: opiekun włącza odpowiednie polecenie stamtąd i bezpiecznie otworzyć pozycję do usunięcia portfele. Nawet jeśli można nacisnąć odpowiedni przycisk, gdy połączenie zostanie nawiązane, błąd komputera z właściwym komentarzem zostaną wydane że usunięcie WMZ torebce lub jakakolwiek inna niemożliwe.

Dlaczego to zrobił?

Powodem tego jest to, że system staje się często oszuści zdobyć jeden. Kiedy pieniądze z torebki użytkownika zostały przeniesione do portfela cudzym, śladów zamiatanie pusta torebka została usunięta, a wraz z nią historię operacji. Takie przypadki były bardzo nieprzyjemne wielu. To właśnie wtedy postanowił usunąć opcję blokowania. W tym samym czasie, to było trochę lekkomyślny. Jak usunąć WebMoney torebkę, gdy nie jest potrzebny, jeśli nie można to zrobić w ogóle? Po użytkownik wcześniej wiele portfele, aby szukać ładne pokoje. Gdy liczba ta została z powodzeniem znaleźć, dodatkowe portfele postanowił usunąć. Jednak po wejściu w życie zakazu nie było już możliwe. Byłoby lepiej, gdyby system po prostu nakłada pewne ograniczenia – na przykład, będą mogły usunąć tylko portfele bez operacji, czy nie usunąć je od razu, ale po prostu ukryć przed użytkownikiem, zapewniając oszczędność czasu operacji na serwerze. Ale tu zarząd zdecydował, by nie męczyć – ponownie dla wygody użytkowników. W innym czasie będą myśleć przed dokonaniem wiele portfele.

Jak usunąć WebMoney torebkę, jeśli nie jest on wykorzystywany w ogóle?

Jeśli mówimy o usunięciu, torebki, które nie przeprowadzono żadnej operacji, zostanie ona automatycznie usuwane po upływie jednego roku od jego powstania. Można przywrócić je w razie potrzeby, ale to zupełnie inna historia.

wniosek

Wyciągnąć wniosek, możemy powiedzieć, że pytanie „Jak usunąć WebMoney torebkę?” To nie nastąpi, jeśli nie tworzyć wiele niepotrzebnych torebki, na przykład, w poszukiwaniu pięknych pokoi.