839 Shares 8664 views

Tanie hotele w Santorini, Grecja

Na Morzu Egejskim jest piękna wyspa o pięknej nazwie Santorini. Wchodzi na archipelag Cyklad (Grecja). Lokalni mieszkańcy wierzą, że wyspa jest zagubioną Atlantydą. W zatłoczonych miastach żyją obok wymarłego wulkanu, piękny piasek na plażach, legendarne legendy chcą usłyszeć o niesamowitych zachodych słońca na tej wyspie. Prawdziwy zgubiony raj! Wielu turystów odmawia się w tej przyjemności, błędnie myśląc, że odpoczynek na wyspach może być bardzo kosztowne. To nie jest prawda. W tym artykule wybraliśmy najtańsze hotele w Santorini (Grecja). Jednocześnie nie warto wyobrażać sobie nędznych motelów po stronie autostrady po słowach "tanie". Są to dość przytulne, choć małe hotele. A co najważniejsze – nie musisz martwić się, ile to kosztuje.

"Stelios Place"

Najbardziej wesołe i tętniące życiem hotele w Santorini (Grecja) znajdują się na plaży Perissa. Ta plaża jest epicentrum życia nocnego na wyspie, a tutaj znajduje się hotel Stelios Place. Ta opcja budżetowa jest odpowiednia dla młodych ludzi. Ceny w hotelu zaczynają się od 30 euro. Każdego wieczora na plaży odbywają się hałaśliwe imprezy z muzyką na żywo i tańcem.

Hotel Apanemo

Wśród niedrogich hoteli w Santorini "Apanemo" uważany jest za niekwestionowanego lidera. Ten niedrogi hotel oferuje swoim gościom wspaniały widok na wulkan Caldera, a także ogromny basen z trzema poziomami. Najlepsze hotele w Santorini (Grecja) mają widok z okna na wulkan. Zaskakująco, modny widok na morze turystów nie pasuje i w tym miejscu nie jest bardzo popularny. Wulkan jest tym, co wyróżnia tę wyspę od tysięcy innych na Morzu Egejskim. Ceny za hotel poza sezonem zaczynają się od 80 euro, a na szczycie sezonu turystycznego – od 140 euro.

Hotel Manos Wille

Jeśli wybierzesz Grecję, wyspę Santorini, hotele w najniższych cenach pomogą oszczędzić budżet. Jedną z nich można przypisać do hotelu "Minos Villas". Ten nowy i niewielki hotel dysponuje dużym basenem, a także przyjaznym i pomocnym personelem. W hotelu znajduje się tylko 25 pokoi, z których 12 jest wyposażonych w mini-kuchnie. Jest to idealna opcja na rodzinne wakacje w raju, takim jak Grecja, Santorini.

Oceanian Beach Hotel: wyświetl mapę Oceanian Beach Hotel

Ten mały hotel znajduje się w pobliżu lotniska. Hotel szczyci się cichą i spokojną lokalizacją. Territory "Oceanian Beach", choć małe, ale dość zadbane. Są 2 baseny, z których jedna jest przeznaczona dla dzieci. W przypadku akcji "all inclusive" wymagane są trzy posiłki dziennie. Pomimo braku animacji, wakacje mogą rozjaśnić wycieczki na wyspę lub rozrywkę na plaży.

"Niebo Opony"

Nazwa hotelu można przetłumaczyć jako "niebo Tyru". Opona to kolejna nazwa tego niesamowitego miejsca, jak Grecja, wyspa Santorini. Hotele klasy ekonomicznej są małe i przytulne, można powiedzieć, że atmosfera w domu. "Niebo z Opony" nie ma pokoi z widokiem na wulkan, ale może zaoferować komfortowe pokoje po niskich cenach. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i dysponuje balkonem. Na terenie jest mały basen z barem. Kolejnym plusem hotelu jest to, że są otwarte przez cały rok. A poza sezonem można zażądać znacznego rabatu.

Wnioski

Tak więc, najtańsze hotele w Santorini (Grecja) są dość rozsądną cenę (od 30 euro za dzień). Wiele z nich ma własne baseny, a nawet bary.