595 Shares 9958 views

Krzesła Eames: opis i recenzje

Krzesła Eames DSW – reedycja słynnego i legendarnego serialu opracowany przez amerykańskich projektantów Charles i Ray Eames. Model ten stał się powtórzeniem pierwotnego projektu, wykonany w 1948 roku i stał się pierwszym przemysłowo produkowane krzesło z tej serii. Nieco później, ten model w Nowym Jorku przyznano Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Krzesło Eames DSW Od wielu dziesięcioleci dekoratorów i projektantów pozostaje jednym z ulubionych przedmiotów wnętrza.


Krzesła Eames: Description

Ergonomiczny kształt uformowany plastikowym krześle Eames DSW z drewnianych nóg, solidnym oparciem i wystarczająco głębokie fotele pasują umożliwia jego wykorzystanie jako obiad w jadalni, do pracy w biurze, siedząc w salonie stylowego wyposażenia restauracji czy kawiarni, biurze recepcji lub holu , Wykonany z odpornego na ścieranie wysokiej i wytrzymałego tworzywa sztucznego, o długim okresie, stali i drewna.

Model rozpoznawane i sprawia bloku odniesienia, który składa się z drewna 4 nogi i przecinających się prętów metalowych przymocowanych do dolnej części siedziska. Wszystkie elementy wykonane są z litego drewna. Są one dość dobrze przetwarzane ręcznie, strojenie, otpolirovyvayut doskonalić gładkość i pokrycie ciemną farbę, który jest nietoksyczny i hipoalergiczne środki stosowane w przemyśle meblarskim.

Chronią przed uszkodzeniem elastycznych występów powierzchniowych. Struktura jest wykonana z chromowanej stali specjalnej powłoki proszkowej wystarczająco odporny na uszkodzenia mechaniczne, chemicznie agresywne środowiska i ekstremalnych temperatur. Jedną z niewątpliwych zalet przywróconej arcydzieło „Ames” jest łatwość w poruszającej, przechowywania i konserwacji.

Nowoczesne projektanci i dekoratorzy wnętrz to ten wspaniały mebel w aranżacji wnętrz w różnych stylach, od klasycznego do relaksu stylu high-tech. Prosta forma i jednocześnie nadzwyczajne estetyka zrobić Eames krzesła skład centrum projektowe, doskonale łączyć z innymi meblami.

Nazwy i Ray Charles Ames stosowane tylko do opisania cech krzeseł produkowanych zgodnie z oryginalnym wzornictwem, a nie jako znak towarowy.

materiał siedzeń

Siedzisko fotela wykonana jest z:

  • tworzyw polipropylenu (PP);
  • akrylonitryl-butadien-styren (ABS);
  • poliwęglan (PC);
  • z włókna szklanego (włókno szklane);
  • włókna węglowe (włókno węgla);
  • Wood (drewno);
  • polichlorek winylu (PVC);
  • wełny ();
  • materiał (tkanina).

Krzesło Eames: Opinie

Według informacji od użytkowników, z tworzywa sztucznego uformowanego z drewnianych nóg krzesła uniwersalne, wystarczająco wytrzymałe na ścieranie i dla środowiska. Wykonana z wysokiej jakości materiału, bardzo wygodne, i jest przedmiotem sztuki. Jasne kolory łączą cudownie fotele z drewnianymi nogami, które dodają ciepła i komfortu. Eames krzesła w absolutnie dowolny kolor wyglądać absolutnie oszałamiający i będą mogli ozdobić każdą przestrzeń wewnętrzną.