677 Shares 5761 views

Opis czakr dla początkujących

Joga w ostatnich latach nabiera tempa popularności. Może to trend mody, a może w tym tętniącym życiem świecie potrzebujemy wyspy spokoju. W każdym razie musisz zacząć od samego początku. I z czym wszyscy łączą jogę? Zgadza się! Z czakrami i ćwiczeniami specjalnymi. Możliwe jest zastosowanie podstaw i praktyki. Ale podczas studiowania, bez wątpienia, musisz studiować teorię, której elementy są opisem czakr. Rozwiążemy wszystko na półkach.


Ogólny opis czakr

Jakie są nasze centra energetyczne? Dla zdrowia fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i emocjonalnego. Te centra władzy i świadomości pozwalają żyć w pełnej harmonii, nie tylko ze światem, ale także ze sobą. W tych punktach przepływy energii życiowej, które w prawidłowym i zdrowym stanie się okazją do podjęcia ścieżki rozwoju osobistego i duchowego. Wszystkie te centra to siedem, a na każdym z nich zatrzymamy się szczegółowo.

Czakry. Opis szczegółowy

Pierwsza czakra, ta sama muladhara, jest niższa i odpowiada za energię kundalini. Druga – svadhistana – znajduje się w regionie kokcysu. Jest odpowiedzialna za twój seks. Dlatego też, jeśli nie doświadczysz pozytywnych emocji w intymnym doświadczeniu lub po prostu nie można przyciągnąć duszy, jest prawdopodobne, że ją zablokowałeś. Pępowina (według indywidualnych źródeł zlokalizowanych w splocie słonecznym) manipuła jest odpowiedzialna za wolę, charakter, żywotność i siłę. Anahata łączy się z miłością, uczuciami, emocjami i czakrą serca. Vishudha gardła odnosi się do głosu, mowy, informacji. Otchłań ajna znajduje się między brwiami (tym samym trzecim okiem). Pomaga otworzyć przyszłość i jest odpowiedzialna za dar jasnowidzenia. Sahasrara jest najważniejszym centrum energetycznym. Z reguły jego blokowanie niesie ze sobą szkodliwe konsekwencje i ogranicza pracę wszystkich innych punktów. Każdy z nich jest również odpowiedzialny za działania niektórych organów. Dlatego czasami konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki jakościowej. Opis czakr jest krótko skończony.

Diagnoza aury

Zatykające lub całkowicie zamknięte czakry prowadzą do szeregu problemów nie tylko w płaszczyźnie duchowej, ale także w zdrowiu, przepływie osobistego, publicznego, życia zawodowego. Nawiasem mówiąc, banalne złe oko i zepsucie działają na nie, a czarownicy lekarze, w rzeczywistości, po prostu czyste i usuwać wszelkie odchylenia w strukturze, kolorze, kształcie.

Aura jest takim oryginalnym kokonem energetycznym, na którym znajdują się czakry. Jeśli ta powłoka jest uszkodzona, należy ją przyciąć. Możesz zwrócić się do specjalistów (a jeśli nie masz pewności co do swoich możliwości i możliwości, konieczne jest to), lub możesz poprawić sytuację poprzez ćwiczenia, mudry i mantry. Ale lepiej nie zwlekać z tym, ponieważ zamknięcie ośrodków jest podobne do choroby – z biegiem czasu, wszystko rośnie w ogromną komorę problemów.

Diagnoza jest przeprowadzana na kilka sposobów. Są specjalne urządzenia, które potrafią uchwycić aurę osoby. Jest też opis czakr, ich występ. Ale niestety większość z tych narzędzi nie jest dostępna, ponieważ rzeczywistą jednostką jest rzadkość i jest takie zdjęcie, podejrzewam, całkiem przyzwoite.

Drugi sposób to skontaktowanie się z specjalistami, którzy naprawdę znają ten temat. Dziadkowie, psychicy, szamani, czarnoksiężnicy i czarownice – wszyscy znają dość temat dyskusji, nazywają to na różne sposoby. W obu przypadkach warto spróbować obu metod. Możesz spróbować zdiagnozować siebie, ale jednocześnie będziesz odpowiedzialny za wyniki.