716 Shares 4374 views

Laptop z doskonałą kombinacją cen, wydajności i autonomii – w ProBook 4545S HP.

Laptop, harmonijnie łącząc dostępność, wydajność i niezależność – to wszystko o PC średni poziom cen mobile ProBook 4545S HP. Czyli o farsz komponentów sprzętowych i oprogramowania urządzenia i będą dalej omawiane.

Rozmieszczenie przenośnego

Z jednej strony, na podstawie modelu HP Probook 4545S jest dość skromny centralka procesor – AMD A4-4300M. Z drugiej – w tym modelu karty graficznej laptopa występuje natychmiast 2. Taki sprzęt komputerowy wskazuje, że dany produkt cyfrowy jest w średnim przedziale cenowym. Co więcej, w większości przypadków, najsłabszy punkt, który ogranicza szybkość systemu komputerowego, akceleratora graficznego. A ponieważ w tym urządzeniu, dwóch z nich na raz, i funkcjonują one jako pary, wykonanie akcji w tym laptopie jest imponująca.

Parametry techniczne modelu

Jak wspomniano wcześniej, model HP ProBook 4545S bazuje na A4-4300M CPU tylko z 2 jednostek obliczeniowych z AMD. Ta częstotliwość może się zmieniać w zakresie od 2,5 GHz do 3,0 GHz. Obliczeniowe możliwości tego układu wystarczy rozwiązać każdy problem. Jedynym czynnikiem ograniczającym, które nie mogą być przypisane do gier przenośnych PC – jest obecność tylko 2 rdzenie. Niektóre z najbardziej wymagających gier i wymagają natychmiastowego 4 jednostek obliczeniowych, w rezultacie taki laptop nie może być powielana. Karty w komputerze przenośnym dwa „Radeon HD7420» (zintegrowany chip CPU) oraz „Radeon HD7650» c niezależny 2GB RAM. Ilość pamięci RAM, w tym przypadku 4 PL i osadzony pojemności równej 720 GB.

elementy oprogramowania

Laptop HP ProBook 4545S pracuje pod systemem operacyjnym SUSE, która jest specjalną modyfikację „Linux”. Z zestawem sterowników, w tym przypadku nie ma problemu – wszystkie one mają strony internetowej HP. Ale aplikacji trudno jest znaleźć dla tej platformy. Dlatego najczęściej po zakupie należy dodatkowo nabyć „Vindous”, który w ogóle nie ma problemów z niezbędnym oprogramowaniem.

samodzielne urządzenie

Bateria w HP ProBook 4545S składa się z 6 pojedynczych komórek i ma pojemność 47Vt * godz. To wystarczy (przy średnim obciążeniu w urządzeniu) na 7-8 godzin pracy na baterii. Jeśli używasz laptopa na minimum, można nawet liczyć na to, że bateria będzie trwać 12 godzin. Aw przypadku startu wymagających gier wcześniej określonym czasie zmniejsza się do 3-4 godzin.

Recenzje i koszty

Kupić laptopa może być za 25 tys. Rubli. W przypadku urządzenia z tymi specyfikacjami technicznymi – to jest zupełnie wystarczające koszt. Minus jeden w tym modelu – wystarczy procesor z 2 modułów komputerowych. Ale musimy pamiętać, że nie jest to laptop do gier. W pozostałej części – jest to świetny urządzenie w przystępnej cenie.

wyniki

Doskonałe rozwiązanie dla przeciętnego poziomu aspiracji okazało ProBook 4545S HP. Ten laptop ma zrównoważony dobry poziom wydajności przy dopuszczalnym wskaźniku autonomii. Jego dane techniczne są nadal ważne, ale jakość wykonania – idealny. Ten przenośny komputer ma prawie żadnych istotnych wad, a koszt jest naprawdę szczęśliwy konsument.