865 Shares 7606 views

Piece na wypracowanie typu drop własnymi rękami: Rysunki

Piece na wypracowanie typu drop z rękami wystarczająco często dokonywanych przez rzemieślników i domu. Te urządzenia działają jako doskonały sposób dodatkowego ogrzewania. Jeśli chcesz korzystać ze sprzętu, który jest jednym z najtańszych w eksploatacji, konieczne jest, aby produkować tylko takiego pieca. Zastosowanie jako paliwo można stosować olej, który może być silnikiem lub przekładni.

Do wytworzenia takiej struktury jest zdolny do jakiegokolwiek mistrza, ze względu na prostotę pracy, w którym nie będzie przetwarzać nie trzeba użyć specjalnego zestawu narzędzi i materiałów.

Cechy konstrukcyjne

Piece do wypracowania ich typ ręce ściekową wykonaną na podstawie dwóch komorach spalania, co implikuje podczas operacji spalania paliwa projektowania dwukrotnie. W pierwszej komorze instalacji tego typu przeprowadza się proces spalania odpadowego oleju, który towarzyszy wyzwolenia znacznej ilości palnych oparów. Gdy pary danych występują, wchodzą do drugiej komory, przy czym mieszanie tlenu i substancji palnych i gazów. Otrzymaną mieszaninę rozpoczyna spalania w drugiej komorze, która towarzyszy znaczący wpływ temperatury i wydzielanie znacznych ilości ciepła.

W produkcji piec pracuje od rodzaju kroplówki z rąk trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, aby go zainstalować. Ze względu na fakt, że praca przy projektowaniu towarzyszy spalanie paliwa przy stosunkowo wysokich temperaturach, trzeba zadbać o zasadach bezpieczeństwa, które nie obejmują montaż konstrukcji w miejscu, które jest wydmuchiwane.

Zapewnienie normalnego funkcjonowania

Aby zainstalować pracowała prawidłowo, to jest konieczne, aby zapewnić dopływ tlenu do zarówno do komory spalania. Pierwsza komora nie wolno nadmiaru powietrza i w celu regulacji jej przepływu, przepustnica powinna być zamontowana. Druga komora posiada wystarczająco dużo tlenu. W tym celu, rury, które odpowiada dwa przedziały należy wywiercić wiele otworów, średnica każdej z nich może być w przybliżeniu równa 10 mm.

Suplementy do pieca

W produkcji pieca wypracowanie rodzaju kroplówki z rąk należy pamiętać, że może on być uzupełniony przez niektórych elementów. Pozwoli to struktura ogrzewać kilka pomieszczeń. Taki piec funkcjonalna mają, jeśli są podłączone do systemu ogrzewania. Pierwotnie ustawiony jako zbiornik do podgrzewania wody, która musi być podłączony do systemu dopiero potem podłączyć przewód powrotny. Tak więc instalacja nie będzie tylko w stanie ogrzewać pomieszczenia, ale również podgrzewania wody i gotowania żywności. W tego typu konstrukcji ma wiele zalet, z których jedna jest wyrażona w małych rozmiarach, dzięki czemu można szybko zdemontować piekarnika, a następnie zainstalować go w innym miejscu. Pamiętaj, aby zapewnić domowej roboty piekarnika na wypracowanie trickle- z rękami komin, którego wysokość nie może być mniejsza niż 4 m. Upewnij się, że komin został pozbawiony odcinków poziomych. Aby móc oczyścić rury, które trzeba zrobić raz w tygodniu, trzeba dostarczyć element systemu, który pozwoli demontaż.

Przykłady wykonania produkcja piec typu ociekowa

W produkcji pieca pracującego na swoje ręce, rysunki, które są przedstawione w dalszej części tego artykułu, należy najpierw zastanowić się, co będzie mieć strukturę. Tak więc, może być podstawą konstrukcja stalowa lub butla gazowa. Przed kosztów produkcji oszacować, że pasza kroplówka jest trudne do wykonania we własnym zakresie. Jeśli palnik nie jest wrażliwy na zanieczyszczenia, które mogą być zawarte w zużytym olejem mechanizm kroplówka, przeciwnie, jest bardzo wrażliwa. W celu zmniejszenia wrażliwości na wężu należy umieścić na filtrze mogą korzystać z jednego, który jest używany w samochodach.

Pompa może być również zapożyczone z pojazdu, możliwe jest zastosowanie pompy paliwa wysokiego ciśnienia. Ze względu na fakt, że będzie stosował znaczną presję, konieczne jest, aby przewód powrotny, gdyż nadmierna ilość oleju spłynie z powrotem do zbiornika. W roli kroplówki medycznych mogą być stosowane. Posiada klips, będzie regulować natężenie przepływu.

Preparat przed wytworzeniem

Jeśli zdecydujesz się angażować w piecu produkcji przy pracy z twoich rękach, warto zastanowić się wstępne rysunki i przygotować jeden, w którym praca zostanie wykonana. Aby przeprowadzić proces kapitana najpierw będą musiały przygotować jakieś materiały i narzędzia:

  • szlifierki;
  • pompa;
  • zbiornik gazu;
  • rury;
  • blachy;
  • IV;
  • Zgrzewarka;
  • Zbiornik oleju.

Sposób wytwarzania pieca

Najbardziej odpowiednia postać dla wytwarzania butli gazowej pod uwagę, która ma grube ściany. Ale jeśli używamy blachy stalowej, po pierwsze, musimy spojrzeć na taki, który ma wystarczającą grubość, a po drugie, konieczne będzie produkować imponującą ilość spawania, które uczynią produkcję trudniejsze. Nie zapominaj, że pierwsza kamera będzie działać dobrze, jeśli będzie to potrzebne klapa do regulacji dopływu tlenu, – jedyną drogą do pracy z pieca są wykonane własnymi rękami. Rysunki (z pieca butli gazowych łatwiejszego obliczania) powinny przygotować i wstępnie wybrać jedną, zgodnie z którym jest to najbardziej wygodny do przeprowadzenia prac.

zmywalne

Powinno się pamiętać, że aparat, który dokonał spalanie oleju, konieczne jest zrobić tak, że w czasie pracy miał okazję zrozumieć, że jedynym sposobem można ułatwić czyszczenie. Poziome odcinki przewodów kominowych nie są konieczne, gdyż napór z nich może być osłabiona, dodatkowo, i skłonny być minimalna kwota. Jest korzystne, aby przewód pionowy.

Manipulacja z balonu

W produkcji pieców pracujących obecnie z ich ręce rysunek (z butli gazowej) pozwoli Ci wykonać pracę prawidłowo. Tak więc, początkowo balon być przygotowany tylko po cięciu można zacząć z niego górny i dolny. Aby zainstalować piec i sprawiają, że trwałe, do dolnej części nogi powinny być spawane, które wytwarza się z wyciętych części. W dalszej kolejności możliwe jest rozpoczęcie produkcji komory spalania, która powinna okazać zwijane. Odbywa się to otwarcie komory, w którym rura jest zainstalowany za nim i jest kontrolowanie dostarczania paliwa i tlenu.

W centrum trzeba spawać rury zrobić dziurę z góry. Element ten łączenia dwóch przedziałów, z których każdy następuje spalanie. Drugi przedział może być formowany ze środkowej części wyrobu i blachy stalowej. Gdy aparat jest gotowy, będzie zwiększać się metodę z użyciem zgrzewarki do górnej części rury. Po wytworzeniu i montażu komina.

Po produkcji pieca w pracy z rękami, zdjęcie, które jest przedstawione w artykule, to powinny być sprawdzane pod kątem funkcjonalności. Jednak nie tylko wypełnić cały olej laurowy, a także przez cały okres eksploatacji, byłoby wyeliminować rozlewania oleju z komory spalania. Wlać konieczne jest tylko do 2/3 objętości.

Najlepsze praktyki dotyczące pracy z balonu

Jeśli zdecydujesz się angażować w piecu produkcji wypracowanie strużka-z ich rąk, rysunki dokładnie użyteczne. Ważne jest, aby wiedzieć, jak pracować z balonu, w przeciwnym razie nie można uniknąć wybuchu, ponieważ, nawet jeśli produkt ma za dużo czasu nie jest używany, może to być gaz, który jest niebezpieczny. Początkowo, z cylindrem powinien być usunięty przez wkręcanie zaworu po balon powinny być uwalniane z resztkowego gazu. Następnie wodę wylano do otworu, po możliwe tylko uruchomić szlifierkę, która będzie w stanie produkt z górnej półkuli. W następnym etapie, główny musi być oddzielnym odcinku od dolnej części urządzenia. Nie zaczynaj cięcia balon, jeśli nie wydały wszystkich powyższych działań.

Podczas wytwarzania rodzaju pieca do pracy na kroplówkę ręce z butli gazowej musi dostać dwie półkule, które mają być spawane szew pierścienia formacji, będzie to stanowić pierwszy przedział. W dolnej części z podłożem musi być pozostawiony na dole. Do górnej części, która również ma kształt półkulisty, nad otworem być spawana rura, która ma perforacje. Przez ten kanał gazów wzrośnie w drugiej komorze, równolegle do mieszania z powietrzem. Wskazuje to na potrzebę mają dość gęstą perforacją.

Gdy nasadka dolna komora zostanie przygotowany i montowane w rurze, może prowadzić do wytwarzania w górnej komorze. Jej montaż dokonuje się od środkowej części wyrobu, ale przed powinno zachodzić na końcach cylindra za pomocą blachy stalowej. W tym przypadku główna jest wymagane przygotowanie dna „pokrywy” materiał do perforowanej rury, a górna – otwór komina.

Konkludując

Piece na wypracowanie typu drop są bardzo ekonomiczne i paliwa do nich, nawet nie trzeba kupować, zwłaszcza jeśli jesteś kierowca. Dlatego taki sprzęt działa jak najlepszy do ogrzewania garażu lub w obiektach przemysłowych.