531 Shares 2160 views

Deadpool historia i jego niesamowite zdolności

Uniwersum Marvel Comics obejmuje ogromną liczbę znaków. Wiele z nich składają się na złoczyńców. Złapany wśród nich bardzo kolorowe postacie, takie jak Deadpool. Historia komiksu bohatera i jego supermocarstw – tematem tego artykułu.


cud

To wydawnictwo, zaangażowany w tworzenie popularnych komiksów. Opierając się na nich, podniósł wiele dochodowych filmów, więc znaki Marvel są dobrze znane na całym świecie.

Historia Deadpool we wszechświecie „Marvel”

Postać ta pojawiła się w 1991 roku dzięki pisarza i artysty Fabian Nitsieze Rob Layfildu. Został on stworzony jako antagonista z New Mutants. Zyskał popularność wśród fanów, bohater dostał serię komiksów, Deadpool historii i rozwoju nowych. W 2002 roku został zabity, ale wkrótce ponownie pojawił się w nowej serii przygód mutantów.

Historia Deadpool – biografia bohatera

Firma Marvel raz skonfigurować kilka alternatywnych rzeczywistości, w którym żyją jej znaków. Nie zombie wszechświata, Ultimate i innych. Dlatego uważamy nie tylko oryginalną wersję pochodzenia znaku Deadpool. Historia bohater skrywa wiele tajemnic. Jego prawdziwe nazwisko – Winston Wade Wilson. O Deadpool wczesnych latach niewiele wiadomo. Jego matka zmarła na raka (nie później także wpływa na charakter), kiedy miał pięć lat. Ojciec zastrzelił Deadpool pijanego znajomego w barze kiedy chciał zabrać syna do domu. Jednak może to być fałszywy życiorys. Według innej wersji, ojciec opuścił je z matką, a ona potem pili sami. Jednak historia jest pełna takich Deadpool smutnych i tragicznych wydarzeń.

Wszystko to jest niezwykle negatywny wpływ na bohatera komiksu. Wychowywał okrutne i brutalne hałaśliwy, ale z wielką zdolność do spraw wojskowych. Ten wybór zdeterminowany swoją przyszłą karierę. Według jednej z wersji, wszedł do służby, ale wkrótce został wydalony. Najprawdopodobniej stało się to z powodu niestabilnego stanu psychicznego bohaterów. Według innej wersji, wybrał ścieżkę najemnik. Jakiś czas spędził w Japonii, pracując na szefa mafii. Po Deadpool odmówił przeprowadzenia powierzonego mu zadania, uciekł do Stanów Zjednoczonych. Tam zdiagnozowano u niego raka. Następny Deadpool historia ma kilka wersji. Z jednej strony, był poddawany jak Wolverine, nieludzkich eksperymentów. Naukowcy próbowali go wyleczyć raka, aby zaszczepić w nim zdolność do szybkiej regeneracji na poziomie komórkowym. Cel ten został osiągnięty, ale zbyt wysoka cena. Bohater stał psychicznie niestabilny i zniekształcony wygląd. Według innej wersji, naukowiec Uilyam Strayker eksperymentowali z Deadpool, dodając mu nowych umiejętności, w tym ultra-szybkiego powrotu do zdrowia.

Deadpool późniejszych latach swojego życia jako najemnik. Od czasu do czasu współpracował z rządem i X-Men.

zdolność bohatera

Deadpool historia nie byłaby tak interesująca, że nie posiadają niezwykłe zdolności i umiejętności oraz zdolności. Nawet w młodości został wyróżniony jako strzelec i udało się w walce wręcz. Raz w Deadpool ma raka i zostało wyleczone, udział w projekcie „Weapon X”, otrzymał niesamowite zdolności. Najważniejszym z nich – szybkie odzyskanie. Odzyskiwanie odbywa bohatera od kilku sekund do kilku minut. W jednej serii w Deadpool wyrwał serce, ale jego pragnienie zemsty była tak wielka, że zdolność do regeneracji wzrosła wielokrotnie. W filmie „X-Men: The Beginning. Wolverine „jego ścięcie. Przeciwnicy uważali, że Deadpool został zabity, ale udało mu się dosłownie rosną nowe ciało. Mercenary zabity w komiksie kilka razy, i za każdym razem Supernormal do odzysku pomógł mu wstać.

Regeneracja uodparnia znakowy do wszystkich istniejących chorób i przedłuża jego żywotność w ogromnym okresie czasu. Zgodnie z komiksu, będzie żył ponad 800 lat. to również pozwala uzyskać niezwykłą siłę fizyczną.

niestabilność psychiczna Deadpool i jego niesamowite dokładność czynią go jednym z najbardziej niebezpiecznych przeciwnika na ziemię. On jest urodzonym strategiem, których działania nie można przewidzieć, a styl walki – kopiować.

ekranizacja bohatera

Fascynująca historia Deadpool reżyserami są zainteresowani we wszechświecie „Marvel”. W 2009 roku na ekrany obraz „X-Men: The Beginning. Wolverine ". Tutaj po raz pierwszy opowiada alternatywną historię Deadpool. On, wraz z Wolverine i innych mutantów zaangażowanych w Stryker projektu, aby szukać szczątków meteorytu. Później Deadpool był „Bron-11” – wszedł do siły i zdolności jedenastu mutantów, w tym regeneracji, która odbyła Wolverine. W walce z Logan i jego brata Deadpool zostaje zabity, ale po napisach końcowych widz widzi swoją rękę, Poszukiwacz odciętą głowę.

Ryan Reynolds grał bohatera, który wygląda dość przekonujący w roli najemnika z dużymi problemami psychicznymi. Aktor wyraził chęć uczestniczenia w nowym filmie „Deadpool”, ukazać się w lutym 2016 r. Ponadto widzowie zobaczą znak w filmie X-Men. Premiera filmu jest nadal nieznany.