362 Shares 1142 views

Jak gotować pączki w domu: Porady i przepisy

Słysząc w kawiarni słodkim aromatem smażonego ciasta smażone w głębokim tłuszczu, nawet stalwarts diety czuć chęć zjedzenia pączka. Ale gastronomicznych nie zawsze mogą być pewni, że olej do smażenia często zmieniać, a dla składników produktu wybrał najlepszy. Przygotowanie pączków w domu będzie można nie cieszyć się najbardziej przydatny, ale bardzo smaczne danie w najlepszym wypadku. Po pierwsze, przyjrzyjmy się, jak przygotować się do smażenia.


Jak gotować pączki w domu? Wytwarzanie tłuszczu do smażenia

Fried można gotować produkty z różnych testu – drożdży, keksovogo, kremem, a nawet makaronu. Można użyć specjalnego urządzenia do smażenia. Ale jak zrobić pączki w domu, jeśli nie mają frytkownicy? Pomaga patelnię żeliwa lub kociołek. Wziąć mieszaniny oleju roślinnego i słoniny lub roślinnego czystego (również dobrze dostosowane orzeszków ziemnych, z nasion winogron). Produkty muszą być całkowicie zanurzone w oleju. Oznacza to, że będzie potrzebował co najmniej cztery razy większa niż produkt przeznaczony do smażenia. Umieścić oleju w misce i ogrzewać go tak, że zaczął lekko dymić. Sprawdzenie, czy temperatura jest wystarczająca ilość oleju może być obniżona do niego mokrej rozwidlenia lub kawałek ciasta. Powinno syczeć i zacząć aktywnie popping bańki. Z niewystarczającą ogrzewanie produktu tłuszczu będzie chłonąć zbyt dużo oleju i stać bez smaku, nawet jeśli przepis pączki w domu pomoże Ci przygotować idealne ciasto. Jeżeli tłuszcz do smażenia przegrzanie, co skutkuje jego temperatura będzie więcej niż sto dziewięćdziesiąt stopni Celsjusza, twoje pączki można spalić nieco, ale pozostają w ciężkie i wilgotne. Jeśli wziąć każdy inny tłuszcz, z wyjątkiem rafinowanego oleju roślinnego, ma sens to zapalić w ciągu dwudziestu minut do czyszczenia zanieczyszczeń. Ułożyć w pojemniku produktów naftowych potrzebnych w małych porcjach – raz duża liczba prób może schłodzić swój smażenia. Podczas smażenia pączków powinien być włączony, gotowy do być rozłożone na papierze stos nadmiar tłuszczu. Nie zaleca się stosowania głęboko smażyć kilka razy.

Jak gotować pączki w domu?

A teraz do testu. Zmniejszona liczba produktów potrwa dziesięć średnich pączków. Musimy podjąć dwieście sześćdziesiąt pięć gramów mąki pierwszej klasy, osiem gramów suchych drożdży, małą szczyptę soli i trzydzieści gramów cukru sto pięćdziesiąt pięć gramów wody, piętnaście gramów margaryny i dziesięć gramów jaj (to połowa jednym żółtku). Przygotuj prostą ciasta i pozwolić jej odejść do czterech godzin (obmyat potrzebne są dwa lub trzy razy). Następuje poprzez złożenie opaski uciskowej, podzieloną na dziesięć kawałków, tworzą kulki. Po krótkiej korekty trzeba dać im kształt pierścieni lub kulek. Przed pączki gotować w domu, mogą być wypełnione dżemem. Po smażeniu należy posypać sproszkowanego cukru zmieszanego z wanilii i cynamonu.