456 Shares 1100 views

Książka wydawnictwa Moskwa: lista adresów

Książki – źródło ogromnych ilości informacji, refleksji i wiedzy w różnych dziedzinach. Na nich uczymy, mamy wychowywać dzieci, różnorodne własnego życia losy bohaterów powieści, fantazjować, poruszają się w równoległych wszechświatach lub przyszłości. Książki napisane przez masę, wiele dobre, niektóre – nie bardzo. Ale autorzy nadal pisać i uzupełnienia skarbca literatury, wykładając na papier swoje doświadczenia, myśli i wiedzy. Jeśli zdecydujesz się zostać sponsorem, trzeba będzie się nauczyć niektórych zasad pisania prac, i nauczyć się pracować bezpośrednio z wydawnictwami. To, co będziemy mówić w artykule.

Publikacja książki na własny koszt

Dokonując relacji biznesowych między autorem a wydawcą jest umowa. Jeśli sam pisarz płaci wydanie wydanie, umowa musi być sporządzona dla usług lub podwykonawstwo. W każdym razie nie autorstwa. Na gotowej publikacji obrotu nie może mieć żadnych praw. Bezwarunkowe i jedynym właścicielem tej książki, jej zawartość, ilustracje, fragmentów jest autor, wydawnictwo Moskwa mieć tylko do druku i produkcji usług, a następnie przekazać całą edycję klienta.

Autor prowadzi swój rękopis, to jest konwertowany do postaci elektronicznej, edytować reguły błędu (jeśli jest to przewidziane w umowie), układ roszczenia. Klient powinien dokładnie zapoznać się z układem książki i uzgodnić z nim lub odesłać do rewizji. Po złożeniu w druku już dokonywać zmian dłużej. I do wypełnienia zobowiązań, strony nie mają wzajemnie roszczeń.

Cyrkulacja kosztem publishing

Podjęte w celu wytworzenia egzemplarzy książki na własny koszt każdy mały Moskwa wydawnictwa. Wymień je, choć na tyle duża, ale znalezienie wolnego drukowania jest prawie niemożliwe. Ta wyjątkowa oferta można uzyskać tylko wtedy, gdy praca jest mocno zainteresowany w redakcji. W tym przypadku należy sporządzić umowę i wysłał rękopis do redakcji. Treść umowy będą różnić się od pierwszego przykładu wykonania. Tutaj transfery autorem część swoich praw do używania i posiadania własności intelektualnej na rzecz wydawnictwa na pewien okres. Moskwa, publikując listę adresów, które analizują poniżej, ma krążenie, a następnie uiścić opłatę do pisarza.

 • Wydawca Rosyjski Związek Pisarzy. Sojusz ten przewiduje pomoc dla utalentowanych pisarzy całym procesie replikacji jego dzieł – od przygotowania układu, aby pomóc w realizacji i dystrybucji książek. Jeśli sama wydawnictwo płaci za prawa do druku książki w ciągu kilku lat będzie należał do niego. Autor otrzymał także niewielką nagrodę za ich pracę. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że w większości przypadków celem oryginalnego autora – po prostu włamać się do publikacji, to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Adres: 127006, Moskwa, ul. Malaya Dmitrovka 29, strona 1, tel .. (495) 215-07-35.
 • Wydawnictwo „Panorama” wzywa do współpracy młodych twórców, gatunek, który jest opowieścią o miłości. Aby zacząć, trzeba zrzucić Publikowanie redaktorów napisz krótki opis pracy (około jednej do dwóch arkuszy) i głowicy samego rękopisu (około dziesięciu stron). Podsumowanie objętość, na tym etapie nie ma potrzeby, aby wysłać wywiad. Jeśli interesującego produktu do redakcji, będą one kontaktować się z Tobą w celu omówienia dalszych kwestii publikacji. Wydawnictwo telefon (495) 146-54-33.
 • Wydawca „Popular Literature” działa od 2007 roku. Raczej mały jak na standardy okresu znanego wydawcy. Jednak to wyprodukował tyle bestsellerów takich jak „Metro 2033”. Zaprosić autorów najróżniejszych stylów i gatunków. Warunkiem wydawnictwa jest liczba znaków – nie mniej niż trzysta tysięcy na jeden produkt. Można wysłać manuskrypt na adres pocztowy Moskwie, Luzhnetskaya nasypu d. 2/4, str. 16.
 • Wydawnictwo „Peter” odbędzie się replikować prace związane z systemów komputerowych, programowanie, InfoSphere, rachunkowości, zarządzania, głównych tematów ekonomistów i finansistów, prawa, psychologii, rozwoju osobistego książek na temat zdrowia i medycyny tradycyjnej, duchowości, historii. Adres: Semenovskaya Naberezhnaya, 2/1, Bldg .. 1, tel / fax: (495) 234-38-15, 974-34-50.
 • Wydawca „Ripol Classic” jest również poszukuje nowych autorów. Gatunki i style – wszystko całkowicie. Przez e-mail należy przesłać tzw streszczenie opisujące gatunek, styl, tekst, pomysł, fabułę, bohaterów, czytelnictwa. Pismo musi zawierać dane autora. W oczekiwaniu na wniosek dwóch miesięcy. Telefon zadzwonić (495) 775-88-85.
 • Wydawca „Symbol-Plus” zaprasza do współpracy autorów piszących na tematy komputerowych o technologii, biznesu i języków obcych. List powinien podać informacje o sobie: doświadczenie w tej dziedzinie, doświadczenie wydawnictwa literackiego, przedmiot, o którym piszesz, jak dobrze, że są świadomi tego, jak również plan książki, czyli spis treści. Tantiemy z piętnaście procent dochodu ze sprzedaży książki.

usługi wydawnicze

To smutne, ale ludzie nie są doskonałe. W tym pisarzy sylaby, które tak często podziwiam. I są one irytujące błędy, błędy pisarskie, czasami, kulejąc gramatyki czy ortografii, pomimo faktu, że istnieje wiele świeżych i głębokich idei. Czasami logicznym i składniowym budowa nie jest na najwyższym poziomie. Ludzie często nie widzą swoich błędów. Aby to zrobić, to patrzeć na dzieło kogoś innego, to rzucić świeże oko. To właśnie z tego wydawnictwa w Moskwie listę swoich usług kilku rozwinąć. Na przykład, można zamówić również sprawdzić swoją pracę według różnych kryteriów. Doświadczony i kompetentny człowiek będzie skorygować dla Ciebie swoje błędy lub punkt do nich, co samo w sobie jest warte dużo. Pomoc w biznesie i własnych ilustratorów, wydawców i projektantów. Czerpią na odpowiednich zdjęć produktów, odebrać zdjęcia, przyciągnę umiejętnie odwraca strony. Aby uprościć proces realizacji produkcji książek, za opłatą, można pomóc, aby umieścić reklamy i informacji niezbędnych do kanałów PR. Krążyć litery, wykorzysta cenniki dostawców i tak dalej. Publishing jest – to świetny sposób, aby zarobić więcej pieniędzy, a za swoją pracę – specjalisty edycji kampanii reklamowej, oraz zdolność do odpowiednio sformalizować swój wygląd.

Gdzie się udać z rękopisu

Moskwa lista wydawnicza są dość rozległe, a nowy otwarty okresowo. Mają one jednak różne tematy i specjalizacji. Na przykład, istnieją wydawnictwa edukacyjnego w Moskwie, które produkują tylko nauczanie literatury. To jest inny podręczniki, plany edukacyjne, podręczniki i przewodniki. Moskwa dzieci wydawnictwa specjalizujące się w literaturze dla dzieci: bajek, książek, zabawek, rymy, zbiory zagadek i tak dalej. Przed złożeniem manuskryptu do rozpatrzenia należy zapytać, jaki rodzaj literatury dla wydawcy korzystne. Może twoja praca nie będzie nawet rozważyć, a ona leży nietknięty w folderze na opuszczonym stole. I choć można stracić kilka miesięcy w oczekiwaniu na odpowiedź od redakcji. Proces przeglądu nie jest zbyt szybki, a ty – autor nie tylko w swoim mieście, który chce, aby zobaczyć swoją pracę na żywych, pachnących typografii, str.

Aby przyspieszyć ten proces i szybko, jak to możliwe, aby rozwiązać problem z publikacją należy kierować do kilku specjalistycznych wydawnictwach. W tym przypadku nie jest konieczne, aby znać wszystkie adresy moskiewskich wydawnictw. W większości przypadków wystarczy wysłać rękopis przez edytor poczty e-mail, a następnie zadzwonić i powiedzieć nam, czy chcesz, aby zostać opublikowane. Uspokoić nerwy i upewnij się, że nie zapomnieli o, nie jest wykluczone, od czasu do czasu do czynienia, na jakim etapie jest rozpatrywanie swojego dzieła. Tylko ta powinna odbywać się w granicach rozsądku, bez podrażniania strukturę roboczą wybranych wydawnictw.

Wydawcy książek dla dzieci

 • Wydawnictwo „Scooter” jest zaangażowany w druku i dystrybucji literatury dla dzieci i młodzieży. Rękopisy zostanie wysłany na adres e-mail wydawcy z adnotacją o autorze bezpośrednio w piśmie i na początku książki. Należy podać nazwisko, imię, numer telefonu, e-mail i adres pocztowy.
 • Wydawnictwo „Flamingo” poszukuje autorów książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Adres pocztowy dla rękopisu: 127083 Moskwa, P / 21. Określić wszystkich swoich danych w liście.
 • Dzieci wydawnictwo "Pink Giraffe": Moskwa, 125167, 4 st. 8 marca d.6A. Należy pamiętać, że praca z ręki nie będą przyjmowane wyłącznie w formie elektronicznej! Decyzja jest podejmowana w ciągu 1-3 miesięcy. Na uwagę prozy i przekładu literackiego w piśmie należy przesłać co najmniej trzy rozdziały (ale nie więcej niż 75 wydrukowanych stron), napisane w rozmiarze 12 czcionka Times New Roman, tiret – 1,5, dane autora wskazana na pierwszej stronie. Poezji – zbiór wszystkich lub pierwszych dziesięciu wierszy. rozmiar czcionki jest 12.

fikcja

Różne rodzaje książek rozrywkowych moskiewskim wydawnictwie, wymienione poniżej, rozebrano też według gatunku.

 • Gwiazd na Bulwarze, budynek 21, rozliczane "AST Publishing Group". Są gotowi rozważyć różne opcje stylów, rodzajów i kierunków prac. Trzeba napisać krótki opis, Twoje dane kontaktowe i dołączyć trzy pierwsze rozdziały pracy. Uważamy proponowane rękopis w ciągu trzech miesięcy, wyrok zostanie wykonany w przyszłości. Jeśli odmówiono, dokonanie przeglądu, żadna część manuskryptu, który minął, nie będziesz powrócił.
 • Autorzy, którzy piszą w gatunku science fiction i fantasy, a także rozmaitych dzieł humorystycznych, jest bardzo zainteresowany Wydawnictwo „Alfa-book”. Można pisać na adres 125565, Moskwa, P / 4.
 • Izdatelstvo „Exmo” – absolutny lider na rynku rosyjskim. Jednak to nie jest sprzeczne z propozycją rozważenia nowych autorów. A jeśli masz szczęście, które zostaną opublikowane tutaj – jest prestiżowe. Jest to dobry przyczynek do przyszłej pracy. Jest zaangażowany w sztuki, rozrywki, literatury dziecięcej i stosowane. Wyślij swoje rękopisy do wglądu pod adresem: 127299, Moskwa, ul. Klary Tsetkin, dom 18/5. Dowiedzieć się o los swego rękopisu w recepcji, można zadzwonić (495) 411 6886.

wydawnictwa naukowe Moskwa

Dla nauczycieli, profesorów i innych osób pracujących w dziedzinie edukacji, jeden z etapów kariery jest tylko ich własna edycja literatury naukowej, badań lub ulepszonych podręczników dla uczniów i studentów różnych instytucji edukacyjnych. Z takich literatura musi być traktowana w domach wydawniczych w Moskwie książka zajmuje się publikacją i dystrybucją tej literatury w szkołach, na uniwersytetach, na różnych kursach i tak dalej.

 • Wydawnictwo „Clio”, znajduje się na ulicy Academica Yangelya, zaangażowany w druku literaturę historii od starożytności do XIX wieku. To jest droga historycy go tam.
 • Na zielonej alei, budynek 8 publikuje „aspekt Press”. Ich specjalność – podręczniki dla szkół wyższych.
 • W dzielnicy Khoroshevskoye, na głównych ulicach czwarte, istnieje książka wydawnictwo „Alpina”. Ich kierunek – biznes i literatury fachowej. Jeżeli praca dotyczy dziedziny szkoleń, tajemnic handlowych i oferuje różnorodne szkolenia – tam.
 • wydawnictwa prawne w zakresie Basmanny z „norma” jest Kolpachny alei, dom 9a.
 • Magazyn, który publikuje informacje na profesjonalnym bielizny jest w Nagatinskiy zaścianka na szosie warszawskiej. Tak, nie ma nawet tak wysoko wyspecjalizowane wydawnictwa w Moskwie.
 • „Teksus-info” zajmuje się dystrybucją dokumentów prawnych w zakresie energii elektrycznej.
 • Informacje i wydawnictwa Center „Statystyki Rosji” odnosi się do „domu państwa moskiewskiego wydawnictwa” kategorii. Publikuje różne badania statystyczne w różnych dziedzinach, które wywierają bezpośredni cel i potrzebnych do wielu usług, zarówno publicznych jak i komercyjnych.
 • „Gazeta Budynek” i dzielnica Krasnoselsky zajmuje się publikowania istotnych tytuł literaturze. Znajduje się na 39 Myasnitskaya ulica, 1 metr.
 • Publikując tam Lefortovo "Geomed-Print". Specjalizuje się w mapy, atlasy, podręczniki w tym sektorze. Specyficzny adres – Andronovskoe Highway, budynek 26.

Najbardziej prestiżowe wydawnictwa

 • Zróżnicowana wydawnictwo „Pen” jest zaangażowany w produkcji czasopism, książek dla dzieci, różnych broszur, książek, mało znanych autorów z jednej instancji, Recenzje Sztuki Nowoczesnej i innych. Znajduje się w Moskwie, Niżny Nowogród ulicy, 29-33, budynek 15, Urząd. Numer 536. Działając na podstawie licencji.
 • Publikowanie „Młoda Gwardia”, działa od 1922 roku, jest obecnie uważana za jedną z najbardziej znanych typograficznych przedsiębiorstw. Adres: 127055, Moskwa, Suschevsky ulica, 21. produkuje obecnie ponad 80.000 tytułów. Ma dwa własne sklepy.
 • Wydawca „Griffin” wypuszcza swoje wspomnienia, szkolenia psychologiczne, literaturę historyczną, w swoich publikacjach i książkach „dla duszy” istnieją również. Adres: 123007, Moskwa, Horoshovskoe szosa, 38, z. Numer 522.
 • Wydawca E.RA pomaga autora w druku i dystrybucji literatury. 117588, Moskwa, Novoyasenevsky Avenue, 32, obudowa 1, 2 zablokowana.
 • wydawnictwo „Grani” publikuje książki i czasopisma kierunku „sztuki i zabytków.” Moskwa, Vlasyevsky Mal. Lane, 12, budynek 1.
 • Wydawca „Deepak” produkuje wyroby drukowane wszelkiego rodzaju i złożoności. Specjalizuje się w edukacji, profesjonalnego projektowania i druku. Moskwa, Izmailovo shosse, 71, budynek D-4D, z. Numer 4GD12.
 • Wydawnictwo „Clio” specjalizuje się w biografie, historie z życia sławnych ludzi. Moskwa, ulica Rossoshanskaya, 6.

Program działa prawie każdy wydawnictwo w Moskwie

Najpierw zrozumieć, organizacje te pracują na pewnych schematach. Wydawnictwa w Moskwie może zaoferować autorowi kilka opcji współpracy. To wszystko zależy od systemu ich pracy, a autor wie, jakość i tematów proponowanego manuskryptu. Jeżeli autor nie jest znany publicznie czytania, najprawdopodobniej, będzie musiał być drukowane na własny koszt. To samo odnosi się do literatury nieodebrane. Zdarza się, że czytelnicy nie są bardzo zainteresowani w tym czasie w księgach pewnego charakteru. A tak w ogóle, wydawnictwo – organizacje handlowe i praca dla zysku. Ponosić straty, nikt nie będzie.

pułapek

W każdym razie nie ma problemów, subtelności i pułapki. Wydawnictwa Moskwa nie zawsze działa w dobrej wierze. Jeśli jest to możliwe, aby oszukać nowicjusza, to oszukać, nawet nie ma wątpliwości. Dlatego należy uważnie przeczytać umowę i rozważać informacje. W niektórych przypadkach może to być dalekie od prawdy lub nie opłaca u nasady. Na przykład, jeśli oferta zawrzeć kontrakt na wydanie swojego konta, ale mówią, będą sprzedawać kopie dla siebie, najprawdopodobniej, że to kłamstwo. Płacisz o rząd wielkości większy niż jakikolwiek inny wydawca, a książka będzie oparta na ciężar, który nie jest bardzo chętny do jazdy do sklepów.

Duże domy wydawnicze w Moskwie, których lista jest znacznie mniejsza, a które cieszą się szczególną pozycję w tej niszy, może zawrzeć umowę z Tobą na specjalnych warunkach. Autor musi być na czas określony pisać określoną liczbę produktów. Słynny pisarz może stracić dużo bardziej lukratywne oferty w tym okresie. Dla początkujących jest to z pewnością świetna okazja, aby wejść na rynek, ale jeśli w środowisku literackim ludzi już wie, powinien ocenić wszystkie „za” i „przeciw” przed podpisaniem umowy.