887 Shares 6086 views

Jak rozwiązać problem „że laptop nie widzi kij?”

Oczywiście, po wykryciu problemów i problemów z pamięcią trzymać każdy zastanawia się prawdziwą przyczynę niesprawności lub awarii. Jeśli laptop nie widzi USB-wsparcie, to najprawdopodobniej wynika to z dwóch możliwych elektroniczna usterka albo port USB typu flash lub samej karty.


Sprawny napęd flash USB, który jest podłączony do prawidłowo pracującego komputera lub laptopa portu USB, należy koniecznie migać, jak ten wskaźnik i jest wskaźnikiem efektywności nośników wymiennych i komputera. Dlatego też, jeśli laptop nie widzi kij, wtedy lampka nie zapala sposób ogólny. Na pierwszych oznak, że kij nie widzi komputera, trzeba spróbować, aby przenieść go w różnych portach. Jeżeli żaden z portów USB, to nie działa, to możemy mówić o możliwych problemach.

Główne przyczyny tego, że laptop nie widzi dysku flash USB

1. Najczęstszą przyczyną problemów z karty flash jest nadużywanie nośników wymiennych. Bardzo często użytkownicy komputerów lub laptopów, aby podłączyć go do przodu jednostki systemowej, co powoduje, że komputer nie widzi nośnika pamięci USB. Problem braku kontaktów na panelu przednim z plug-in karty flash nie jest winą jednostki systemowej, a brak podłączenia do zasilania z portu.

2. Dlaczego laptop nie widzi dysku flash USB? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo zainteresowani użytkownicy laptopów i komputerów, które mają do czynienia z nieprawidłowym działaniem kart pamięci flash. Jedną z przyczyn tych problemów może być to wina zasilacza jednostki systemowej lub zbyt dużo prądu obciążenia do portu USB. Oznacza to, że w celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania karty flash a komputerem, wystarczy prawidłowo rozłożyć obciążenie na komputerze. Dlatego konieczne jest, aby pamiętać i nie zapomnieć, że nowe urządzenie można podłączyć wymienny tylko wtedy, gdy komputer nie jest podłączony do wielu podobnych pojazdów, w przeciwnym razie trzeba wyłączyć niektóre z nich.

Problem, który martwi wielu użytkowników komputerów i laptopów, czyli te przypadki, w których laptop nie widzi karty pamięci flash mogą być oparte na wielu powodów. Na przykład, może to być winien nie tylko jednostkę centralną komputera i portu, ale także dysk flash.

Bardzo często zdarza się, że nieprawidłowo ekstrakcji usb-Media z komputera po rzuceniu wszystkie pliki na komputerze lub z nim, to znaczy, że właściciel po prostu ciągnie drążek z jego port USB. Taki nieostrożny ekstrakcja znacząco skraca żywotność kart pamięci flash.

Również fakt, że laptop nie widzi kij, może być do winy i brak oprogramowania na nośnikach wymiennych w komputerze osobistym. Zazwyczaj na dysku flash w ukrytych plików to zestaw plików oprogramowania, które sprawiają, że komputery i laptopy postrzegają siebie jako kart flash nośników wymiennych, ale z powodu niewłaściwego działania i ewentualnego uszkodzenia tych plików.