115 Shares 8963 views

Maya Melissa Garden 4 * (Turcja / Belek): zdjęcia, ceny, opis

Droga z lotniska w Antalyi do Maya Melissa Garden Hotel 4 * to tylko pół godziny. Umieszczenie go oferuje wystarczająco szybko. Kompleks hotelowy pozycjonuje się na rynku jako rodzinny hotel typu. Został otwarty w 2008 roku, a jego ostatnia renowacja miała miejsce w 2013 roku. Na podstawie odległości od morza, jest klasyfikowany jako hotel, w trzeciej linii. Odległość od plaży jest około pół kilometra. Jednak to niewielkie niedogodności skutecznie przezwyciężyć dobrze zbudowanych logistyki. Godzinowe wczasowiczów do plaży podjeżdża autobus.


Tereny i architektura hotelu

Teren hotelu – 20.000 m 2. – To wystarczy dla aktywnego wypoczynku rodzinnego. Zawiera on trzy (!) baseny dla dorosłych i dwa dla dzieci. Leżaki wystarczy dla wszystkich o każdej porze dnia. (Ostatnia okoliczność może się pochwalić, nie wszystkie hotele.) Zainteresowanie jest pod względem architektury Maya Melissa Garden 4 * Budynek hotelu. Pomimo standardowego materiału ściennego – beton, doświadczonych projektantów nowoczesnym stylu nowoczesnym. Oryginalne sześć-story fasady budynku z trzech (jeden główny) ma indywidualną charakterystykę zewnętrzną. Jednak projektanci są głęboko wypracowane nie tylko z zewnątrz, ale również funkcjonalność pomieszczenia. Jednak punktem kulminacyjnym jego architektury jest głównym fasada. Oryginalna kolorystyka (dekoracyjne płaszczyzna czołowa z odcieniem szmaragdu) indywidualizuje budynku i sprawia, że jest rozpoznawalna.

pokoje hotelowe

Maya Melissa Garden 4-gwiazdkowy hotel oferuje swoim gościom 210 pokoi. Wśród nich najbardziej tzw standardowy (195 pokoje). Ich powierzchnia wynosi około 26 m2. Pozostałe 15 pokoje – rodzina, dwóch sypialni. Pokoje sprzątane są codziennie przez personel hotelu. Ręczniki i pościel są zmieniane dwa razy w tygodniu.

Standardowy pokój posiada balkon i łazienkę. Jest on wyposażony w dwa łóżka (podwójne i pojedyncze), stół i kilka krzeseł. Sprzętu gospodarstwa domowego w pokoju jest lodówka, klimatyzacja, telewizor. Jest mała kuchnia pokój z możliwością zrobić herbatę, kawę i podgrzewanie żywności. Jest również mały stół z krzesłami. Płatny w pokoju kuracjuszy cieszyć się bezpieczną i minibar. Pokoje są dość zwarty, ale nie mały. Łazienka i pokoje rodzinne wyposażone w jacuzzi.

Miła chwila dla gości Maya Melissa Garden Hotel 4 * jest projektowanie wnętrze swojego pokoju, który jest wykonany bardzo profesjonalnie. Pokoje popełnił dobrym stanie, na podłodze – stylowy laminatu imitującego buka. Projektowanie mebli. Jest to wyraźnie odczuwalne w jaki sposób jest on podniósł się proporcjonalnie w stosunku do innych pokoi hotelowych obszar.

Nawiasem mówiąc, zwracamy uwagę na wadę gości hotelowych powiedzieć błędne działanie hotelu Wi-Fi. Ten ostatni jest ze względu na podwójne przeciążenie jego zdolności do użytkowników usług (w rzeczywistości 700, zamiast Optymalna ilość – 300).

opinie

Jak zakwalifikować się do hotelu o odpoczynku? Oczywiście pozytywny. Reszta w nim, tak naprawdę, jest popyt. Znamienne jest, że nie jest to przegląd wskazuje na zamiar przyjść tutaj i do następnego sezonu wakacyjnego. Zauważa jakości kompleks hotelowy podstawowych usług spa. Podsumowując ogólnej oceny klientów internetowych. One sprowadzają się do tego, że firma otrzymuje dobre oceny Maya Melissa Garden 4 * hotelu. Recenzje jakość wypoczynku jest wynik „doskonałe”. Zespół roboczy animatorów w nagrodzonej „cum laude” Dom-priori.

Spróbujmy opowiedzieć szczegółowo o tym, co w rzeczywistości praktyka turystów rekreacyjnych wskazują podobne opinie. Analiza pokazuje jakość temat podstawowych usług hotelowych: piaszczysta plaża, duży, zaopatrzony inwentaryzacji; Baseny są wystarczające do odpoczynku wszystkim gościom; jedzenie smaczne, ale jego zakres jest wyraźnie mniejszy niż w luksusowych hotelach-shestizvezdochnikah. Potwierdza to jednoznacznie spa kwalifikowaną rodzinny hotel z rozsądnych cenach.

Znamienne jest, że w Maya Melissa Garden atrakcji turystycznych 4 reklamowych nie są przesadzone jakość usług *. (Opinie klientów proponujemy dając im obiektywnych informacji w swoich materiałach reklamowych).

Pobyt w kompleksie hotelowym jest naprawdę rewitalizacji charakter. Wysoko cenione przez ogólnym charakterze terapeutycznym procedury przewidzianej przez profesjonalistów. Chodzi o to, łaźni tureckiej wliczone (co oszczędza pieniądze) w całym systemie incusive i sauną. Także terapeutów masażu oceniona odpowiednio wykwalifikowany. Mówić pozytywnie o uzdrowiska i bardzo nowoczesnej siłowni Maya Melissa Garden 4 *. Liczba kobiet dobrze scharakteryzowane i salon kosmetyczny są dostępne w hotelu.

plaża

Hotel Sandy Beach jest naprawdę dobra. Jest to dość przestronne (jego długość wynosi 300 metrów). To jest najlepsza plaża w okolicy, więc to się w tym, a reszta z najbliższych pięciogwiazdkowych hotelach. Jednakże, przestrzeń i sprzęt (co oznacza, leżaki, materace, parasole) wystarczy dla każdego.

Zalogować się w wodzie łatwy nawet dla dzieci, łagodny. Po pierwsze, piasek, kamyki wtedy zespół, a następnie piasek ponownie. Nawiasem mówiąc, na plaży Maya Melissa Garden Hotel 4 * odbyła się mini disco. Jednakże na żądanie reszty (to naprawdę wygodne), są one przenoszone na terenie hotelu.

Do plaży można dojść w 5 minut na specjalnym autobusem, bieganie co godzinę. Wielu wczasowiczów wolą chodzić w godzinach wieczornych. Podróż trwa krócej niż pół godziny i odbywa się w strefie leśnej. Niezwykła sosna i eukaliptus powietrze jest rodzajem premii na spacer.

W barze na plaży. Napoje dla gości hotelowych – w systemie all inclusive. C 12-00 bar i jest sprzedawany (m. E. przekąskę, ale dodatkowo). Jednak do tego czasu kolacji większość turystów wrócić do hotelu na obiad w restauracji. I dzieci, odpowiednio, mają tendencję do powrotu z powodu Melissa ślizga Maya Garden Hotel 4 *.

baseny

Zgadzam się, że jest to raczej rzadkie w popularnych hotelach jest sytuacja, gdy odpoczywa, bez względu na czas chciał popływać w basenie, zawsze można znaleźć wolny kanapy. W tym hotelu jest normą. Leżaki są po wcześniejszym uzgodnieniu i pod dostatkiem. Wczasowicze w hotelu, więc to było pierwotnie zlokalizowane tam, gdzie są one wygodne i pobyt w komfortowych warunkach.

Wiele dzieci spędzają cały dzień w basenie i na basen i zabawy na jazdę zjeżdżalnią. Jednak nie tylko jeden dzieci jeździć na roller coaster. Dwa takie urządzenia są dostępne w dorosłych.

Jeden z trzech basenów dla dorosłych zamknięte. Goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do codziennego i łaźni tureckiej – Hamam. Przemiennego go Maya Melissa Garden 4 * (Belek) pływanie w basenie, osiągną maksymalny efekt terapeutyczny.

Dla fanów kultury fizycznej wolnej nowoczesnej siłowni w hotelu.

W odkrytym basenie działa stołówka w systemie all inclusive. C 12-00 nich może jeść, i po 16-00 w formie i doskonałe piec świeże pączki z dżemu morelowego. To danie jest bardzo popularny, szczególnie u dzieci.

ożywienie

Pozostaje tajemnicą, w jaki sposób można stworzyć taki kreatywny zespół administracja animatorzy Hotel Maya Melissa Garden 4 * (Turcja). Opinie praktycznie każdy urlopowicz pewnością wspomnieć o przestrzeganie któregokolwiek z animatorów! To nie może być przypadkowe.

Ze względu na animatorów mierzona spokojne życie od hotelu rodzinnym dostaje nowe barwy i dynamiki. Wiedzą wszystkich gości i stale w kontakcie z nimi. Chętnie doradzi. Codziennie prowadzono osobną animację dla dzieci i dorosłych. Animacja dla dorosłych odbywa się w godzinach popołudniowych (Games) i wieczorem (goście hotelowi nie przegap ostatni prawie). Ten ostatni nie jest zaskakujące: w animatorami ogólnie wieczór „ułożone”, grając na terytorium Maya Melissa Garden 4 * (Belek) pokaz z muzyką i dyskoteka.

Dzieci animacja jest tylko wieczorem ustawione.

Dyskretnie, zabawne i łatwe do zarządzania animatorów wyciągnąć turystów do działalności zewnętrznej: aerobik, siatkówka, piłka wodna. (Ten ostatni jest zalecane więcej niż siatkówka, oczywiście, ciekawe, ale to boli kolana.) Także animatorzy nieprzerwanie organizujemy różne konkursy nie nudny.

Nie pozostanie bez uwagi i osób w podeszłym wieku. Wiele z nich jest w stanie spoczynku, jakby zrzucić 10-15 lat: uzależnionych rzutki, tenis, backgammon, szachy, warcaby.

Najprawdopodobniej byłoby poprawne powiedzieć, że rodzinny Hotel Maya Melissa Garden 4 * słynie animacji.

catering

Wyżywienie w hotelu więcej niż organizowanie i poziom jakości gotowania czterogwiazdkowych hotelach. Mówimy tu od razu, że nie znajdzie się na stole w zakresie owoców morza lub mięsa gotowanego siedem gatunków, jak to występuje w sześciu-gwiazdkowe hotele. Dlaczego? I porównaj ceny tour „shestizvezdochnika” i popularnej chetyrehzvezdochnika, i natychmiast umieścić wszystko brakuje punktu i.

Główna restauracja, przewożących żywność na „bufet” znajduje się na pierwszym piętrze hotelu Maya Melissa Garden 4 * (Belek Center). „Na płycie” restauracji – w szóstym. Przez resztę raz gościem w hotelu za darmo (za pomocą systemu all inclusive) mogą zjeść posiłek w restauracji górnej (la carte).

Posilków goście standardu hotelu. Śniadanie – 00 7 do 11 30, obiad – 13 00 do 15 30, a kolacja – 19 00 do 22 00. W godzinach wieczornych, basen są przygotowane mięso i ryby z grilla.

jedzenie w bufecie

Rzeczywiście, zakres dań mięsnych i rybnych przygotowanych z kurczaka i indyka, i ryb, takich jak makreli oraz ostroboka ma 10-12 nazwisk. Również turyści są traktowani z mięsem sojowym. Z pozytywnych rzeczy obecność w porze lunchu i kolacji menu z kilku rodzajów sera, takich jak ser. Na śniadanie goście Maya Melissa Garden Hotel 4 * (Turcja) mają możliwość skosztowania różnorodnych kiełbas i parówek.

Wołowina obiad zdarza się w środy, kiedy animatorzy kreślenia święto – dzień z dala.

Na śniadanie w formie bufetu są produkty mleczne, w t. H., a mleko i jogurt. Apetyczny odmiany zbóż.

W sposób zwyczajowo przyjęty w kuchni tureckiej, z menu lunch i kolację obecnych dwa tuziny dania warzywne. Należy uznać umiejętności kucharzy, są one przygotowane. Warto spróbować ich wszystkich.

Wiele pyszne ciasta: wszystkie rodzaje bułki, bajgle, ciasta, tartlets. Po prostu nie spróbować możliwe. Słodycze, jak mówią, wystarczy spojrzeć na początku. Owoce są również w zakresie: pomarańcze, śliwki, arbuz, melon, jabłka.

Podsumowując naszą skromną prezentację na temat żywienia w Maya Melissa Garden 4 B, możemy zauważyć, że jest smaczne, zdrowe, pożywne.

wycieczki

Oczywiście, przybywszy na ziemi w Turcji, to byłoby bardzo frywolny spędzić całe wakacje pod parasolem przy basenie, zbyt zafascynowany bierny wypoczynek. Turyści, którzy uważają, że możliwość, aby przejść do historycznych zabytków będą oferowane w cenie gospodarki, głęboko myli. Należy zauważyć, że interesujące, zabawne, ekscytujące wycieczki mają swoją cenę w Turcji. I aktywnie oferują swoje menedżerów od hotelu (jest to powszechna praktyka) oni otwarcie spekulacje na łatwowierności zarabiania swoim gościom 100% rzeczywistych kosztów wycieczki.

Dlatego dużo turystów od początku planowania budżetu, dzieląc środki do zapłaty za wycieczkę, a pieniądze na wycieczki mają być zakupione. Jest możliwe, aby wstępnie je zakupić przez Internet. Należy wybrać biuro podróży serwująca turystów w rejonie lokalizacji hotelu, a kolejność zainteresowania dla siebie.

Zazwyczaj turyści, którzy są gośćmi gwiazdy country i półksiężyca, zaplanować kilka wycieczek do historycznych zabytków i (lub) zjawisk naturalnych. Bogata historia Azji Mniejszej (od razu nazywany Turcja), a jego wyjątkowy charakter naprawdę są szczególnie interesujące dla turystów.

Czasami natura i historia łączą się ze sobą tutaj, jak to się stało w Pamukkale (Bawełniany Zamek). Wyjątkowy kaskady trawertyn białe Baseny wypełnione leczy wody mineralnej. Warto zauważyć, że ten przyrodniczy został przebudowany i przystosowany jako sanatorium przez starożytnych Rzymian. Oni przykuty do gejzeru skały i osiedlili się w największym basenie nazwany względem Kleopatry. Niestety, trzęsienie ziemi był bezwzględny do marmurowych kolumn i portyków. Jednak nowoczesne turyści są tu dzisiaj, aby wziąć ciepłe kąpiele mineralne i zobaczyć fragmenty starożytnych kolumn.

Charakter i man-made architektura połączyła w Kapadocji, jak chwalebna dla jego formacji skalnych i wyjątkowy podziemnych kościołów pierwszych chrześcijan. Dowiedzieć się o historii Bizancjum unikatowo zachowany zamek Ich-Calais.

Dzieci będą również ciekawe do odwiedzenia Discovery Park, park wodny. Ale dorośli chętnie odwiedzić Oriental Bazar Alanya i słynnych sklepów jubilerskich.

wniosek

Dobry potencjał dla dalszego rozwoju Maya Melissa Garden Hotel 4 *. Zdjęcie jego korpus główny i baseny, i pokazuje obiecujące architekturę i przemyślany projekt krajobrazowy. Dziś zajmuje niszę w systemie emerytalnym w Antalyi. Ten rodzinny hotel klasy ekonomicznej ceny i wytrzymały klasy bazowej klasycznych usług. Być może to tłumaczy jego popularność i niekończący się strumień turystów. Fakt, że hotel będzie nadal rosnąć, prawdopodobnie ze względu na budowę domów – nie ma wątpliwości. Beach Hotel i baseny mogą już służyć przepływ turystów i pół razy większy niż ten, który istnieje do dziś.

Obsługa klienta od kompleksu Hotel posiada własny know-how zdumiewającą animację i utrzymanie przyjaznej styl komunikacji z odwiedzających. Jest to również kwestia szacunku ciężkiej pracy personelu, na codzień zawierającej budynku i obszar w idealnym stanie. Jako życzenia chcielibyśmy zaoferować pracownikom przyzwoity hotel to nie przeszkadza i nadal rozwijać swoją działalność.