729 Shares 5372 views

Przetwornik pomiarowy: Klasyfikacja, aplikacja

Przetworniki zwane specjalne urządzenia, które są wymagane do dokładnego określenia wartości (temperatura, napięcie, prąd). Wyniki są używane do przetwarzania operatorów. Główne parametry tego rodzaju modyfikacji obejmują sygnał przewodności, szybkość konwersji i napięcia wyjściowego.


Również eksperci uważają wartość rezystancji i dopuszczalnego przeciążenia, który jest mierzony w amperach. Standardowy przetwornik zawiera spust siatki. Kontakt modelu są ustalane na dinistorov. Diody Zenera w urządzeniach o różnej przewodności. Aby chronić sprzęt używany tranzystor. Aby zrozumieć bardziej szczegółowo w związku z tym konieczne jest, aby wziąć pod uwagę podstawowe typy przetworników.

typy urządzeń

Przez etapy metody różnią się temperaturę modelu, napięcia i prądu. Urządzenia niskie częstotliwości są zazwyczaj stosowane w podstacjach. Sygnał wskaźnik przewodzenia przetworniki tego rodzaju wynosi przeciętnie nie więcej niż 34 mikrometrów. Wiele modeli znaleziono dwa spusty. Czułość wyjściowa urządzenia zależy od limitu napięcia. Wzór z dużą częstotliwością odpowiednią dla elektrowni.

Ważne jest również, aby pamiętać, że podział przetworników odbywa się przez liczbę kanałów. Parametr ten zależy od typu tranzystora. Maksymalna model może obsługiwać maksymalnie trzy kanały. Niektóre modyfikacje są w stanie pracować w sieci tylko z prądu zmiennego. Ograniczanie zatorów w konwerterów tego typu średnio 4,5 A. Istnieją również urządzenia do sieci za pomocą prądu stałego. Dość często można je znaleźć w dużych stacjach napięcia.

temperatura modyfikacji jednokanałowym

Te systemy pomiarowe są aktywnie wykorzystywane w elektrowni wodnych. Parametr maksymalną przepuszczalność w nich około 70%. Kontakt zaprezentowali modele typu zwykle stosowanego miedzi. Tyrystorów stosować różne kołnierzy. Aby utrzymać stabilne zawory ciśnieniowe potrzebne. Nadajniki przekaźnikowe wykorzystali typ kanału. W urządzeniach z kontrolera ma wyboru. Koszt tego typu przetworniki (ceną rynkową) około 13 tys. RUB.

Cechy modele dual-temperaturowe

systemy pomiarowe tego typu są często używane w dużych elektrowni wodnych. Aby przeprowadzić pasują one wielkie badań laboratoryjnych. Wiele modyfikacji adaptera kanału jest używany. W tym przypadku, ograniczenie drożności parametrów zwykle nie przekracza 80%.

W przetworników wielkości tego typu są zupełnie inne. Diody Zenera w urządzeniach przeznaczonych do wysokiego ciśnienia. Regulatory są często stosowane ze stykami mobilnych. kosztuje on nadajników średniej temperaturze około 18 tys. RUB.

Zastosowanie przetworników temperatury trzykanałowy

Przetwornik temperatury trzykanałowy jest bardzo rzadki. Zakres tego modelu jest bardzo obszerna. W pierwszej kolejności ważne jest, aby pamiętać, że model nadaje się do pomp hydraulicznych o różnych pojemnościach. W tym przypadku, adapter stosowany typ rury. Wyzwalacze są stosowane w urządzeniach z wieloma kontrolerami. Filtry są zainstalowane typ kanału. graniczna stawka drożność mają średnio około 85%. Warto w dzisiejszych czasach jakość przetwornik temperatury trzy-kanałowy o 25 tys. RUB.

Urządzenia jednokanałowe opis napięcia

Pomiarowe przetwornice napięcia są wykonane z różnych elementów konstrukcyjnych. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że rynek oferuje szereg modyfikacji bez wyzwalaczy. Działają one kosztem amortyzatorów. Kondensatory analogowe są stosowane w celu zwiększenia dopuszczalnego obciążenia. Są one zainstalowane przewodności w temperaturze 30 do 40 mikronów. Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą opcję, ważne jest, aby pamiętać, że mają one izolatorów kontaktowych.

modele pasują świetnie do potężnych siłowników. Kontrolery w instrumenty są dość rzadkie. System ochrony jest często używany serię KI22. Jeśli weźmiemy pod uwagę modyfikację 40 mikronów, a następnie mają kontroler. Parametr wyłącznik krańcowy, a na ogół nie przekracza 80%. Wiele modeli użyć dwóch wyzwalaczy. Dla napędów 20 kW model tego typu nadają się wybitnie. Jest to średnia z urządzeń pomiarowych jednokanałowy o 28 tys. RUB.

Charakterystyka modeli podwójnego napięcia

Urządzenie dwukanałowy wyjątkowo odpowiedni dla pras hydraulicznych. Dopuszczalne urządzenia parametr przewodność około 22 mikronów. Średnia plastyczności wynosi około 300 V. zmian w systemie ochrony jest bardzo powszechne. Prostowniki są stosowane dwie płyty.

Przewodnictwo selektora w tym przypadku zależy od częstotliwości granicznej. Obsługiwał wspomniane urządzenia są zdolne tylko do łańcucha prądem przemiennym. Ważne jest również, aby pamiętać, że rynek oferuje wersje z pasm selektorów. Charakterystyczną cechą przetworników tego typu jest uważana za wysoką szybkość przełączania.

Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, zespoły hydrauliczne 20 kW Modele te pasują świetnie. Dość często urządzenia są sprzedawane z jednego sterownika. Regulatory w tym przypadku, nie. Jest to średniej jakości dwukanałowy sprzęt pomiarowy około 20 tys. RUB.

Napięcie urządzenie trzykanałowy

Aby upewnić się, że jednostki napędowe są często stosowane przetworniki tego typu. Model wykonany z różnych wyzwalaczy przewodzenia. Modele z płytek kontaktowych charakteryzuje ich wszechstronność. W tym przypadku, średni wskaźnik drożności wynosi nie więcej niż 75%. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, do jazdy do 15 kW nadają się dobrze. Specjalne urządzenia z wyzwalaczy liniowych istnieją również.

Ripple czynnikiem konwerterów tego typu wynosi około 65%. W tym przypadku wiele zależy od wrażliwości kontaktów. Modele parametrów napięcia wyjściowego mieć maksymalny dozwolony od 320 V. System ochrony jest zwykle używany z RS23 oznakowane. Wiele modeli są produkowane bez izolatorów. Na mocy napędów wymienionych urządzeń nadaje się źle. Ważne jest również, aby pamiętać, że mają parametr niskiej przepuszczalności. Sprzedam wysokiej jakości przetwornik tego typu mogą być tak niskie, jak 23 tys. RUB.

Jednokanałowy model AC

Urządzenie jednokanałowy z tej serii są w stanie pracować z wieloma urządzeniami wysokiego napięcia. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, korekty są stosowane do urządzeń o różnych klasach. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, modyfikacje sterowników falowych. Parametryczne modele terenu mają średnio 45%.

Urządzenia wyposażone w regulatory częstotliwości są rzadkie. Dla tego typu transformatory mocy dopasowania modelu jest niezwykły. Kontakt często instalowany na dynistor. Szybkość przetwarzania zajmuje trochę czasu. Jednostki sterujące są używane z kondensatorów. Modele z regulowanymi triody istnieje duże zapotrzebowanie.

Urządzenie sygnał przewodności jest co najmniej 50 mikronów. Wskaźnik napięcia progowego zazwyczaj zależy od prostownika. Wspomniany element urządzenia odpowiedzialnego za impulsowym drgań. Średnia impedancja na wyjściu może wytrzymać 30 Ohm. Powinna to być jakościowy przetwornik pomiarowy (AC) na obszarze 17 tys. RUB.

Opis urządzenia Dual AC

tego rodzaju są stosowane do różnych stacji zasilania hydraulicznego urządzenia dwukanałowy. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, to częstotliwość urządzenia są całkiem różne. Średnie przewodnictwo sygnałów indeks nie jest mniejszy niż 22 mikronów. Ograniczenie napięcia wyjściowego zależy na spuście. Na ogół stosuje się rodzaj dipol. W niektórych przypadkach, kondensatory są instalowane automatycznie.

Przetworniki tego typu są idealne dla różnych ustawień mocy. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że modele powszechnie stosowane zmienną tetrody. Tak więc, wskaźnik temperatury dopuszczalna wynosi 35 stopni. Modyfikacje wyzwala analogowe są rzadkie. Powinno być nadajnikiem dwukanałowe (pomiaru) od około 14 tys. RUB.

Zastosowanie trzech kanałów modeli AC

Urządzenia trzech kanałów są odpowiednie tylko dla stacji elektroenergetycznych. System ochrony dla urządzeń, zwykle wskazywane serii RS23. W tym przypadku stosuje się tylko wyzwalacze typu binarnego. ograniczyć tempo stres ich moc jest nie większa niż 340 V. Filtry analogowe w falownikach jest bardzo rzadkie.

Stabilność wyświetlić średnio 85%. Dla transformatorów o niskiej częstotliwości są odpowiednie nie jest najlepszym sposobem. Modele z kontrolerami ray są bardzo rozpowszechnione. Przetwarzanie danych na temat średniego czasu trwa 45 ms. Sprzedam wysokiej jakości przetwornik pomiarowy () może być tak niskie, jak 18 tys. RUB.

Model jednokanałowy DC

Przetworniki Single Channel tego typu są idealne dla siłowników. Ostateczny wskaźnik obciążenia na wyjściu nie przekracza 4A na średniej zmiany przepuszczalności, nie przekracza 80%. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, dla siłowników 3 kW dopasować urządzenia tej serii jest niezwykła.

Kondensatory są stosowane w modelach analogowych i typ wybierania. Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą opcję, mają ustawienie wysokiego przeciążenia. Do siłowników 7 kW nadajnika jednokanałowym (pomiarowych) nie jest odpowiedni.

Opis podwójny urządzenie DC

Konwertery z tej klasy są wytwarzane z jednego lub większej liczby wyzwalaczy. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, modelowe transformatory pasuje świetnie. System ochrony są zwykle stosowane serii RS44. Elektroda w urządzeniach o różnej przewodności. Dla wysokiego napięcia panel przyrządów dopasowanie jest niezwykłe. Limit współczynnika obciążenia na wyjściu wynosi nie więcej niż 8 A.

Modele z amortyzatorów elektrod są niezwykle rzadkie. Dla podstacji 300 nie są odpowiednie. wskaźnik drożności w tej serii przetworników wynosi 75% od średniej. Modyfikacje triody może znacznie przyspieszyć przetwarzanie danych. Jest to średnia z nadajnikiem (pomiaru) na obszarze 19 tys. RUB.