801 Shares 6609 views

Imię Vic: znaczenie i wpływ na przeznaczenie

Wybierając imię twojego dziecka, chcemy, aby było ono nie tylko piękne i soniczne, ale także chronić je i determinować jego życie. Na przykład Vika jest pięknym nazwiskiem dla dziewczyny, całkowicie – Victoria, która jest tłumaczona z łaciny jako "zwycięstwo". Nazywając to dziecko takim nazwiskiem, rodzice, oczywiście, mają nadzieję, że ich dziecko nie będzie wiedział o niczym w porażkach, ale w życiu będzie kroczyć pewnie i mocno. Czy tak naprawdę jest, a jak los dziewczynki określa nazwisko Vicka, którego znaczenie będzie rozważać w tym artykule?


Znaczenie nazwy w historii

Nazwa Victoria przyszła do nas z rzymskiej mitologii, więc została nazwana bogini zwycięstwa, która pierwotnie była nazywana Vika Pota. Ta nazwa jest podobna do drugiej – Nick. Nawiasem mówiąc, była boginią zwycięstwa, ale tylko w Grecji. Przed bóstwem czczono, szanowano, dlatego w Rzymie wybudowano świątynię na Palatynach poświęconą Wiktorii, a pod jej Augustynem na cześć jej zbudowano ołtarz w kurii senatu. Wizerunek bóstwa rozbił się na monetach, jako znak zwycięstwa jednego lub drugiego władcy w wojnie. Nazwa Vic, której wartość była czczona w starożytnym Rzymie, pojawiła się nie tak dawno temu w Rosji. Przybyło do nas w XVIII w. Za panowania Piotra I. Nazwa jest bardzo popularna we Włoszech, ale w chrześcijaństwie nie jest używana, dlatego podczas wykonywania sakramentu chrztu dziewczyna jest nagrana imieniem Nick.

Imię Vic: znaczenie w psychologii

W życiu, Victoria zawsze stoi do ludzi, wszędzie – w domu iw pracy. Aktywnie wyraża siebie i oznacza równość kobiet we wszystkim, biorąc pod uwagę, że słabszy seks jest stale poniżany przez mężczyzn. Starał się zawsze być pierwszy i odpowiadał jego zwycięskiemu imieniu, a nie oddawał się mężczyznom w jakikolwiek sposób. Vika jest tak zmęczona tą konfrontacją, że myśli o swojej rodzinie dopiero po latach, kiedy to może być już na próżno.

Imię Vic: znaczenie charakteru

Kobieta, która nazywała się Wiktoria, jest uparty, przebiegły i bardzo aktywny. Jednocześnie jest to raczej osoba samowolna. Takie cechy jak życzliwość, determinacja i miłość są również znaczeniem imienia Vic. Dziecko o tej nazwie w dzieciństwie często rodzi rodziców do wrzenia. Zdarza się, że chodzi o poważne kary, a nawet do chłosty. Dlatego dziewczynka staje się niezdecydowana i stara się ją ukryć na różne sposoby: nałoży zbyt krótką spódnicę lub prowokującą sukienkę, a następnie przepełni ją duchami, a potem zacznie zachowywać się w sposób, który przyciąga uwagę wszystkich. Często Vika jest bardzo podobna do ojca i przyjmuje od niego takie cechy, jak upór, żelazna wola, a także męska mentalność. Może być leniwy, może się zablokować w sobie.

Jaka jest nazwa Vic w sferze zawodowej?

Victoria wybiera, z reguły, taki zawód, gdzie wszystkie wyniki będą zależeć tylko od siebie. Dla dziewczyny o tym nazwisku odpowiednie są takie specjały, jak nauczyciel, nauczyciel, pielęgniarka, pracownik naukowy czy lekarz. Victoria, o skutecznym wyglądzie, może z łatwością spróbować swoich sił w modelu lub modelu. Wigor i zdolność do zorganizowania wszystkiego mogą sprawić, że Vika jest wspaniałym liderem. I chociaż nie zawsze jej się to uda, sukces przychodzi do niej, chociaż nie od razu. W pracy, Victoria jest gorliwa, więc zawsze osiąga własne.

Sprawa ma znaczenie

W głowie dziewczyna o imieniu Victoria jest niezdecydowana, ale nigdy jej nie pokaż. Ta cecha będzie ukryta za uporem i niewolą. Dla swych sprawców będzie wybredna i ciągle wątpliwa – czy wybrała. Victoria potrzebuje wrażliwego partnera, który ostrożnie i uważnie ją potraktuje. W związku Vic, bardzo wrażliwa, szczera i troskliwa dziewczyna. Ale nigdy nie wybaczy kłamstw ani zdrady.