227 Shares 1491 views

Cupcake na majonez. Cupcake na majonez receptury

Cupcake na majonez przygotowany szybko i łatwo. Jest on dostępny każda kobieta, która chce się leczyć swoją rodzinę. Deser okazuje się bardzo smaczne, delikatne i soczyste. W artykule zajmuje się przygotowaniem ciasta i poradę doświadczonych kucharzy.


składniki

W celu przygotowania bujne i piękne deser, trzeba będzie następujące produkty:

  • Jajka – 3 szt.
  • Cukier – 1 łyżka.
  • Majonez – 1 małe opakowanie (200-250 g).
  • Rozsadzający – 2 łyżeczki ..
  • Mąki – 2 łyżki.
  • Rodzynki.
  • cukier puder.

Powyższe składniki – podstawowe ciasto. Poniżej jest wygląd, który może być dodawany do deserów i jak przedstawić danie.

Cupcake na majonez: przepis ze zdjęciem

Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie składniki są w magazynie, a następnie przystąpić do przygotowania tego wspaniałego deseru. Beat jaj do puszyste i stopniowo dodawać cukier w nich. Jeśli pracujesz z mieszadłem, a następnie głównym problemem nie jest zbyt dużo pokonując produktów. Wymieszać jajka z cukrem na dużą moc, ale nie więcej niż trzy minuty.

Teraz jest to możliwe, aby ograniczyć do minimalnej prędkości i również dodać majonez recepty. Wymieszać wszystko razem i odstawić. Następnie, gdy inny pojemnik wylewać pozostałe suche składniki. Ta mąka, cukier i proszek do pieczenia. Drewnianą łyżką wszystkie składniki dokładnie.

Następnie, w pojemniku, w którym są one roztrzepane jajka, majonez i cukier stopniowo dodawać suche składniki i trzepaczką cały czas przy niskiej mocy. Teraz masz ciasto gotowe, gdzie i umieścić rodzynki i wymieszać łopatę. To może być rozłożone w uprzednio wysmarowanej formy. Tylko nie zapomnij, że ciasto rośnie podczas pieczenia. Dlatego formularz jest wypełniony do połowy.

Wcześniej włączyć piekarnika i podgrzać do 180 stopni. W gorącym piekarniku i piec babeczki umieścić 30 minut.

Jednak wiele zależy od jakości pieca, więc należy sprawdzić okresowo deser. Kiedy tam był piękny złoty ciasto, nakłuć go z meczu lub wykałaczki: jeśli kij pozostało z testu, to ciasto jest gotowe do majonezu i można go dostać.

Gotowanie desery w puszkach

Dodać do ciasta, jak w poprzednim przepisie. Przygotowanie form silikonowych z góry. Jeśli nigdy nie zostały wykorzystane, to muszą być dobrze nasmarowane z masła (margaryny). Po pierwszym użyciu form opcjonalnie smarowania.

Piękne, bujne i piękne kierunkowskazy cupcakes. Przepis na majonez w puszkach łatwy i szybki, ale jest pewien wyjątek. Aby babeczki okazało się również, wlać do formy ciasta tylko połowę lub mniej. Potem robią piękne i lekkie.

improwizacja

Wiele gospodyń domowych kochać nieco odbiegać od receptury – oni improwizować do smaku okazało się niezwykłe i interesujące. Do tego dodaje, oprócz głównych składników i innych. Na przykład, kakao, aby ciasto czekoladowe na majonezie. Zostaw tę samą recepturę i dodać kakao do smaku podczas ubijania jajek z cukrem.

Jest możliwe, aby wlać więcej 1 godzina. L. wanilina. Dodaje niezapomniany smak. Dzięki kakao i wanilii, bardzo smaczny deser.

Zamiast rodzynek, dodać białe lub czerwone porzeczki. Oprócz aromatu i smaku, daje berry deser przyprawy oraz w kontekście okazuje się bardzo ładnie, więc danie nie wstydzi się złożyć na świątecznym stole.

Jeśli ubiegasz babeczki gości, natomiast niewielką wagę i prezentacji potraw. Duża ciasto wygląda zupełnie kwadratowe płyty, które bocznie posypane kakao. Nadal można zrobić krem na deser. Na płycie, umieść kawałek ciasta i wlać sos obok lub kremu białka, w którym chcesz zanurzyć pyszne jedzenie.

Porady cukiernicy

Do babeczek były suche i nie rozgotowana nie trzeba piec je w temperaturze 180 stopni: nie więcej i nie mniej. Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na deser. Bardzo często wystarczy i 20 minut, więc ispoksya. Jeśli przesadzić danie w piekarniku, a następnie nie dostać bujne i piękne babeczki.

Jeśli dodać do ciasta zamiast wanilii skórkę z cytryny, dostać orzeźwiający, słodko-kwaśny smak.

Oprócz rodzynek można stosować inne składniki. Może to być orzechy, mak, suszone morele, śliwki, i wiele innych produktów.

naczynia do pieczenia smarować się, że deser nie jest spalony. Ponadto, może on być posypane kakao lub mąki.

Kiedy wyciągnąć ciasto z piekarnika, ostudzić do temperatury pokojowej. Dopiero potem posypać cukrem pudrem. Naczynie można ozdobić małe liście mięty, owoce jagodowe (maliny, truskawki, jagody).

Można nawet wlać gotowy deser z rozpuszczoną czekoladą lub kremu do posmarowania białka. Idealny ciekły karmel lub pudru. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

wniosek

Jeśli trzymać się za radą doświadczonych cukierników, a potem okazuje się, pyszne cupcake na majonez. Przepis jest bardzo prosta, choć niezwykłe. Jeśli się dużą ciasto, a wszystkie ciasta umieszcza się w formie, a reszta może być wylewany do małych foremek.

Spróbuj ugotować babeczki na tym przepisie, a nie pożałujesz. Po majonezu dodaje blasku i piękna skorupę dowolny pieczenia. Nawiasem mówiąc, małe babeczki z szczęśliwych dzieci jeść. Dlatego można bezpiecznie oddawać swoje pyszne i niezwykłe babeczki.

Smażony dorsz: recepty
154 shares 1606 views
792 shares 8369 views