82 Shares 7535 views

Płytka „Sakura”, aby stworzyć wnętrze w stylu japońskim

Płytki ceramiczne z kolekcji „Sakura” jest idealny do stworzenia wnętrza w stylu orientalnym. Sakura – wiśnia ozdobna, obrazy, które często występują w dziełach sztuki japońskiej. Wzorce w postaci wiśniowych ozdobić kimona, ceramika, ekrany i inne przedmioty. Dla Japończyków, te kwiaty są uosobieniem piękna i symbol przemijalności ludzkiego życia.
Płytka „Sakura”, stworzony przez projektantów białoruskiej firmy „Keramin”, łączy w sobie orientalne motywy i nowoczesną funkcjonalność.
Przypomnienie Japonii można prześledzić nie tylko na obraz dekoracyjny wiśni, ale także w prostocie kolorach. W przypadku tradycyjnego japońskim wnętrza charakteryzuje się obecnością ciemne drewno, tak płytek ceramicznych „Sakura” naśladuje teksturę i kolor szlachetnego drewna.

Kolekcja została stworzona w dwóch kolorach: „Burgundia” i „Kasztan”. Głównymi płytki ścienne jest w kształcie prostokąta i wymiarach 27,5×40 cm. Ta płytka jest łatwe do zainstalowania. Ponadto duży wzór jest teraz bardzo popularne w aranżacji wnętrz.
Karpiówka „Sakura” sub-collections „Burgundia” jest reprezentowana przez dwóch odcieniach: czerwono-brązowe i różowo-beżowy, które są podobne do drzewa naturalny kolor drewna śliwkowego. Płytka ma rowkowana powierzchnia przypominający fakturę drewna.

Płytka „Sakura” z kolekcji podrzędnych „Kasztan” pozwala zaprojektować wnętrze w bardziej kontrastowych kolorach. Jest on wykonany w ciemnobrązowej i kości słoniowej. Jasne płytki przypominające papier i ciemny – drewno. Kombinacja ta przypomina tradycji japońskiego wnętrza ciemne drewniane ramy rozciągniętego nich papieru ryżowego światło.

Decor "Sakura" zachwyca kolekcja. Mają rozmiarze 27,5×40 cm i jest dostępna w dwóch wariantach. W pierwszym: na powierzchni matowej płytki powleczone nieporęczne wzór złoto w postaci ciągu gałązki wiśni rozrzucone z delikatnymi kwiatami.

Po drugie: w jasnym kolorze wzoru powierzchniowego przyłożonego do objętości drobnych linii, które mogą być złoty, różowy, jasnobrązowy i czarny. Fantazyjne linie tworzą kawałek drzewa wzór.

Uzupełnienie stanowią taśmy szklane, które może być z powtarzającego się wzoru gałęzi Sakura i z streszczenie dekoracyjnego, podobny do cięcia drewna. Wymiary 6,2×40 cm krawężniki i 6,2×27,5 cm.

Płytki podłogowe „Sakura” do wanny ma rozmiar 40×40 cm. W obu subcollection tworzy się w ciemnych barwach. płytki podłogowe są rowkowane, matowe i poślizg.
Ze względu na duży wybór kolorów i dekorów tej kolekcji pozwala stworzyć ciekawy design z wnętrza łazienki. Płytka ta jest doskonale połączony z białych lamp wnętrz i mebli z ciemnego drewna.

„Sakura” produkowany jest przez „Keramin”, który ma dobrą reputację w krajach WNP. Płytka „Sakura Keramin” jest nie tylko piękny, ale także trwały. Dziś płytki ceramiczne wykonane na nowoczesnym włoskim Sacmi sprzętu, który pozwala na wytwarzanie produktów, które spełniają międzynarodowe standardy jakości.