562 Shares 8092 views

Dobry film o czarownicach: lista

Czy istnieje naprawdę czarownica? Wielu ludzi wierzy, że one istnieją od dawna, ale wiedzą, jak umiejętnie maskowane. Spotkanie z nimi przynosi tylko cierpienie i może skończyć się tragicznie. Film o czarownic i czarodziejów przyciąga widzów w każdym wieku. Proponujemy naszym czytelnikom wybór najbardziej interesujących i strasznych obrazów, których bohaterami są złe czarownica, czarodzieje i czarownice.


„Czarownice z Eastwick”

Jest to obraz o wspaniałej obsadzie od dawna klasyki kina światowego i należy do rzadkiej kategorii filmów, które mogą być przeglądane więcej niż raz. Główne role w filmie grany przez Dzhek Nikolson, Cher, Mishel Pfayffer i Susan Sarandon.

Sookie i Jane Alexander – przyjaciół, którzy mieszkają w małym miasteczku Eastwick. Łączy ich głębokiego niezadowolenia z życia i marzenia o idealnym partnera życiowego. A on powiedział kiedyś w mieście. Ktoś kupuje dom Lennox mający złą sławę, ale nazwa nabywcy dziwnie wyblakły wszystko z pamięci. Obcy na przemian spotkał się z trzema przyjaciółmi i wydaje się Daryl Van Horn. Spotkanie z nim budzi ich ukryte magiczne możliwości. Wkrótce zdają sobie sprawę, że ich idealny mężczyzna – sam diabeł, i decydują się go pozbyć.

"The Brothers Grimm"

Dobry film o czarownicach nie musi być straszne. Fantasy z elementami thrillera „The Brothers Grimm” opowiada alternatywną historię słynnych niemieckich kolekcjonerów folkloru i Jacob Wilhelm Grimm.

Film zabiera widza do Niemiec w XIX wieku, przechwycony przez armię Napoleona Bonaparte. The Brothers Grimm – utalentowani oszuści gra na strachu niewykształconych chłopów do sił nadprzyrodzonych. Udają myśliwych i zła z pomocą urządzeń mechanicznych sprytnie oszukać widzów. Ale kiedy mają do czynienia z przejawem zła – w utraconym starożytnego lasu na obrzeżach miejscowości zaczęły znikać małe dziewczynki. Mieszkańcy uważają, że jest to dzieło na czarownice królowej, setki lat życia w wysokiej wieży w samym sercu lasu.

"The Seventh Son"

W reżyserii Siergieja Bodrov Sr jest znany przez wielu potężnych dzieł w filmach. W 2014 roku, ekrany z folii fantastyczny strzał przez naszego rodaka, ale w nietypowym dla niego mistycznym gatunku. W historii, obraz, wiedźmina Gregory, rycerz Zakonu, walczącego ze złem, uwięzionego wysoko w górach jego byłą kochanką – królowej czarownic Malkin. Wiele lat później, udaje jej się uciec. Chce zemsty i zaczyna gromadzić wokół siebie armię sługusów. Gregory sobie sprawę, że sam nie może wygrać Malkin i idzie w poszukiwaniu siódmego syna – tylko on, według legendy, ma wielką moc i zdolność, by pokonać zło.

„Wiedźmy z zugarramurdi”

Hiszpańska komedia horror – doskonałym przykładem dobrego filmu o czarownicach. Został dobrze przyjęty przez krytyków i otrzymał wiele nagród, w szczególności, został wyróżniony osiem nagród „Goya”.

W historii malarstwa, Wstrzymywacz Jose Antonio i zobowiązać rozbój lombardu i starają się uciec do Francji. Razem z nimi w samochodzie dzieje się syn Jose Sergio. Ścigali dwóch policjantów i ex-żona Jose. Raz w Zugarramurdi miasta, całe towarzystwo do środka olbrzymiego bakskih sabatu czarownic.

„The Last Witch Hunter '

Fantasy 2015 z Vin Diesel w roli tytułowej. Corder – myśliwy zła uzyskać nieśmiertelność podczas walki w XIII wieku, z królowej czarownic. Obecnie łapie czarownice, łamiąc umowę na korzystanie z czarną magią. Kiedy umiera jego kronikarz, Corder zaczyna badać i dowiaduje się, że niektóre siły próbują ożywić królowej czarownic, podbił je 800 lat temu.

Film o czarownicach – lista najstraszniejszych obrazów

Jest wśród obrazów o złych czarownic i czarowników są przerażające taśma, że ich pogląd jest prawdziwy strach i przerażenie fanów.

"Blair Witch Project, The"

Jest to wyjątkowy film, który wszedł do historii kina jako przykład tego, co niskobudżetowy obraz może stać się sukcesem komercyjnym, ale także stanowić podstawę do całego nurtu w kinie. Po premierze filmów rozpoczęła szał fotografowania filmów w psevdorealizme gatunku. Ale aby osiągnąć taki ogromny sukces, jak w filmie „The Blair Witch Project”, to nie może być każdy.

Terror fabuła jest niezwykle prosta i nezateyliv. Trzech studentów podjąć decyzję dokumentalny o Blair Witch. Po prosi mieszkańców o tym, idą w poszukiwaniu Coffin rock – miejsce, gdzie znaleziono czarownice ofiarami. Zagubiony w lesie, zaczynają spełniać dziwne znaki, pokryte kamieniami i gałęziami. Później uczniowie mogą usłyszeć ich dźwięki płacz przerażające i ktoś kroki.

„Wrota do piekieł”

W 2010 roku obraz został uznany za najlepszy film grozy. Kristin Braun, pracownik banku odmawia przedłużenia zastaw do domu jest stary Cygan, a ona ją przeklina. Przerażona dziewczyna odwraca się do mediów i dowiaduje się, że trzy dni będzie realizować czarownicę, a następnie porwać do piekła na wieki. Christine musi wykorzystać pozostały czas, aby pozbyć się strasznej klątwy.

o czarownicach filmu dla nastolatków i dzieci

Młodsze pokolenie widzów uwielbiam filmy w gatunku tajemnicy i fantazji, nawet bardziej niż dorośli. Jednak w ostatnich latach, ciekawe obrazy dla dzieci i młodzieży nie produkują tak dużo.

„Uczeń czarnoksiężnika”

Nikolas Keydzh w tym filmie przedstawiona jest w dość nietypowej roli – gra starożytny czarnoksiężnik Balthazar, jeden z uczniów wielkiego maga Merlin. W konfrontacji ze złym czarodziejki zabity bliskich mu ludzi i nauczyciela. Merlin Balthazar wysyła swój pierścień i poprosił, by znaleźć następcę. Przez wieki, mag szuka godnego ucznia i chronione przed siłami zła artefaktu, w którym leży duszę ukochanej, trzymając złą czarownicę. W końcu, w naszych czasach, spotyka młodego Dave Statler i pierścień Merlina wybiera go jako praktykant maga.

„Im dalej w las”

Ekranizacją musicalu „Las”. Film był chwalony przez krytyków, ale publiczność powitał dość chłodny, pomimo wielkiej obsady.

W historii, obraz, zła wiedźma nałożyła klątwę bezdzietności w żonę piekarza. Ale pewnego dnia ona potrzebowała ich pomocy, a ona oferowane ofertę. Baker wraz z żoną udać się do lasu i przynieść rzeczy potrzebne czarownicę, a ona usuwa przekleństwo bezdzietności.

„Królewna Śnieżka i Łowca”

Jest to niebezpieczne być młoda i ładna dziewczyna, kiedy ojciec zmarł, a jej macocha – zła nieśmiertelny czarodziejka. Rowan, utrzymuje jej piękno i młodość za pomocą witalności młodych dziewcząt, postanawia zabić jej pasierbicę Królewna Śnieżka. Magiczne lustro mówi jej, że piękna dziewczyna przekroczyła macochy. Zgodnie z przewidywaniem, Rowan może zabić jedyną, która ładniejsza. Morderstwo pasierbica królowej czarownic myśliwego instruuje Eric. Ale wiedźma nie mógł przewidzieć, że piękno Śnieżki będzie działać na nim i myśliwy zakochał się w dziewczynie.

Domowe taśmy o czarownicach i czarodziejów

Rosyjski film o czarownicach jest prezentowany przez takich filmach, jak "Dark World", "Night Watch" i "ciemny świat: Equilibrium". Trzeba też wspomnieć filmu Timur Bekmambetov za „Night Watch”. Po pierwsze, to przykład bardzo udanej adaptacji literatury popularnej. Po drugie, dzięki tym filmie Bekmambetov stało się znane jako wielkiego reżysera, usuwając spektakularne hity. Po trzecie, w filmie „Night Watch” z udziałem Konstantin Habensky – jeden z najlepszych aktorów współczesnego kina rosyjskiego.