713 Shares 8613 views

"Reksetin" lek. opinie

Lek „Reksetin” jest lekiem przeciwdepresyjnym, należące do grupy inhibitorów. Główny składnik aktywny leku jest paroksetyna. Elementy nośne, które tworzą formę dawkowania, która jest powlekana tabletka jest dwuwodny wodorofosforan wapnia i sól sodowa glikolanu skrobi, stearynian magnezu i makrogol (400, 600), hydroksypropylometyloceluloza i polisorbat i dwutlenek tytanu.

Główne właściwości lecznicze leku „Reksetin” ze względu na występowanie w jej składzie paroksetyny. Materiał ten hamuje wychwyt zwrotny serotoniny w ośrodkowym układzie nerwowym, zapewniając działanie przeciwlękowe. Ta funkcjonalność jest paroksetyna pomaga wyeliminować lęk. Odbiór „Reksetin” lek, który podsumowuje dowody jego zdolności do poprawy stanu pacjenta, łagodzi nerwice i nie ma żadnego wpływu na procesy zachodzące w organizmie. Lek nie zaburza rytm serca i osłabienie mięśni funkcjonalność układu pokarmowego.

Lek „Reksetin” że opinie mówią o skuteczności jego celu wyeliminowania depresji i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne o różnym pochodzeniu i ataki paniki, nie powoduje reakcji rakotwórczych i mutagennych. Lek pomaga również zapewnić umiarkowane przeciwlękowe i aktywujące działanie na organizm.

Po doustnym podaniu leku jest absorbowane z jelita główny składnik czynny w krwioobiegu przez wiązanie z białkami osocza. Procent przyswoić chodzi o dziewięćdziesiąt pięć. zmian chemicznych w ciele poddaje paroksetyny w wątrobie, tworząc nieaktywnych metabolitów typu.

Lek „Reksetin” instrukcja co wskazuje na zasadniczy zakres stosowania, zaleca się dla następujących dolegliwości:

– Obniżenie różnej etiologii;

– zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne natury;

– panika;

– fobię społeczną;

– typ pourazowe zaburzenia stresowe.

Zaleca się stosować leku oraz w trakcie anty-leczenia.

Lek „Reksetin” mianowany specjalista, w zależności od stanu pacjenta. Jego odbiór odbywa się raz w ciągu dnia podczas porannego posiłku. Tabletki nie są rozgryzać. Po dwóch lub trzech tygodni po rozpoczęciu przebiegu leczenia może zmienić dawkę leku (za zgodą eksperta).

Lek „Reksetin” że opinie mówią o możliwości wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych, jeśli jest odbierany, może powodować:

– nudności i biegunka, utrata apetytu i zaburzenia czynności wątroby;

– senność i osłabienie, bezsenność i zmęczenie, bóle głowy i rozdrażnienie, wzrost ciśnienia śródczaszkowego;

– suchość w jamie ustnej i zwiększenie oddzielania potu;

– zaburzenia i ostrych ataków jaskry;

– tachykardia i omdlenia;

– trudności w oddawaniu moczu zaburzeń i wytrysk;

– zaczerwienienie skóry;

– Objawy alergii.

W rzadkich przypadkach, lek może spowodować wzrost temperatury ciała i występowanie stanu grypopodobne. Czasami stosowanie leku prowadzi do wahań masy ciała. Reception „Reksetin” opinii leków, które wskazują na spadek częstości i nasilenia działań niepożądanych w trakcie leczenia nie został odwołany przez ekspertów przed pełnym leczenia. Objawy przedawkowania są możliwe, gdy lek jest stosowany jednocześnie „Reksetin” i alkoholu. Pojedyncza dawka główny składnik czynny w takim przypadku powinien wynosić do dwóch tysięcy mg.