309 Shares 6407 views

Złoty przycisk YouTube: nowoczesne dekoracje

YouTube złote guziki – odznaki, które można usłyszeć, nawet jeśli nie jest zaangażowany w dziedzinie blogowania wideo. Jest to szczególne wyróżnienie, opracowany przez zespół projektantów z serwisów wideo YouTube. Uzyskaj użytkownikom wykonywać swoją kanał i stanie osiągnąć określoną liczbę abonentów.


Obecnie istnieją trzy rodzaje przycisków – srebro, złoto i diament. Z artykułu dowiesz się, co trzeba zrobić, aby stać się właścicielem jednego z nich, a to daje?

Co jest kluczem złoty?

YouTube złote guziki – jest to, że z nagród, które przyznawane są za milion ludzi, aby subskrybować. Nawet w dzisiejszych czasach, kiedy jakiś „wybuchowy” wideo może wybrać milionów odsłon dziennie, liczba osób w subskrypcji – rzadki fenomen. W związku z tym, te nagrody nie są tak powszechne.

Przycisk Diamond – to rzadkość, które można uzyskać tylko wtedy, gdy przezwyciężyć piętno 10 milionów subskrybentów kanału. W tej chwili nikt w postsowieckim nie dokonał takiego znaku na prowadnicy zasobów. Ale proste przyciski srebrne wydane już zrobione. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta nagroda dać wszystkim, którzy odebrać z 100.000 zwolenników.

Cokolwiek to było, rodzaj przycisków tylko pokazuje, jak jesteś popularny. I przynoszą poczucie satysfakcji. Reszta właścicieli YouTube nie nagradza właścicieli przycisków. Z wyjątkiem, że czasami prezentowanych symboliczne nagrody.

Jak mogę uzyskać złota przycisk YouTube?

Rozumiesz, co daje złota przycisk YouTube, a chcesz uzyskać własne teraz? Następnie trzeba ciężko pracować nad optymalizacją kanał subskrybentów, tworzyć interesujące treści. Można użyć kilka wskazówek, aby przyspieszyć ten proces:

  • Sekret sukcesu – literat optymalizacji. Odwiedź przebieg lub przynajmniej przeczytać instrukcje przeznaczone na ten temat w Internecie.
  • Pamiętaj, aby przypomnieć publiczności, że subskrybowany one do kanału. Marketingu nazywają to wezwanie do działania – to jest wezwanie do działania. Ta technika rzeczywiście poprawia reakcję.
  • Należy stosować się do jednego stylu w swoich filmach. Następnie użytkownik nie będzie ograniczone do specyficznych „like” pod wałkami i chce zobaczyć to wszystko.
  • Angażować się we wzajemnej promocji z innym początkującego blogera.
  • Ważne jest, aby używać tylko zatwierdzonych metod promocji. W przeciwnym razie nagroda zostanie unieważnione.

Po spełnieniu wszystkich warunków, bądź cierpliwy. Dostarczanie nagród trwa co najmniej miesiąc. W tym przypadku, wiele razy zdarzało się, że ludzie nie dostać klucze nawet po pół roku! A jednak, szczęśliwych posiadaczy więcej.

Złoto przycisk YouTube , którzy otrzymali?

Złoty przycisk YouTube, w przeciwieństwie do diamentu, udało się uzyskać wiele rosyjskojęzycznych blogerów. Tak więc, w 2014 roku, otrzymał najsłynniejszy żeński zakresu wideo Katyu Klepp (dostała dwie nagrody), a także dwa inne kanały. A w 2015 roku rozszerzył listę piękności Masha Vey Ivangay, Sasha Spielberg, a nawet kanał dla dzieci kreskówki (Luntik), a także dedykowany online gry – World of Tanks.

Złoty przycisk YouTube – nie jest to specjalny przywilej, a to znak, że blogger jest na dobrej drodze. Jeśli nie otrzymał jeszcze żadnej nagrody, nie martw się. Tylko nadal aktywnie działać na swoim kanale, a wszystko musi odnieść sukces.