351 Shares 6339 views

Opinie właścicieli "Ford Transit" 7 pokolenia

"Ford Transit" … Ten minivan można nazwać legendarnym, ponieważ od 40 lat jest na liście najlepiej sprzedających się samochodów. Przez cały okres istnienia ten samochód zyskał dużą popularność nie tylko na rynku europejskim, ale także na naszym rynku krajowym. Po długim przejeździe "niemiecki" nadal cieszy się zasłużonym sukcesem na całym świecie. Dzisiaj porozmawiamy o nowym, siódmym pokoleniu minibusów, produkowanym seryjnie od 2007 roku.


"Ford Transit" – opinie właścicieli o wyglądzie

Projekt nowej generacji maszyn, a także wysokiej jakości materiały wykończeniowe, niesłusznie zmusza do zatrzymania wyglądu dokładnie na zewnątrz. W porównaniu z wcześniejszymi modelami, nowy minibus nabył zupełnie inną formę reflektorów przednich. Opinie właścicieli Ford Transit 2007 mówią, że w nocy samochód, a raczej reflektory, ma dość wysoki poziom blasku, dzięki czemu kierowca nie musi uważnie przyjrzeć się odległym przedmiotom. Warto też zauważyć wbudowaną funkcję automatycznego przełączania światła z bliskiej odległości i odwrotnie, w przypadkach, gdy pojazd wchodzi na przykład do tunelu.

Ale nie tylko kierowcy zaskoczyli kierowców 7. generacji. Opinie właścicieli Ford Transit mają również pozytywną opinię na temat zderzaka ze stopkami ułatwiającymi czyszczenie szyby przedniej. Kratka chłodnicy jest łatwa do zauważenia i podkreśla nowoczesność samochodu. Duża przednia szyba, składająca się z bezpiecznego triplexu, umożliwia kierowcy monitorowanie wszystkich procesów zachodzących wokół maszyny. Ogólnie ciało nowości stało się bardziej atrakcyjne i stylowe, co wielokrotnie potwierdza opinia właścicieli Ford Transit 7 generacji.

Salon

Co do wnętrza samochodu, jest jeden ważny szczegół – wnętrze w większości wnętrza samochodu osobowego, ale miejsce dla kierowcy jest więcej niż wystarczająco. Nawiasem mówiąc, nowość jest zarządzana tak samo łatwo, jak samochód. Zaktualizowany minivan nabył nowe koło kierownicy, a fotel kierowcy ma teraz poprzeczne podparcie, co pozytywnie wpływa na wygodę podróży. Szczególnie warto zauważyć komfort poruszania się na długich dystansach – informacje zwrotne od właścicieli Ford Transit sugerują, że po kilku godzinach ciągłej jazdy, ciało prawie nie czuje się zmęczona. Szacunek dla deweloperów wynika z jakości materiałów wykończeniowych, które nie powodują hałasu podczas ruchu.

Opinie właścicieli Ford Transit o technicznych cechach

Jeśli chodzi o silniki, siódma generacja minivanów ma wiele odmian silników. Kupujący może wybrać najróżniejszy sprzęt z silnikiem diesla lub benzyny, o pojemności 2,2, 2,3, 2,4 i nawet 3,2 litra. A każda z tych jednostek ma wysoki poziom niezawodności, wydajności i ekonomiki, dzięki czemu dostrajanie "Ford Transit" w dziedzinie charakterystyk technicznych nie wystarcza dla każdego.