591 Shares 6284 views

Wózka dziecięcego Bertoni dla bliźniaków

Wraz z podwójnym sensie radości z urodzenia dwojga dzieci rodzice mają czysto praktycznych problemów. Po tym wszystkim, dzieci muszą nabywać nieruchomości w podwójnej wielkości, w tym podwójny wózek. A jeśli zakup odzieży, dziecko dzieci produktów żywnościowych i opieki dla dzieci jak Provo większych trudności nie powstaje, to tutaj z nabyciem wózek dla dwójki dzieci zwykle mają wiele pytań. Korzyść z nowoczesnego rynku towarów dla dzieci oferuje model, jeśli nie w dużym asortymencie. Główne cechy Przykłady najbardziej inwalidzkie szczepienia i kochany w naszych modelach krajów o dziecięcych wózków dla bliźniąt.


Wielu rodziców docenić wózki Bertoni podwójna do bliźniaków. wykonano wózek w kilku wariantach kolorystycznych i może odebrać kolorystykę zarówno dla dziewczynek i chłopców, składa się z typu „książki”, posiada podwójne przednie i tylne pojedyncze koło. System amortyzacji zwiększa przepuszczalność. Bez względu na to, jak podobne bliźniaki, każde dziecko ma swoje własne cechy. Moment ten jest uważany w projektowaniu tego modelu. Oparcie i podnóżek dla każdego gniazda mogą być regulowane niezależnie od siebie. Jest to wygodne w przypadku, jeśli dziecko śpi, a drugi – grana. Wózki sklepowe w modelu jako dwa, ale torba dla mamy – jeden. Zderzak – zdejmowana, w wagonach dla bliźniaków ustawić Bertoni wchodzi koc na nogach. Ten wózek jest bardzo prosty, a co najważniejsze, zarówno bogatych i dziecko czują się bardzo dobrze.

Zgodnie producent Geoby mają podobne modele dla bliźniąt. To – wózek Joby Goodbaby. Model uwzględnia dziecko ściśle fizjologii. W porównaniu z wózka Bertoni dla Bliźniąt, w tym modelu, istnieje odwracalny uchwyt, który pozwala dzieciom zorganizować twarzą matki. Jest to szczególnie przydatne, gdy idziesz w wietrzne, deszczowe lub odwrotnie jest bardzo słoneczna pogoda. Ponadto, wiele starszych dzieci uwielbiają podczas spaceru w wyglądzie wózku „do przodu”, podczas spaceru z matką noworodka jest bardziej wygodne, gdy karetka stoi matka. Mechanizm składania – książka, wózek można złożyć jedną ręką. seatbacks też regulowane niezależnie.

By Design wózek dla bliźniąt Goodbaby jest transformator i jest bardzo odpowiedni dla niemowląt i dzieci w wieku do trzech lat. Zawiera dwie kołyski z uchwytami do przenoszenia, a także moskitiera, dwa kosze, torby na zakupy, pasy bezpieczeństwa, zdejmowany zderzak.

Popularny i wszechstronny wózek dla bliźniąt Joby, w szczególności model SC705-X. kołyski wyposażona uchwytami są koce bawełniane. Bloki Pleasure odwracalne, nie jest odwracalny uchwyt. Z tyłu modelu jest rozszerzany do pozycji całkowicie poziomej. Rama z aluminium, jest zamontowany na kołach pojedynczy nadmuchiwane. Na każdym z kół posiadają hamulce. Jest to bardzo wygodne dla matki, bo ona musi następować bezpośrednio za dwójką dzieci i zatrzymać wózek nie musi decydując się na tej dogodnej lokalizacji. wózek dla bliźniąt SC705-X składa się również typu „książka”.

Wózki dziecięce dla bliźniaków można również znaleźć wśród marek produktów Peg-Perego, Jane, Zekiwa, Graco. Najdroższe, ale bardzo wysoka jakość – wózki Peg-Perego.