853 Shares 8845 views

Najlepszym jezioro miasto w USA

Czasami urlop nad jeziorem może być o wiele bardziej przyjemne niż na plaży nad morzem. Zamiast być wysyłane do mórz i oceanów, gdzie znajdują się setki i tysiące turystów, należy zbadać licznych jezior, które są znane w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Oto jedenaście z najlepszych miast na jezioro.


Lake Ozark, Missouri

Miasto znajduje się w samym sercu Missouri, a jej brzeg ma łączną długość ponad 300 metrów. Jak sama nazwa wskazuje, miasto leży na brzegu jeziora Ozarks (jedno z największych jezior w Stanach Zjednoczonych, stworzonych przez człowieka), znany ze swoich głośnych imprez, w których nie będą dziesiątki różnych statków. To jezioro został nawet nazwany „Hampton” Missouri.

South Lake Tahoe, Kalifornia

Miasto położone jest na boku California Lake Tahoe (jezioro znajduje się na granicy Kalifornii i Nevadzie) i może zaoferować dużo rozrywki przez cały rok, wśród których są wodospady, szlaki turystyczne, kolarstwo górskie drogi, a także duża ilość stron wodnych. W zimie można jeździć na nartach z gór Sierra Nevada, a jeśli chcesz emocje, a następnie dostać się stąd zanim Nevada może być bardzo szybka.

Jefferson, Teksas

Texas Miasto jest pełne południowym urokiem, a być może tu znajdziesz Bigfoot. Miasto położone jest nad jeziorem Caddo, jednego z najbardziej znanych na świecie mokradła, a tu można wziąć udział w wyprawie do lasu w poszukiwaniu Wielkiej Stopy. Jeśli to nie jest Twój styl, można odpocząć w spokojnej statku. A jeśli nie można znaleźć Bigfoot, zawsze można spróbować szczęścia w poszukiwaniu duchów w jednym ze słynnych wycieczki.

Cornelius, Karolina Północna

Jeśli nie możesz żyć dzień bez wielkiego miasta, a następnie doskonalić Cornelius, ponieważ tutaj można korzystać ze wszystkich udogodnień małego miasteczka, bez poświęcania wygody metropolii. To miasto położone jest zaledwie pół godziny od Charlotte, a więc leży na brzegu jednego z najpiękniejszych akwenów w Karolinie Północnej – Lake Norman. A gdy jesteś tam, jesteś w stanie odwiedzić obszar parku 42 ha, położony w pobliżu jeziora i napić się zimnego piwa jeden z wielu lokalnych browarów.

Grand Lake, Kolorado

Miasto znajduje się w pobliżu Rocky Mountain National Park, w otoczeniu dwóch niesamowitych jezior, oferuje niesamowite widoki na góry i krystalicznie czystej wody do kąpieli. powinno się chodzić wzdłuż Grand Avenue, ponieważ nie krok wstecz w czasie i znaleźć się na Dzikim Zachodzie, a więc w roku 2014 miasto otrzymało tytuł najbardziej autentycznego amerykańskiego miasta.

Lake Havasu City, Arizona

To jezioro jest znany jako jeden z najbardziej popularnych miejsc dla studentów podczas przerwy wiosennej, ale niewiele osób wie, że miasto ma do zaoferowania znacznie więcej niż tanie drinki i klubów nocnych. Po pierwsze, można zrobić prawie tuż nad jeziorem: dostępny żeglarstwo, narty wodne i deski surfingowe. Ale można też udać się na pustyni Sonora w poszukiwaniu geodezyjnych i skał kwarcowych i różne skamieniałości. Ponadto jest tu oryginalny London Bridge, który został tu przeniesiony z Londynu w 1967 roku.

Bigfork, Montana

To małe miasteczko, położone na południowo-zachodniej części stanu Montana, położony w pobliżu jednego z najpiękniejszych zbiorników pracowników – 43-km słodkowodne jezioro Flathead. Gdzie można łowić, zwróć uwagę na miejscowym jeziorze potwora i udać się do pobliskiego Parku Narodowego Yellowstone. W lecie odbywają się również festiwale muzyczne i plastyczne.

Randle, Maine

Powinno się udać do tego miasta, aby cieszyć się te poglądy, że jego możliwości. Jest otoczony przez nie jeden, ale sześć dużych jezior, a także setki małych jezior, stawów, rzek i strumieni, więc to miasto jest marzeniem każdego rybaka. Ale jeśli nie lubisz ryby, miasto ma coś do zaoferowania w zamian, począwszy od kajakarstwa i do nauki wielu wodospadów. I przed wyjazdem, oglądać zachód słońca z słynnej tarasu widokowego, z którego roztacza się widok na miasto dookoła jeziora.

Lake Placid, Nowy Jork

To małe jezioro miasto zyskało sławę dzięki temu, że wziął Zimowych Igrzysk Olimpijskich dwa razy. Jest to dobrze znana baśń świat zimy, ale może być z powodzeniem uczestniczyć i lato. Można udać się na wycieczkę na zboczach Mount Uaytfeys, przejażdżkę po jeziorze, które jest tak czysta, że jest on nazywany Lustro, albo zbadać olimpijski kompleks sportowy, który nadal funkcjonuje.

Charlevoix, Michigan

Jeśli chcesz odpocząć nad jeziorem, to miasto położone pomiędzy jeziorem Charlevoix i Michigan, jest idealnym rozwiązaniem. Znany jest ze swoich dziwnych „domów grzybów”, które wyglądają jak Hobbit domach iw ogóle dosłownie urzeka od pierwszej minuty. Ponadto, należy udać się do zamku Farms, który został zbudowany w 1918 roku i wygląda jakby właśnie zszedł z kart francuskich.

Cooper Landing, Alaska

Jeśli chcesz uciec od cywilizacji, to należy udać się do Cooper Landing, gdzie mieszka około 300 osób. Mimo to miasto jest małe, i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Kenai i wodospady, więc na pewno warto odwiedzić. Należy jednak ciepłe ubrania, ponieważ temperatura tutaj może spaść do 4 stopni Celsjusza w nocy, nawet w lecie.