489 Shares 2588 views

Jak zawiązać łuk wstążką lub kolorowego papieru?

Wraz z pojawieniem się łuki wiele zmieniło się w naszym życiu, zwłaszcza w celebracji. Jeśli wcześniej do dekoracji sali bankietowej były dostępne tylko dla drobniejszych szczegółów, takich jak kolor konfetti i girlandami, potem wynalazkiem kokardkami i wstążkami papieru wakacje naprawdę stał się jaśniejszy. Takie elementy dekoracji może także zawiesić na ścianie, dołączonym do mebli, a nawet na suficie. Oprócz nich były kokardy na włosach, które również zdobyły szeroką popularność wśród płci pięknej, jak wyglądała bardzo słodkie i piękne. Na ogół były one wszędzie, i niemal wszyscy wiedzieli, w jaki sposób powiązać łuk wstążką lub papieru. Jednak w technice ustawienia uległ zmianie. Jeśli oryginalne muszki na prosty węzeł, wykonane krótkiej pracy został zamocowany we właściwym miejscu, ale teraz różne rzemieślnicy oferują różne technologie sznurowania łuki, który jest uważany za ważny przejaw wyobraźni i kreatywności. Zatem proponujemy rozważyć kilka opcji , jak piękny krawat łuk z satynowy lub kolorowego papieru.

  • Terry łuk. Jest to pierwsza technologia związania łuków, które pojawiły się od dłuższego czasu i zyskał ogromną popularność ze względu na jego blask. W celu dokonania tego łuku, należy najpierw położyć taśmę wielokrotnie i dokonać cięć na nim, ale tak, że nie mogli zerwać z kolejnych etapów. Następnie możemy poszerzyć łuk i szukasz miejsca, gdzie nacięcie. Już znaleźliśmy? Potem promować go do środka i znowu zrobić pętlę z taśmy, ale biorąc pod uwagę tych cięć (będą one służyć jako podstawa). Dwie pętle z wycięciami wiążących ze sobą łuk odwrócił. A następnie – przymocowana do zagiętego dodatkowych pętli na każdej stronie. W rezultacie otrzymujemy wspaniały łuk i odpowiedź na pytanie, w jaki sposób powiązać łuk wstążką Nicea i szybka.
  • łuk klasyczny. Bardzo podobna do poprzedniej wersji, ale technika jego produkcji jest nieco inny. W celu dokonania klasyczny łuk, należy wybrać cieńsza taśma. Działania są takie same, ale w końcu, kiedy zaczynają się wypełniać po stronie przestrzeni, konieczne jest podwojenie liczby pętli. W efekcie powinniśmy uzyskać prawie jak wściekły łuk, ale cienki pasek z wieloma pętlami. Jeśli zastanawiasz się, jak związać łuk wstążką pięknej, może to być jedna pętla pokroić na dwie części i lewy zwisające jak „anteny”, zwijając je nożyczkami.
  • Dwukolorowe łuk. To bardzo proste. Aby to zrobić, trzeba wziąć dwa z tej samej taśmie wielkości, ale taki, który był grubszy, a drugi jest cieńsza. Początkowo my pracujemy tylko z grubą taśmą, wiążąc jej przyjemny sposób i jest dołączony do opakowania lub ścianie. Ponadto, możemy zrobić to samo działanie, tylko tym razem z cienką wstążką. W efekcie otrzymujemy dwa łuk dołączony jeden do drugiego, który będzie tworzyć kolorowe kombinację.

Jak widać, metody, jak związać łuk wstążką, dużo, po prostu trzeba mieć wyobraźnię i chęć zrobienia czegoś twórczego