592 Shares 3695 views

Murilo Benicio: biografia brazylijskiego aktora

Murilo Benicio – gwiazda 2000 roku, a mianowicie brazylijskim serialu „Clone”, który od kilku sezonów angażują uwagę rosyjskich telewidzów. Murilo Benicio, którego biografia jest znany dziś niemal wszyscy miłośnicy kina brazylijskiego, dorastał w rodzinie, w której oprócz niego było czworo dzieci.


Kiedy przyszły aktor miał 18 lat, wyjechał do Ameryki, gdzie przez trzy lata studiował Performing Arts. Potem wrócił do Brazylii i postanowił udać się casting do nowego serialu telewizyjnego, który został uruchomiony w telewizji „Globo”. Na szczęście aktor i zaczął pracować w telewizji, a wkrótce sztukę w teatrze.

Aktor Murilo Benicio stał się popularny w 1997 roku, stało się po ekranie zostanie wyświetlony film „killer”. W tym samym roku na ekranach out brazylijskiego filmu krótkometrażowego «Decisão». Wszystko to jednak blednie w porównaniu z tym popularność, która spadła do aktora po rozpoczęciu audycji z cyklu „W imię miłości”.

Charakterystyczną cechą jest to, że aktor stara się naprzemiennie fotografowania w serii i kręcenia filmów fabularnych. W roku 2000, Murilo Benicio, którego biografia była znana większości mieszkańców Brazylii, pojawił się w amerykańskim filmie „Kobieta na wierzchu”, gdzie jego partnerem był Penelope Cruz. Więc aktor zyskał popularność w Hollywood.

W 2003 roku pojawił się film "Man of the Year", w którym aktor gwiazdką. W okresie od 2002 do 2008 roku, aktor jest bardzo usunięte z filmów Murilo Benicio idących ekran bardzo często. Przyznał w wywiadzie, że chce pracować tyle, ile to możliwe, o ile ma on okazję i mieć siłę, by to zrobić.

W roku 2006, Murilo ponownie wziął udział w międzynarodowych projektach, tym razem w holenderskim thrillerze „opłaty”. Po tym, Murilo Benicio, którego biografia ma już kilkadziesiąt spektakli i filmów, zrozumiał, że potrzebuje przerwy. Stopniowo zaczął się zmniejszyć tempo pracy, z wolnego czasu dla siebie i swojego życia osobistego.

Utalentowany aktor został wielokrotnie nagrodzony przez czołowych brazylijskich Nagród Filmowych. Tak więc, w 2002 roku otrzymał nagrodę za najlepszego aktora telewizyjnego za pracę w serialu „Clone”. Jest to multi-Film stał się punktem zwrotnym dla Murilo Benicio, którego biografia miały podobne projekty, zarówno przed jak i po „Clone”.

W 1996 roku został Murilo małżonka brazylijska aktorka Alessandra Negrin. Dwóch aktorów udało się osiągnąć konsensus i być szczęśliwym. Oboje pracowali w czasie, a później było przydatne do nich w celu doprowadzenia do jej syna. W 1998 roku para rozwiodła się, nadal nie jest jasne, co spowodowało wybuch. Mówiono, że Benicio skręcone romans ze swoim partnerem na planie serialu „W imię miłości”.

Po rozwodzie z żoną na chwilę spotkał się z Murilo Carolina Ferraz, ale związek jest znany bardziej do skandali, a nie romantyczny związek. Wkrótce para zerwała. Po raz drugi żonaty aktor aktorka Giovanna Antonelli, która urodziła mu syna Pietro. Ale małżeństwo było nieszczęśliwe. Od 2007 roku, Benicio jest w związku z Gilerminoy Gvinl, aktorka.